Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

KUPUJECIE OPONY NA MANHATTANIE-UWAGA !!

3145
#hemi nieaktywny
28 września 2015r. o 21:16
Czasem patrzę tam za oponami z ciekawości i niektórzy albo udaja niewiedzących,albo faktycznie nie wiedza co sprzedają,-szczególnie chodzi o rok produkcji.

Opony o których mowa są z auta z 2009r więc opony automatycznie z tego samego rocznika i koniec dyskusji ;) :D

A tu nowe oponki ,może Dayton łba nie urywa,ale lepsze nowe mocno budżetowe niż 20 latki za tę samą cene ;)

http://www.ceneo.pl/257999#mh=e5d2ITbp200005is38YcrHrTmnz1Pw_ebc4h6jaZbKM_WDBq6rifCSG_HvNPiP7lLsEgMso5FRixZ-lToRfLPhtF6YUQ2NIfP7MUjIR3GhpxnRYm8eJoj1rUVpzZR8ec8C-QpxyINAA8Pd4gVdf8gjmgPOpwyLy4ruWbgIkOOqpe3_vTQQ7TZvNm22QJx-T-w9A2

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2015r. o 21:33
hemi napisał(a):

Pamietajcie kupujący,że:
Od 2000r opony są oznaczane czterocyfrową datą,np.2010, tj.20 tydzień 2010r,ale jeśli jest trzycyfrowe oznaczenie,tzn.że mamy stary kapeć,jak na fotce ,czyli 445,tj.45 tydzień 1995r.





A skad wiesz że nie były z 1975 roku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2015r. o 21:38
~ napisał(a):
~ napisał(a): to załóż sobie kilkuletnią prezerwatywę którą dostałeś na osiemnaste urodziny i idź na całość :P przecież kiedyś to była guma nie to co kiedyś



Twoj stary tak kiedys zrobil....i popatrz w lustro co z tego wyszlo.... :P


No Ty z tego powstales wiem że mój ojciec ma jakiegoś Dębica Ale nigdy go nie poznał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2015r. o 21:52
hemi napisał(a): Wiadomo,ze wielu bolesławian kupuje rózne rzeczy na tzw.Manhatannie.
Zbliża się sezon zimowy , i wielu może zechce okazyjnie kupić oponki na zimę w dobrej cenie.
Dziś miałem stycznośc z oponami 20-letnimi,gdzie sprzedający upierał się,że są z 2009r.I chciał komplet pogonić za 250 zł.

Pamietajcie kupujący,że:
Od 2000r opony są oznaczane czterocyfrową datą,np.2010, tj.20 tydzień 2010r,ale jeśli jest trzycyfrowe oznaczenie,tzn.że mamy stary kapeć,jak na fotce ,czyli 445,tj.45 tydzień 1995r.

Pan sprzedający mocno sie zbulwersował jak zwróciłem mu uwagę,że to nie 2009re ,a 1995.

Wcale się nie dziwie ,bo był klient,ale jak sie dowiedział,że to nie 2009,a 1995 to jakoś zwątpił.Dopisane 28.09.2015r. o godz. 19:53:
hemi napisał(a): Wiadomo,ze wielu bolesławian kupuje rózne rzeczy na tzw.Manhatannie.
Zbliża się sezon zimowy , i wielu może zechce okazyjnie kupić oponki na zimę w dobrej cenie.
Dziś miałem stycznośc z oponami 20-letnimi,gdzie sprzedający upierał się,że są z 2009r.I chciał komplet pogonić za 250 zł.

Pamietajcie kupujący,że:
Od 2000r opony są oznaczane czterocyfrową datą,np.2010, tj.20 tydzień 2010r,ale jeśli jest trzycyfrowe oznaczenie,tzn.że mamy stary kapeć,jak na fotce ,czyli 445,tj.45 tydzień 1995r.

Pan sprzedający mocno sie zbulwersował jak zwróciłem mu uwagę,że to nie 2009re ,a 1995.

Wcale się nie dziwie ,bo był klient,ale jak sie dowiedział,że to nie 2009,a 1995 to jakoś zwątpił.
[img=1443462794_6opt7zu.jpg]



Kupiłem na Manhattanie komplet kół 17 z 12 tygodnia 2015 roku za 500zł.

Jaki masz samochód że interesują cię 13? Do taczki szukasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2015r. o 22:02
~ napisał(a):
hemi napisał(a):

Pamietajcie kupujący,że:
Od 2000r opony są oznaczane czterocyfrową datą,np.2010, tj.20 tydzień 2010r,ale jeśli jest trzycyfrowe oznaczenie,tzn.że mamy stary kapeć,jak na fotce ,czyli 445,tj.45 tydzień 1995r.





A skad wiesz że nie były z 1975 roku?
Trójkącik oznaczał lata dziwięćdziesiąte.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2015r. o 22:18
~ napisał(a): Ludzie,kierowcy,niech każdy kupujący opony pomyśli,gdzie będzie na tych oponach jeżdził.Bo jeśli po mieście lub wokół,to można kupić używane.A jeśli dalej,to muszą być opony pewne,czyli nowe.No bo jak trzeba będzie pojechać ponad sto,to używana niepewna,co jak huknie?Specjaliści radzą użytkować opony do 10 lat i choć bieżnik jeszcze wystarczający,należy wymienić na nowe.Ja do tego się stosuję,a kierowcą jestem już dawno i km dużo przejechałem.

już po dobrych 3 sezonach opony zimowe tracą swoje właściwości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2015r. o 22:26
Opony to bezpieczeństwo. Dziwi mnie że ludzie kupują używane ryzykując swoim zdrowiem i życiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2015r. o 23:13
~ napisał(a):
~ napisał(a): Ludzie,kierowcy,niech każdy kupujący opony pomyśli,gdzie będzie na tych oponach jeżdził.Bo jeśli po mieście lub wokół,to można kupić używane.A jeśli dalej,to muszą być opony pewne,czyli nowe.No bo jak trzeba będzie pojechać ponad sto,to używana niepewna,co jak huknie?Specjaliści radzą użytkować opony do 10 lat i choć bieżnik jeszcze wystarczający,należy wymienić na nowe.Ja do tego się stosuję,a kierowcą jestem już dawno i km dużo przejechałem.

już po dobrych 3 sezonach opony zimowe tracą swoje właściwości
tracą

Tak znawco. Paruje guma i twój mózg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.