Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą świeżego powietrza w całej Polsce
11100
#Blackjack nieaktywny
29 września 2015r. o 19:26
Stoję wczoraj w kolejce do okienka w aptece, przede.mną babcia kupuje lekarstwo, pyta się o cenę. Farmaceutka mówi osiem złotych, babcia " za drogo "....wychodzi
Teraz wyobraź sobie taką babcię jak się dowiaduje że ma zapłacić powiedzmy tysiąca, za to żeby być ekologicznym.

Moim zdaniem najpierw Straż Miejska powinna się zająć tymi co palą plastykami, śmieciami i innym g.....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14091
#majetnyStef nieaktywny
29 września 2015r. o 19:43
Co to za głupi wykres z benzopirenami?

Mamy tam kraje południowe w których jest ciepło, mamy kraje bogate w których ludzi stać na inne ogrzewanie niż węglowe, mamy kraje z elektrowniami atomowymi gdzie prąd jest tani i nie trzeba węglem hajcować, mamy kraje małe gdzie ze względu na liczbę ludności stężenie jest mniejsze.

Co by nie patrzeć z krajów północnych jesteśmy gęsto zaludnioną i biedną krainą dlatego większość pali węglem.

Dzisiaj czytałem o pompach ciepła które według fachowców "nie przyjmują się w Polsce".
Ci fachowcy oczywiście pomijają fakt że ludzi na takie coś nie stać bo jak rodzina bierze 200.000 zł na budowę domu i musi oddać 450.000 to pompy ciepła za 50 tysięcy zł nie założy.

Niech lepiej te ekologiczne cymbałki napiszą do prezydenta aby obniżył cenę za przesył gazu i prądu a nie karał za węgiel w komórce.

jestem antysejsmitą, preferuję mowę nienawiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 września 2015r. o 20:04
Qurcze , czy ktoś w redakcji Bolec.info myśli jeszcze ? Przecież to jest głupawa zabawka dla lemingów , w ramach przekrętu globalnego ocieplenia.

Maniek wstydził byś się publikować takie pier.doły.

Podpiszcie się lepiej pod petycją do Dudy , niech wycofa swój podpis pod przymusowymi szczepieniami HPV , a węglowy smog i tak jest mniej szkodliwy niż chemitrale. Pamiętam czasy , gdy mieszkańcy Łąki z dachów grabiami ściągali proszek do prania z kominów Wizowa ... i przeżyli. Neoliberały wpadły na pomysł sieciowego ogrzewania , oczywiście sprywatyzowanego i stąd ta nagonka na nibyczyste powietrze. Ja też chcę świeżego powietrza ... bez chemitrali . Co2 to podstawa ekosystemu , gdyby go nie było , nie było by też tlenu , którym oddychamy.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2015r. o 20:05
Panowie święte słowa! Zaraz Ci emem skoczy do gardła, widziałem jak skakał na faceboku. Na ekologię już nas nie stać, cud że jeszcze na węgiel tak...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2015r. o 20:09
Czy to przypadek że pod tekstem jest reklama tych złodziei z peło?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
29 września 2015r. o 20:12
Może dodatkowo zrobić zakaz wjazdu do miasta autom "Das Przekręt"
z silnikiem ea 189? :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14091
#majetnyStef nieaktywny
29 września 2015r. o 20:22
Blackjack napisał(a): Może dodatkowo zrobić zakaz wjazdu do miasta autom "Das Przekręt"
z silnikiem ea 189? :D


Dobry pomysł. W Bolesławcu jest więcej samochodów jak kominów i do tego starych gratów.
Ja bym dodał jeszcze w ramach ekologii wprowadzenie statycznych reklam na Bolcu.
Te banery chlastają mi procesorem (mam AMD sześciordzeniowego) i zużywam więcej prądu przez co stężenie CO2 wzrasta.

A może apel do prezydenta aby Polacy kupowali tylko nowe auta i stosowali oszczędne procesory?

jestem antysejsmitą, preferuję mowę nienawiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 września 2015r. o 20:37
No cóż, Tważoksiążki nie mam , ale niech Maniek podskoczy ... zawsze chciałem pogadać z Naczelnym ... Ojcem DErektorem :D

A wracając do silników VW, Jacuś :) Myślę , że tu jest tłumaczenie zaistniałych faktów :

http://wolnemedia.net/gospodarka/banksterski-atak-na-volkswagena-prawdziwe-przyczyny/

To jest żydo-banksterski atak na białą Rasę , rękoma ciapatych. Taktyka spalonej ziemi Sun-Tzu , to nie jedyne osiągnięcie w wojennej sztuce , chodzi o wykorzystanie szkodników społecznych na tyłach wroga ... dywersantów , co to domagają się sprawiedliwości i uznania, podpalając lont pod domem Schmita , Blacka , Kowalskiego i Kałasznikowa :D

I do tego jeszcze te głupie Lemingi , pod sztandarami ekoterroryzmu . Jak słusznie mawiał swego czasu Daukszewicz ...

Szanowny Panie Hrabio , tej rzeczywistości na trzeźwo nie da się oglądać ... :D

Dobra , idę wypić jakie piwo :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza