Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Piewca ciemnoty

2900
#falco nieaktywny
15 października 2015r. o 17:50
skorn napisał(a): Widać, że nic z tego "kazania" nie zrozumiał, co specjalnie nie dziwi. Nie każdy ma predyspozycje, dlatego pozastaje im co najwyżej mieszanie zaprawy. A w tym, i tu mówię szczerze, na pewno jest dobry.


nadal pieprzysz pierdoły co też mnie nie dziwi bo cóż innego ci pozostało kiedy od dawna nie myślisz...
''predyspozycje''?..a jakie ty masz?...dla ciebie skornie ''mieszanie zaprawy'' jak to określasz ,to i tak zbyt skomplikowane zadanie ...

ubóstwiam czytać takie komentarze gdzie ktoś niewiele lub nic nie wiedzący czym się zajmuję , pisze swoje ''mondrości''
napisz w czym ty jesteś dobry ;)
jest pozycja numer dwa w tym o co pytam?...bo numer ''jeden'' znam
jesteś typowym psychotykiem nie potrafiącym utrzymać przy sobie nawet jednej rzeczy -przepraszam za takie określenie-mającej prawdziwą wartość...
dlatego będziesz wiecznym frustratem co mnie nie wzrusza

fajnie że mimo wcześniejszych oporów nadal mnie czytasz
:D


Zmoderowano 15.10.2015 godz.23:40 - powód: dopisałem tu i tam. żart : ] , cytowanie było zle (moderator)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
15 października 2015r. o 18:45
" .. kielich mszalny stworzony jest aby być napełnionym krwią pana ... "

" .. człowiek jest stworzony aby być wypełnionym wiarą .. "

Dla mnie to pierwsze jest obrzydliwe a z drugim się nie zgadzam.

Oba stwierdzenia księdza Oko odnoszę do tytułu tego wątku --- niosą ciemnotę , wskazują oczywistą nieprawdę.




Dopisane 15.10.2015r. o godz. 18:31:

często się zastanawiam czy tacy ludzie sami wierzą w to o czym mówią .


Dopisane 15.10.2015r. o godz. 18:45:

Przepraszam za błąd --

Człowiek ma być wypełniony Bogiem a nie wiarą -- wg ks Oko.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2015r. o 20:04
wiara czyni cuda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Katolik ? niezalogowany
15 października 2015r. o 21:24
Polski katolik to ktoś kto twierdzi że jest prześladowany bo zabrania się mu prześladować innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 października 2015r. o 23:10
falco napisał(a): jesteś typowym psychotykiem nie potrafiącym utrzymać przy sobie nawet jednej rzeczy

Słuchaj dalej opinii osób trzecich, zwłaszcza oszustów z wyrokami na karku, daleko zajdziesz.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 października 2015r. o 7:03
no i widzisz skornie?
nadal wychodzi to, jak niewiele o mnie wiesz...
nikomu nie pozwalam sobą kierować a sugerowanie się ''opinią'' innych ludzi to podstawowy błąd ...
błąd którego (to nie nauczanie-to tylko rada )wystrzegaj się...

mnie nic nie obchodzi ''kto tu z kim śpi'' ,nie obchodzi mnie kto co robi ,czy ma -jak piszesz ''wyrok'' czy nie...
po co sobie zawracać głowę czyimiś problemami ?...mogę to zrobić tylko wtedy jeśli problem dotyczy przyjaciela a takich na forum nie mam z prostej przyczyny...nie znam tych ludzi
zresztą co ja się tu ''produkuję''
:D
''mentorskie tony''zostawię forumowym ''fahowcom'' ;)


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 października 2015r. o 7:04
Dobra , dobra Przemo , ale tutaj Oko ma akurat rację , kiedy mówi , że większość polityków i dziennikarzy stoi po stronie szatana , kłamiąc za mamonę. Powiedz , że tak nie jest :)

