Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ćwiczenie jazdy

9478
#lia nieaktywny
3 października 2015r. o 13:31
~klucz-nick napisał(a):
lia napisał(a): Jasne, ze na kursie uczy sie jezdzic i wcale nie trzeba "telepac sie za kolem" od tego jest instruktor, zeby nauczyc miedzy innymi prowadzic auto. Mając juz swoje auto oczywiscie nabiera sie wprawy ale uwazam, ze najlepiej uczyc sie z instruktorem. A juz na pewno nie wybierac sie na "jazdy" z obcym gosciem z neta :D Chociaz co kto lubi
a jaki ja obcy jak wszyscy mnie znają,a jak się umawiasz na sex przez neta to nie przeszkadza ci obcy?

Na to nie musze sie umawiac przez neta wole spelniac malzenski obowiązek :D i nie wszyscy Cie znają bo ja nie(na szczescie)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
3 października 2015r. o 13:37
lia napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
lia napisał(a): Jasne, ze na kursie uczy sie jezdzic i wcale nie trzeba "telepac sie za kolem" od tego jest instruktor, zeby nauczyc miedzy innymi prowadzic auto. Mając juz swoje auto oczywiscie nabiera sie wprawy ale uwazam, ze najlepiej uczyc sie z instruktorem. A juz na pewno nie wybierac sie na "jazdy" z obcym gosciem z neta :D Chociaz co kto lubi
a jaki ja obcy jak wszyscy mnie znają,a jak się umawiasz na sex przez neta to nie przeszkadza ci obcy?

Na to nie musze sie umawiac przez neta wole spelniac malzenski obowiązek :D i nie wszyscy Cie znają bo ja nie(na szczescie)
na szczęscie to powiesz, jak już ja cię dogłębnie poznam :) i ze mną nie musiała byś do niczego zmuszać miłego dnia,ryby browary jazda po pijaku,no chyba że się umówimy na jazdę bez trzymanki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
3 października 2015r. o 13:40
~/ napisał(a): Nie czarujmy się, nikt świeżo po kursie i zdanym prawku nie jest dobrym kierowcą bez strachu obaw z pewnym okiem i refleksem... a droga jest pełna szaleńców, niebezpieczeństw trzeba szybko myslec reagować i mieć oczy wokół glowy.. to wszystko nabiera się jeżdżąć... 30h z czego wiele po placu nikogo dobrze nie przygotuje

Bzdury. Wiadomo,ze te 30 godzin to niewiele ale z drugiej strony to wystarczajacy czas na opanowanie podstaw. Ja tez uczylam sie jezdzic z instruktorem, zdalam za pierwszym razem w Legnicy i jak tylko dostalam prawko to zaczelam sama jezdzic. Grunt to sie nie bac bo jak ktos sie boi za kierownica to znaczy, ze nie nadaje sie na kierowce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
3 października 2015r. o 13:46
Nie czarujmy się, nikt świeżo po kursie i zdanym prawku nie jest dobrym kierowcą bez strachu obaw z pewnym okiem i refleksem... a droga jest pełna szaleńców, niebezpieczeństw trzeba szybko myslec reagować i mieć oczy wokół glowy.. to wszystko nabiera się jeżdżąć... 30h z czego wiele po placu nikogo dobrze nie przygotuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
3 października 2015r. o 13:51
zzdasz w takim B-cu teraz i co od razu jedziesz na Wrocław jak stary wyjadacz? Szczerze watpie a przecież kierowca to kierowca musi umiec wszędzie. Ktos Ci zajeżdża drogę wymusza pierwszeństwo i walisz.. po 30h nie ma reakcji takiej jak ma być. Mnie uczyli faceci jeździć, tato, wtedy chłopak... na kursie niewiele się nauczyłam szczerze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
3 października 2015r. o 14:04
Déja vu


Dopisane 03.10.2015r. o godz. 14:04:

Jak ktos zna przepisy i czuje sie pewnie w aucie to niech wyrusza na Wroclaw kto komu broni. Czym wiecej sie jezdzi po zdaniu prawka tym wiekszej wprawy sie nabiera tak jak ze wszystkim trening czyni mistrza. Jak ktos Ci zajedzie droge czy wymusi pierwszenstwo to nawet mając prawko przez 20 lat mozesz w takie auto walnac, niestety nie zawsze da sie uniknąc kolizji. A jesli niewiele nauczylas sie na kursie to moze mialas kiepskiego instruktora albo slabo sie przykladalas. Dla mnie kurs byl wystarczającym wstepen do samodzielnej jazdy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
3 października 2015r. o 14:18
lia napisał(a): Déja vuDopisane 03.10.2015r. o godz. 14:04:Jak ktos zna przepisy i czuje sie pewnie w aucie to niech wyrusza na Wroclaw kto komu broni. Czym wiecej sie jezdzi po zdaniu prawka tym wiekszej wprawy sie nabiera tak jak ze wszystkim trening czyni mistrza. Jak ktos Ci zajedzie droge czy wymusi pierwszenstwo to nawet mając prawko przez 20 lat mozesz w takie auto walnac, niestety nie zawsze da sie uniknąc kolizji. A jesli niewiele nauczylas sie na kursie to moze mialas kiepskiego instruktora albo slabo sie przykladalas. Dla mnie kurs byl wystarczającym wstepen do samodzielnej jazdy
pięknie mówisz teoretycznie,a co z praktyką pokażesz co potrafisz praktycznie? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
3 października 2015r. o 14:26
Nie musze nikomu nic pokazywac :] dla mnie najwazniejsze jest to, ze nigdy nie mialam zadnej kraksy(odpukac), nigdy tez nie balam sie siadac za kolkiem no chyba ze na egzaminie :D
Starczy tego dobrego bo jak zwykle odbiegam od tematu. Miłego dnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.