Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Piewca ciemnoty

~ham i prostak niezalogowany
16 października 2015r. o 19:41
alter napisał(a):
skorn napisał(a):
falco napisał(a): mnie nic nie obchodzi ''kto tu z kim śpi'' ,nie obchodzi mnie kto co robi

Jak to ma się do tego, co napisałes na mój temat?


Skorn, on znów się będzie wykręcał, i napisze że to Ty czegoś nie zrozumiałeś :)


a co byś z nami zrobił gdybyś miał taką władzę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2015r. o 22:45
Obecni radni PiS chcą, by główna ulica Poznania otrzymała nowego patrona, którym miałby zostać tragicznie zmarły w katastrofie smoleńskiej prezydent RP Lech Kaczyński.
Janusz Kapuściński, z PiS zasugerował podczas czwartkowego posiedzenia Komisji Kultury i Nauki by ulicę prowadzącą do spalarni śmieci w okolicach Koziegłów nazwać Oświęcimską.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2015r. o 22:49

"~vet : A nie mówiłem !!! Już się zaczyna ta kartoflana psychoza !!! "Warszawa 2016 roku - Uwaga, dzieci, dochodzimy do ulicy Lecha Kaczyńskiego, która przez wiele lat była nazywana Krakowskim Przedmieściem - mówi pani nauczycielka. - Jak to? Przecież przed chwilą byliśmy na ulicy Lecha Kaczyńskiego! - Oj, Piotrusiu, znowu nie uważałeś. To nie była ulica, tylko aleja, i nie Lecha Kaczyńskiego, tylko Prezydenta Kaczyńskiego. - Psze pani, a co to za budynek? - To Sanktuarium Lecha Kaczyńskiego Jedynego Prezydenta IV RP, dawniej był to Pałac Prezydencki. Chciałabym wam zwrócić uwagę na stojące przy bramie krzyże. Wiecie skąd się wzięły? - Kogoś tu ukrzyżowali? - Nie, Wojtusiu. No jak to? Nie wiecie? - Nie wiemy, psze pani. - No przecież macie w tygodniu po 5 lekcji z historii życia Lecha Kaczyńskiego. - No tak, ale w podstawówce przerabia się tylko młodzieńcze lata Kaczyńskiego, ostatnio mieliśmy lekcje o Pierwszej Komunii pana prezydenta. - Jak to młodzieńcze lata? A reszta? - Resztę żywota Lecha Kaczyńskiego przerabia się dopiero w gimnazjum i liceum, psze pani. - Aaaa, chyba, że tak. No więc słuchajcie, drogie dzieci. Ten wielki krzyż postawiono tu po śmierci pana prezydenta, aby oddać cześć jego pamięci i przez długie lata toczono walki, aby mógł tu pozostać. Na szczęście teraz może tu stać i nikt go nie zabierze. - Psze pani, a można sobie przy nim zrobić zdjęcie? - Można Martynko, ale uważaj, aby go nie dotknąć, bo jest na nim metalowa siatka, która jest pod wysokim napięciem. To takie zabezpieczenie, gdyby ktoś próbował zabrać stąd krzyż. - A ten mniejszy krzyż to skąd? - Ten mniejszy postawiono, aby uczcić pamięć tych, którzy bronili tego dużego krzyża. - Psze pani, a wejdziemy do środka pałacu? - Niestety, nie możemy, bo właśnie jest w nim remont. Włoscy malarze malują olbrzymi fresk na suficie. - Psze pani, a co to jest fresk? - Takie malowidło na suficie, widzieliście przecież fresk w Kaplicy Sykstyńskiej. - Ja nie widziałem. - Jak to, Wojtusiu? Nie byłeś z nami rok temu na wycieczce Śladami Wielkiego Męża Stanu - misje zagraniczne Lecha Kaczyńskiego? - Nie, bo byłem wtedy chory. - A, psze pani, a co będzie na tym fresku namalowane? - Arcydzieło, moje drogie dzieci. Będzie na nim przedstawione jak Bóg przekazuje Lechowi Kaczyńskiemu berło i koronę, aby zaprowadził porządek na Ziemi. - Oj, to szkoda, że nie można wejść do środka i zobaczyć. - Mówi się trudno, ale możemy obejrzeć pałac, to znaczy sanktuarium z zewnątrz, też jest co oglądać. - Ooo, a co to są za tablice? - To 14 stacji przedstawiających mękę Lecha Kaczyńskiego, jaką przeszedł w czasie swojego życia. - "Stacja 7 - Lech Kaczyński kłóci się z Donaldem Tuskiem o krzesło w Brukseli po raz drugi" - fajne! - A patrzcie tu: "Lech Kaczyński przez Niemców kartoflem nazwany"! - No już starczy, musimy iść dalej - mamy jeszcze tyle do zobaczenie w Warszawie. - O kurcze! Patrzcie to! Co to za wielkie bryły, psze pani? - Oj, Piotrusiu, przecież widać, że to buty. - A po co ktoś postawił taki wielki pomnik butom? - To nie jest pomnik butów, tylko pierwszy element budowanego pomnika Lecha Kaczyńskiego. Na razie zrobili mu tylko buty, ale cały czas budują resztę postaci. - Ale psze pani, ten pomnik będzie tak wielki, że jego głowy w ogóle nie będzie widać z ziemi! - No, w Warszawie na pewno nie da się zobaczyć twarzy pana prezydenta, ale za to z Moskwy jego srogie spojrzenie będzie widoczne doskonale..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
16 października 2015r. o 23:41
falco napisał(a): jesteś typowym psychotykiem nie potrafiącym utrzymać przy sobie nawet jednej rzeczy -przepraszam za takie określenie-mającej prawdziwą wartość


Jakiej rzeczy? Co masz na myśli? Miejże troche odwagi i chociaż raz napisz wprost, zamiast obrzucać mnie gównem zza węgła.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PYTON niezalogowany
16 października 2015r. o 23:48
" ale za to z Moskwy jego srogie spojrzenie będzie widoczne doskonale."



Dla Altera :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
17 października 2015r. o 0:21
Uwielbiam rosyjski chór wojskowy :)



Dopisane 17.10.2015r. o godz. 00:21:

Bebnirze perfekcja, tatu w chórze bajka... ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
17 października 2015r. o 0:25
~PYTON napisał(a):
... :D :D :D


~PYTON, mam nadzieję, że nie naśmiewasz się z tego utworu?!
Byłoby to bardzo... żałosne?
To chyba mało powiedziane! :>


Dopisane 17.10.2015r. o godz. 00:25:

masi napisał(a): ... w chórze bajka... ;)


Byłeś chociaż jeden raz na ich występie na żywo?
Nie musisz odpowiadać! :>


Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
17 października 2015r. o 0:27
To nie będę odpowiadał i opowiadał... :> :P

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.