Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

AZJATYCKA na Piaskowej

~Podróżnik niezalogowany
10 lipca 2015r. o 22:54
Cała Polska. Połowa postów to konkrecja, ale nie to jest tematem. Po pierwsze drodzy rodacy jak można porównywać kuchnie azjatycką skoro jak sami piszecie, jest tylko hanoi i nowa. Kuchnia azjatycka ma wiele form typu: kuchnia Chińska , Wietnamska, Indyjska ... Każda się od siebie różni dosłownie wszystkim dlatego , też np danie Kurczak S/Kwaśny może w tych dwóch restauracjach skrajnie sie różnić. Sprawia to też pewnie progres smaków i według mnie powinniście sie cieszyć, że jest jakaś alternatywa do znanej sieciówki Hanoi. Najlepszą restauracją azjatycką która gościła w Bolesławcu była na przeciwko Shimano jedzenie 1 klasa ! ale niestety każdy wie jak skończyła restauracja. Czepiając się Hanoi tych restauracji w Polsce jest jak grzybów po deszczu w samym BC są 2 i co do nich jak wiadomo nie zawsze Hanoi jest smaczne !!! przykład HANOI za Bolesławcem oraz np. Lubin podaje dania bardzo dobre nie mal 0 zarzutów. A jadłem dania z Kruszyna ?? O jezu jak by to powiedziała Magda G. Jeszcze nikt tak nie spie**** lił Chińskiej Kuchni. Pozdrawiam Bolesławiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
11 lipca 2015r. o 1:18
byliśmy raz (dawno bo kilka miechow temu) i więcej nie pojdziemy tam. wystroj kompletnie nie pasował, były wówczas goralsie stoly :), nie wiem jaki teraz, no i śmierdziało. Jedzenie a w szczególności zupa (nazwy teraz nie pamiatam) wziely ja 4 osoby niestety nie smakowala nam, wg mnie czuc kurczaka nieswiezego taki miała smak. Drugie danie słabe. Polecana herabta droga. Slabizna. Nie zauwazylismy zadnych zalet, niestety :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.