Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Palenie przy wejściu do sklepu?

~Nuka niezalogowany
5 października 2015r. o 20:53
~ napisał(a):
~nn napisał(a): Mi i innym ludziom przeszkadzaja male ryczace dzieciaki. Niech becza sobie w domu, a nie w knajpie/kolejce. Dlaczego mam tego wysluchiwac i ma mnie pozniej bolec glowa? Jak po chamsku to po chamsku. Ja musze wysluchiwac Wasze ryczace bachory w knajpie przez godzine to wy wachajcie mojego szluga :)



troche przerysowane, ale w sumie się zgadzam. sam rzuciłem palenie i nie mam zamiaru zmieniać innych ludzi. mogę zmienić najwyżej siebie. pozdrawiam trutych i trujących
czy prośba o palenie kilka kroków dalej jest próbą zmiany człowieka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nn niezalogowany
5 października 2015r. o 21:06
Kilka krokow dalej? Znajac ludzi rok pozniej ktos zalozylby temat "dlaczego palacze pala kilka krokow od sklepu, a nie kilometr pod ziemia zebym ich nie czula i moje biedne dziecko tego nie wachalo".

Trzesiecie sie nad tymi dzieciakami, a za kilka lat beda kopcic jak parowozy w gimnazjum na przerwie za budynkiem.

Do kogos tam co jeczal, ze porownuje papierosa do dziecka. Nie, ja porownuje czlowieka (m.in. siebie) do dziecka. Skoro ono moze ryczec (czego nie cierpie bo od razu glowa mi peka) w kolejce czy knajpie, a wszyscy musza tego wysluchiwac i nie ma zmiluj dopoki nie opusci sie lokalu to dlaczego ja mam ukrywac sie z fajka po krzakach bo jeszcze ktos wyczuje szluga, co ja jakis gorszy jestem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ADA niezalogowany
6 października 2015r. o 6:57
Do nn,Ty nie jesteś gorszy,Ty jesteś chory i to bardzo.Tobie należy współczuć.Fajury wypaliły ci mózg,do zera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2015r. o 7:09
Dzieci na plac zabaw a mamy do sklepów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niepalący niezalogowany
6 października 2015r. o 7:29
................no gdzie się podziała ta wasza kolorowa multi-kulti tolerancja........jak twój pies kupczy gdzie popadnie ,to jest dobrze,przecież w gówno można wleżć ,bo to ponoć szczęście przynosi.szczanie na zabytkowe mury miasta też są takie naturalne.coś się komuś we łbach poprzewracało......jednym byście wolności przychylili jak gajowym i innym dewiantom,ugaszczali byście sfiksowanych radykałów islamskich ,a na widok księdza,krzyża to wam się pogarda w głowie włącza.trawę byście zalegalizowali ,a fajki wam przeszkadzają.zastanówcie się o co wam chodzi,bo jeżeli dym z papierosa wam przeszkadza i strasznie was zatrówa ,to również należałoby przestać jeść żywnosć pędzoną chemicznie jak i tą GMO.hipokryzja nie zna granic.......jedno ich truję ,a drugim się delektują.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2015r. o 9:54
~nn napisał(a): Kilka krokow dalej? Znajac ludzi rok pozniej ktos zalozylby temat "dlaczego palacze pala kilka krokow od sklepu, a nie kilometr pod ziemia zebym ich nie czula i moje biedne dziecko tego nie wachalo".

Trzesiecie sie nad tymi dzieciakami, a za kilka lat beda kopcic jak parowozy w gimnazjum na przerwie za budynkiem.

Do kogos tam co jeczal, ze porownuje papierosa do dziecka. Nie, ja porownuje czlowieka (m.in. siebie) do dziecka. Skoro ono moze ryczec (czego nie cierpie bo od razu glowa mi peka) w kolejce czy knajpie, a wszyscy musza tego wysluchiwac i nie ma zmiluj dopoki nie opusci sie lokalu to dlaczego ja mam ukrywac sie z fajka po krzakach bo jeszcze ktos wyczuje szluga, co ja jakis gorszy jestem?


no uwielbiam tego gościa. dzieki za miły poranek. uśmiałam sie z posta :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2015r. o 17:29
~ napisał(a): zapytaj gdzie mogą, bo nawet na własnym balkonie nie bo sąsiadom dym leci do okna :P

A fajnie byś się czuł/a jakby CI ktoś puszczał śmierdzące bąki do okna, albo przed Tobą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2015r. o 17:31
~Nuka napisał(a):
~ napisał(a):
~nn napisał(a): Mi i innym ludziom przeszkadzaja male ryczace dzieciaki. Niech becza sobie w domu, a nie w knajpie/kolejce. Dlaczego mam tego wysluchiwac i ma mnie pozniej bolec glowa? Jak po chamsku to po chamsku. Ja musze wysluchiwac Wasze ryczace bachory w knajpie przez godzine to wy wachajcie mojego szluga :)

Straszne.czuć to że nie lubisz i nie masz dzieciaków,brzydkie

troche przerysowane, ale w sumie się zgadzam. sam rzuciłem palenie i nie mam zamiaru zmieniać innych ludzi. mogę zmienić najwyżej siebie. pozdrawiam trutych i trujących
czy prośba o palenie kilka kroków dalej jest próbą zmiany człowieka?
;( !! :>...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.