Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dziwna sieć wifi na Starzyńskiego

~ niezalogowany
6 października 2015r. o 15:39
Wyszedłem sobie wczoraj wieczorem na papieroska przed klatkę z moim smartfonem, chciałem podłączyć sobie necik a tutaj patrzę a nadaje takie coś jak na zdjęciu. Co to oznacza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 października 2015r. o 22:39
jakim zdjęciu?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
6 października 2015r. o 22:43
Skorn, nie udawaj głupiego, że nie widzisz ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2015r. o 8:19
Ale na tym zdjęciu po lewej czy po prawej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2015r. o 9:09
ale za krec ista fota

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2015r. o 9:18
Nie wiem jak dodać zdjęcie ale wśród innych sieci jedna nazywała się "nasłuchy operacyjny ArtPracz wóz48" czy jakoś tak, teraz już jej nie ma ale miała super zasięg. Co to było?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Darezka niezalogowany
7 października 2015r. o 9:23
~ napisał(a): Nie wiem jak dodać zdjęcie ale wśród innych sieci jedna nazywała się "nasłuchy operacyjny ArtPracz wóz48" czy jakoś tak, teraz już jej nie ma ale miała super zasięg. Co to było?


Widze ze ktos tu sie filmow naogladal i ma jakies schizy inwigilacyjne xD "wszedzie podsłuchy" haha.

Przeciez siec mozna sobie nazwac jak sie chce. Nazwę sobie np "Podsłuch FBI" i co ? Bedziesz myslec ze Cie FBI podsłuchuje :D ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2015r. o 9:46
Ja mam : tajny wóz operacyjny CBA nr 48.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza