Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Palenie przy wejściu do sklepu

14131
#Nuka nieaktywny
5 października 2015r. o 11:06
misiekELF napisał(a):
~ napisał(a): założycielka tematu znudzona widze zyciem. A ile twój otwór gębowy nawchłania się tej nikotyny co? tylko przechodzisz i czasem sie sztachniesz. Jest wyznaczone miejsce to też to uszanuj. nie chcesz wąchac idz innymi drzwiami albo zmień sklep. Sama nie pale, fajki rzeczywiście śmierdzą ale nie robie z tego tragedii bo palacze też ludzie i też musza widocznie być. jak i matki z dzieckiem czy bez. A moze palaczowi przeszkadza ze dziecko wydziera się w niebogłosy na cały sklep i co mają je pogonić czy temat na forum zakładać? oj baby baby weżcie się ogarnijcie i poczytajcie lepiej bajki dzieciom jak to ktoś wyżej dobrze powiedział. :>
Nie krytykuję palaczy bo palą, nie ich wina że popielniczki stoją przed wejściem, po prostu można iść na kompromis i właściciele sklepu mogliby postawić je 5m dalej.

Fajnie że są jeszcze na tym świecie normalni ludzie... Mi też przeszkadza smród papierosów (jak zresztą wiele innych rzeczy), ale skoro właściciel sklepu tam wyznaczył miejsce dla palaczy to tam palą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
5 października 2015r. o 11:14
~ napisał(a): ... Żółwik

P o j e b a ł o Cię ?

PS.
Pozostaje więc lobbing Nuka.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2015r. o 11:32
kajtek68 napisał(a):
~ napisał(a): ... Żółwik

P o j e b a ł o Cię ?

PS.
Pozostaje więc lobbing Nuka.

Pozdrawiam


wyrażaj się Kajtek czy jak cie tam zwą.
Nuka i inni maja duzo racji ale zamiast eliminowac palaczy ( to też ludzie) to warto poszukac rozwiazania. skoro przed sklepem nikt im nie zabrania palić to palą , nawet w bezposrednim połozeniu drzwi, a dla nie palących jest drugie wejscie itd. wiec komu przeszkadza to zapraszam do drugiego wejscia. kazdemu w zyciu cos przeszkadza i tego nie przeskoczysz ale przecież takie jest zycie. Wszystkiego nie zmienisz a juz na pewno nie na forum. idz do zarządzającego tesco i mu to powiedz. proste
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14131
#Nuka nieaktywny
5 października 2015r. o 11:42
~ napisał(a):
kajtek68 napisał(a):
~ napisał(a): ... Żółwik

P o j e b a ł o Cię ?

PS.
Pozostaje więc lobbing Nuka.

Pozdrawiam


wyrażaj się Kajtek czy jak cie tam zwą.
Nuka i inni maja duzo racji ale zamiast eliminowac palaczy ( to też ludzie) to warto poszukac rozwiazania. skoro przed sklepem nikt im nie zabrania palić to palą , nawet w bezposrednim połozeniu drzwi, a dla nie palących jest drugie wejscie itd. wiec komu przeszkadza to zapraszam do drugiego wejscia. kazdemu w zyciu cos przeszkadza i tego nie przeskoczysz ale przecież takie jest zycie. Wszystkiego nie zmienisz a juz na pewno nie na forum. idz do zarządzającego tesco i mu to powiedz. proste
Dokładnie! od początku staram się zwrócić uwagę na to by znaleźć rozwiązanie, nie mam zamiaru eliminować kogokolwiek byłam ciekawa zdania innych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
5 października 2015r. o 11:57
Czytam, że nie bardzo zrozumiałeś moją wypowiedź, która nie miała nic wspólnego z paleniem, bądź nie.

ŻÓŁWIK jest nazwą zastrzeżoną dla tego portalu.
Podobnie jak numer 23 w Chicago Bulls.
Jeżeli zrobiłeś to nieumyślnie, to wybaczam i przepraszam za swoje słownictwo.



Dopisane 05.10.2015r. o godz. 11:57:

* na tym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2015r. o 12:24
kajtek68 napisał(a): Czytam, że nie bardzo zrozumiałeś moją wypowiedź, która nie miała nic wspólnego z paleniem, bądź nie.

ŻÓŁWIK jest nazwą zastrzeżoną dla tego portalu.
Podobnie jak numer 23 w Chicago Bulls.
Jeżeli zrobiłeś to nieumyślnie, to wybaczam i przepraszam za swoje słownictwo.
Dopisane 05.10.2015r. o godz. 11:57:* na tym


ok rzeczywiście nie miałam pojecia. zwykle to dzieciaki robią żółwika zaciskając pięść i tak to miało wygladać. sorka ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2015r. o 12:26
Heejjj, ciepło się na forum robi:), usmieszki, całuski, przeprosiny, no no. Fajnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 października 2015r. o 16:48
kajtek68 napisał(a): Porównywanie nikotyny do jakiegokolwiek NARKOTYKU jest dla mnie szczytem ...izmu.

Zwłaszcza do marihuany, która jest o wiele mniej szkodliwa.

kajtek68 napisał(a): ŻÓŁWIK jest nazwą zastrzeżoną dla tego portalu.

Nie jest. Nie rób z siebie pajaca kosztem zmarłego przyjaciela.

Zastosowana autokorekta


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza