Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Palenie przy wejściu do sklepu

~palacz niezalogowany
5 października 2015r. o 22:26
Ja powiem tyle możecie sobie pisać ile chcecie a i tak nic nie zdziałacie, te sondy ta cała dyskusja jest bez sensu bo się tylko żalicie. Jak by wam tak bardzo zależało to zamiast lać wodę napisała by jedna czy druga jakąś pismo czy coś do jakiegoś posła i w tedy miało by to "jakiś" sens. Sam palę i uważam, że jak jest popielara przed sklepem to nie "tak sobie" tylko żeby tam kiepować i koło niej palić. Dyskusja naciągana ale jakiś temat musi być :D - Do zakładającej temat zrób coś w kierunku żeby nie było popielniczek przy sklepach i pochwal się nam na forum w tedy będzie miało to jakikolwiek sens....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie palacz., niezalogowany
6 października 2015r. o 9:21
~palacz napisał(a): Ja powiem tyle możecie sobie pisać ile chcecie a i tak nic nie zdziałacie, te sondy ta cała dyskusja jest bez sensu bo się tylko żalicie. Jak by wam tak bardzo zależało to zamiast lać wodę napisała by jedna czy druga jakąś pismo czy coś do jakiegoś posła i w tedy miało by to "jakiś" sens. Sam palę i uważam, że jak jest popielara przed sklepem to nie "tak sobie" tylko żeby tam kiepować i koło niej palić. Dyskusja naciągana ale jakiś temat musi być :D - Do zakładającej temat zrób coś w kierunku żeby nie było popielniczek przy sklepach i pochwal się nam na forum w tedy będzie miało to jakikolwiek sens....
Wierz lub nie,ale zależy nam na Twoim zdrowiu [i wszystkich palących].. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2015r. o 16:09
~Nuka napisał(a):
~ napisał(a): Chi,chi ale się Nuka zdziwi jak za ok.11-12 lat synek spróbuje co to jest papieros.wszyscy próbowali :]
Nie zdziwie się bo sama też popalałam, ale nie przyszłoby mi do głowy popalać pod sklepem..a co do wrzeszczących dzieci to nie ten temat tu poruszamy, ale jak się nie ma argumentu można przyczepić się wszystkiego. Palcie palacze ile dacie rade ale nie kosztem innych.
Nie paliłaś przed sklepem,bo byłaś gówniarą i dostałabyś z liścia,gdyby starzy się dowiedzieli.To gdzie? W kiblu pomiędzy lekcjami.Bardziej przewrotnej su..i(baby) opinii nie znam. :D :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nuka niezalogowany
6 października 2015r. o 17:21
.Nie paliłaś przed sklepem,bo byłaś gówniarą i dostałabyś z liścia,gdyby starzy się dowiedzieli.To gdzie? W kiblu pomiędzy lekcjami.Bardziej przewrotnej su..i(baby) opinii nie znam. :D :>
Dlaczego jesteś takim prostakiem? popalałam jak byłam pełnoletnia , ale Ty wielki bracie wiesz lepiej. To że jesteś anonimowy nie daje Ci prawa do obrażania innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@1 niezalogowany
6 października 2015r. o 23:49
Daj już sobie na wstrzymanie,do Tesco wejdź przejściem drugim(objaśniam,gdybyś nie zauważyła,ze są dwa) a nie jak udzielna księżna życzysz sobie by inni dostosowali się do Twojej woli.Każdy ma prawo żyć wg.własnego uznania,palacz też i robi to co robi w pełni świadomie.A skoro miejsce do palenia jest wyznaczone w tym, a nie innym miejscu,to ma prawo z niego korzystać.I Przestań w końcu naciągać ten temat,by udowodnić jak wielką masz rację,bo każdy palący i tak ma Ciebie w głębokim poważaniu.I to by było na tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
7 października 2015r. o 9:02
skorn napisał(a): Zwłaszcza do marihuany, która jest o wiele mniej szkodliwa.

Nie sprawiasz wrażenia człowieka na ciągłym haju, który patrzy na życie przez "różowe okulary" ;)

skorn napisał(a): Nie jest ...

Dla mnie jest.
Dla Ciebie nie musi.
W tym konkretnym przypadku przeprosiłem już 77.253.67.*** za swoją nadinterpretację.

PS.
Nuka,
przewidujesz jakieś dalsze kroki ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nuka niezalogowany
7 października 2015r. o 11:55
kajtek68 napisał(a):
skorn napisał(a): Zwłaszcza do marihuany, która jest o wiele mniej szkodliwa.

Nie sprawiasz wrażenia człowieka na ciągłym haju, który patrzy na życie przez "różowe okulary" ;)

skorn napisał(a): Nie jest ...

Dla mnie jest.
Dla Ciebie nie musi.
W tym konkretnym przypadku przeprosiłem już 77.253.67.*** za swoją nadinterpretację.

PS.
Nuka,
przewidujesz jakieś dalsze kroki ?
tak mam zamiar napisać reklamacje do sklepów do których ja chodzę, może to coś da...jak będzie odpowiedź odezwę się:) miłego dnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bareja niezalogowany
7 października 2015r. o 12:03
odp. sklepu "tej Pani nie obsługujemy"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.