Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uwaga na "korzystną" ofertę TAURON

~~Jaskrawoniebieski Bluszczyk niezalogowany
27 lutego 2018r. o 0:33
Mam prąd z elektrykiem 24h zgłaszałem awarie w niedziele dziś jest wtorek i żaden elektryk się nie pojawił nawet nie dzwonił a niby do 4godzin zjawia się fachowiec śmieszne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mysa Rzeżucha niezalogowany
16 marca 2018r. o 10:48
Od 2 tygodni czekam na podłączenie prądu w dodatku nikt mi nie potrafi powiedzieć kiedy albo czy będę miała prąd B.K.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mysa Rzeżucha niezalogowany
16 marca 2018r. o 10:50
Od 2 tygodni czekam na podłączenie prądu w dodatku nikt mi nie potrafi powiedzieć kiedy albo czy będę miała prąd B.K.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowa Aronia niezalogowany
22 marca 2018r. o 8:27
04.02.2018 zgłosiłem awarię zmywarki. Serwis który się odezwał nie miał bliskich terminów aby do mnie przyjechać. sam im zawiozłem. wymienili elektrozawór (moim zdaniem na uzywany). sam zabrałem zmywarkę do domu. 19.03.2018r- ponownie w zmywarce wyskakuje ten sam błąd (problem z elektrozaworem). Zgłaszam już sprawę trzeci raz. Serwis twierdzi ze ewentualnie moze podjechać za tydzień. Usługa ta jest to jedna wielka ściema. działaja na zasadzie zmęczenia klienta. prawdopodobnie sam sobie naprawię zmywarkę i tak się sprawa zakończy.
Mam tylkom pytanie. Skoro TAURON nie wywiazuje się z umowy czy mogę zmienić dostawcę prondu mimo iz podpisałem umowę na 3 lata?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoczerwony Chaber niezalogowany
14 maja 2018r. o 18:50
Mam ubezpieczony dom od nagłych wypadkow, podczas burzy spalił się telewizor,ubezpieczyciel wypłaci mi odszkodowanie. Czy w takim razie moge jeszcze zglosić usterkę do serwisanta z Tauronu.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szmaragdowozielona Azalia niezalogowany
15 maja 2018r. o 4:54
Że też wierzycie w takie cuda .Ludzie obudzcie się Dziś świat jest pełen kłamcow i fałszywych urzędników .nie dajcie się naciągnąć jak dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielona Liatra niezalogowany
15 maja 2018r. o 5:29
~Szmaragdowozielona Azalia napisał(a): Że też wierzycie w takie cuda .Ludzie obudzcie się Dziś świat jest pełen kłamcow i fałszywych urzędników .nie dajcie się naciągnąć jak dzieci


Jezus Chrystus nauczał;

"Strzeżcie się uczonych w Piśmie Świętym . Z upodobaniem chodzą w powłóczystych szatach, lubią pozdrowienia na rynku, pierwsze krzesła w synagogach i zaszczytne miejsca na ucztach. Objadają domy wdów i dla pozoru odprawiają długie modły. Ci tym surowszy dostaną wyrok” / Mk 12, 38-40 / ''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Tunbergia niezalogowany
15 maja 2018r. o 8:13
Liatra, ty też uczony w Piśmie. Uważaj ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.