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papugo tak łatwo się nie wymigasz! niezalogowany
16 października 2015r. o 7:21
~ napisał(a):
falco napisał(a):
jest mniej bo i ''sukienkowych '' jest mniej od ślusarzy ,spawaczy ,biuralistów itd. i oczywiście ''obsługujących betoniarki'' ;)
tylko oni nie udają że nauczają ,nie pieprzą o moralności tylko zajmują się tym do czego są przygotowani ...
jeśli znasz przypadki pedofilii przedstawiciela innego zawodu -a ksiądz dzisiaj to już też zawód bo bardzo rzadko powołanie-wklejaj link

Ty jednak jesteś bardzo ubogi umysłem ;)
Wszystkie zawody związane z ludźmi wiążą się z powołaniem: lekarz, nauczyciel, psycholog, psychiatra, sędzia, policjant, prokurator, harcmistrz. Statystycznie (procentowo ciemnoto!) pedofilia występuje w tych zawodach częściej niż wsród księży! I to oni wypełniają więzienia! A o nauczycielach nie piszesz!
Dlaczego wśród księży mniej pedofilów ? Bo zdecydowana większość z nich wierzy w Boga i boi się Boga, więc nawet jak ma skłonności to żyje w czystości / celibacie !
A dlaczego wśród księży miałoby być więcej zboczeńców? Czarna sukienka to powoduje? Celibat? Czy Ty hetro zwróciłbyś się do dzieci czy facetów gdyby zabrakło Ci kobiety?!
To takie oczywiste oczywistości dla ułomnych!

falco napisał(a): kościół katolicki nie jest ''solą w moim oku'' ale ci którzy są jego przedstawicielami w tym wydaniu w jakim kontekście to piszemy ,już tak

:>
to ze pisze o złu jakie widzę w urzędnikach Watykanu to oznaka moich problemów?...mojego sumienia?


A co cię w ogóle obchodzą przedstawiciele Watykanu? To otwarta religia - dobrowolna!
A przestępcy w Kościele tak samo jak "cywile" podlegają prokuraturze i sądom!
Dlaczego Cię obchodzą akurat oni?! Obchodzą się hinduiści? A przecież palili wdowy po zmarłych! Czy ja pasjonuję się nieustannie problemami Świadków Jehowy?
A ja uważam je za niebezpieczną sektę (w przeciwieństwie do Kościoła który jest wyznaniem otwartym, ŚJ izolują swoich wyznawców). Jak sobie przeszukasz internet, dowiesz się, że zwierzchnicy ŚJ przez lata szantażowali swoich wyznawców wyrzuceniem jeśli zgłoszą na policję molestowania! Sami to teraz przyznali i bankrutują z powodu odszkodowań! A ja nimi się w ogóle nie zajmuję. Ty też nie!

falco napisał(a): chyba masz rację że nie istnieje bo bojąc się jego gniewu ,niejeden klecha by zadrżał robiąc to co robią ;)


Biedaku ubogi umysłem! Więc sądzisz że klechy jadają z Bogiem śniadanie przy stole i jeśli On nie siedzi przy stole to znaczy że go nie ma?
A nie przyszło ci do pustej głowy, że niektórzy z nich stracili wiarę i w Boga nie wierzą?!
A przecież Bóg istnieje niezależnie od tego czy w niego wierzysz czy nie!

I najważniejsze - drogowskazy wskazują właściwy kierunek, nawet jeśli w tym kierunku same nie podążają! Nie rzucam wiaru z powodu podłego księdza tak jak nie porzucam zdrowego trybu życia i zdrowego żywienia z powodu podłego lub głupiego lekarza!

I na koniec najważniejsze! Największą głupotą świata (Twoją też) jest upieranie się, że księża muszą być idealni! Anioły po ziemi nie chodzą, WSZYSCY ludzie są ułomni i mają wady! Czy likwidujemy prawo bo sędziowie okazali się przestępcami? Nie - karzemy tych sędziów a prawo dalej ma być prawem!
Oczekiwanie, że księża (sędziowie) mają być bez grzechu i ułomności jest głupotą wołającą o pomstę do nieba!


Tu jest 100% prawdy - to dowód że bredzisz jak potłuczony.
Czemu nie odniosłeś się do powyższej argumentacji?
Gdzie odpowiedzi na pytania?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza