Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Piewca ciemnoty

5183
magnum44
17 października 2015r. o 0:29
:> :>

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
17 października 2015r. o 0:31
Nawet grałem z nimi w siatkę, i ścinałem tak, że dostawali po głowach ;)
Później mnie z "Krzywej" nie chcieli wypuścić. Trener Filipek uratował mi życie...:D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 października 2015r. o 6:23
skorn napisał(a):
falco napisał(a): jesteś typowym psychotykiem nie potrafiącym utrzymać przy sobie nawet jednej rzeczy -przepraszam za takie określenie-mającej prawdziwą wartość


Jakiej rzeczy? Co masz na myśli? Miejże troche odwagi i chociaż raz napisz wprost, zamiast obrzucać mnie gównem zza węgła.

no widzisz :)
tu nie chodzi o moją odwagę tylko to co tobie może być obce czyli odrobinę subtelności i taktu...
pomyśl za co mogłem przeprosić ?
ja wiem dlaczego nie napisałem wprost i nie napiszę

uważasz ze czymś cię obrzucam?...błąd ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PYTON niezalogowany
17 października 2015r. o 8:34
magnum44 napisał(a):

~PYTON, mam nadzieję, że nie naśmiewasz się z tego utworu?!
Byłoby to bardzo... żałosne?
To chyba mało powiedziane!



Magnum, to był śmiech z mojej dedykacji, tj. dla kogo był adresowany, ale Alter nie dał się sprowokować.

Pozdrawiam :* :D
P.S. Do utworu, nic nie mam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
17 października 2015r. o 9:27
~PYTON napisał(a): Pozdrawiam



:)
Również pozdrawiam :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a temu co ? niezalogowany
17 października 2015r. o 17:41
masi napisał(a): Nawet grałem z nimi w siatkę, i ścinałem tak, że dostawali po głowach ;)
Później mnie z "Krzywej" nie chcieli wypuścić. Trener Filipek uratował mi życie...:D


Co ten się tak chwali.Najlepszy ogier , najlepszy elektryk , najlepszy siatkarz .
Nie ma facio słabych punktów.Debeściak masywny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 października 2015r. o 18:32
Tak przy okazji trzymając się wątku , jak się ma temat życia po śmierci ?

Wiadomym jest że Bóg nie wtrąca się w życie doczesne człowieka .
Nie ingeruje nawet gdy zadzieje się najbardziej wyrafinowane i niesprawiedliwe okrucieństwo.

Mimo to utarły się powiedzonka " dzięki bogu " " bóg tak chciał " " bóg zapłać "

Skoro tak to jaki sens ma wiara ? Czego w zamian za posłuszeństwo i oddanie oczekują wierni ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 października 2015r. o 19:15
Edenu
tylko rodzi się kolejne pytanie -''co to jest''
czy ten ''Eden'' to taka sama prawda jak prawda o ''jabłku'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza