Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dziwna sieć wifi na Starzyńskiego

~ niezalogowany
7 października 2015r. o 10:21
To pewnie ty byłeś w zeszłym tygodniu w Bolesławicach? Tam też To nadawało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13415
#user nieaktywny
7 października 2015r. o 10:46
Kiedyś miałem "Wóz operacyjny ABW nr. XXX" teraz jest to "WiFi w moim domu" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2015r. o 10:47
No w końcu przyszła kryska na Matyska... Chyba wiem kogo szukają :-)
Taki łysy gówniarz "biznesmen-kombinator" z wielkiego, srebrnego mercedesa PZ, niejedna firma przez tego szczyla popadła w tarapaty finansowe.
Moja rada: kup sobie mydło w płynie albo na sznureczku, już czas, już czas, już czas :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-- niezalogowany
7 października 2015r. o 17:35
Ktoś tu pewnie jest obserwowany za swoje przekręty i długi :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2015r. o 20:45
Grubo :D To i UKS pewnie zainteresuje się Twoim sąsiadem a to zaboli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2015r. o 8:57
Wow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agnieszka niezalogowany
8 października 2015r. o 10:30
To jeszcze nic bo u mnie na Kilińskiego wyświetla się WiFi o nazwie "Abdulwisimulacha"(piszę całkiem serio).Jak myślicie co to może być ?Mam co prawda pewne podejrzenia ale mylić się mogę... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2015r. o 22:33
Dzisiaj to znowu było jak na parkingu stała ciemnba skoda z rejestracją "WW"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.