Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zgubiono na myjni tesco pieniądze

~poszkodowany niezalogowany
3 października 2015r. o 4:02
Czy może mi ktoś pomóc w ustaleniu sprawcy przestępstwa może ktoś zna tego kierowcę Dacii daster nadmiernie że sprawą zajęła się policja ale próbuje ustalić coś na własną rękę auto dość rzadkie na naszych drogach a bynajmniej nie liczne po drugie strój kierowcy dość specyficzny tzw moro wszystkie osoby które mogły by coś wnieść do tej sprawy proszę o kontakt i wpisy.
Zdjęcia są. Umieszczone w ogłoszeniach różne zgubione znalezione
Za każdą informację z góry dziękuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2015r. o 9:59
~poszkodowany napisał(a): Czy może mi ktoś pomóc w ustaleniu sprawcy przestępstwa może ktoś zna tego kierowcę Dacii daster nadmiernie że sprawą zajęła się policja ale próbuje ustalić coś na własną rękę auto dość rzadkie na naszych drogach a bynajmniej nie liczne po drugie strój kierowcy dość specyficzny tzw moro wszystkie osoby które mogły by coś wnieść do tej sprawy proszę o kontakt i wpisy.
Zdjęcia są. Umieszczone w ogłoszeniach różne zgubione znalezione
Za każdą informację z góry dziękuję


Jeśli jest jak w tytule że zgubiono pieniądze to co ma wspólnego kierowca Daci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dacia niezalogowany
3 października 2015r. o 10:14
to co zrobił ci jume czy zgubiłeś ?
Jaki kolor tej daci ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
3 października 2015r. o 13:01
~ napisał(a):
~poszkodowany napisał(a): Czy może mi ktoś pomóc w ustaleniu sprawcy przestępstwa może ktoś zna tego kierowcę Dacii daster nadmiernie że sprawą zajęła się policja ale próbuje ustalić coś na własną rękę auto dość rzadkie na naszych drogach a bynajmniej nie liczne po drugie strój kierowcy dość specyficzny tzw moro wszystkie osoby które mogły by coś wnieść do tej sprawy proszę o kontakt i wpisy.
Zdjęcia są. Umieszczone w ogłoszeniach różne zgubione znalezione
Za każdą informację z góry dziękuję


Jeśli jest jak w tytule że zgubiono pieniądze to co ma wspólnego kierowca Daci.
wie ile kasy było w portwelu. :P bardzo tajemnicza sprawa,nie wiadomo zgubił cz mu ukradli,pewno zgubił i twierdzi że ukradli,albo przepił i muwi ukradli żeby w-p-i-e-r-d-o-l-u od starej nie dostać.jak można myjąc auto zgubić portwel?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
3 października 2015r. o 13:23
Facet zgubił, a ten z Dacii znalazł. Tak bynajmniej wnioskuję. Można to było tylko napisać nieco jaśniej.
http://www.bolec.info/index.php?op=ads&act=showad&ad=596030
http://www.bolec.info/index.php?op=ads&act=showad&ad=596007
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
3 października 2015r. o 13:32
k1p napisał(a): Facet zgubił, a ten z Dacii znalazł. Tak bynajmniej wnioskuję. Można to było tylko napisać nieco jaśniej.
http://www.bolec.info/index.php?op=ads&act=showad&ad=596030
http://www.bolec.info/index.php?op=ads&act=showad&ad=596007
jeżeli na nagraniu widać jak znajduje a nie kradnie to możesz go pocałować w dupę ,nie musi ci nic oddawać nawet jeżeli powie to policja.wszystko zależy od dobrej woli znalazcy,ja bym dobrej woli nie miał,jakiś czas temu znalazłem portwel z dokumentami skontaktowałem się z zgubialskim igdyby nie moja uporczywośc to gość się wogóle nie interesował wysłałem mu pocztą nawet nie padło dziękuje więc teraz jak coś znajde to jest moje :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~power niezalogowany
3 października 2015r. o 16:19
a ile tego było ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2015r. o 16:45
a jak udowodnisz,że to twoje wydruk renty,emerytury idt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza