Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

AZJATYCKA na Piaskowej

~klijet niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 21:47
Powiem jedno nie obrazajcie tych jak nazywacie polaczków nie macie pojecia kto ich szkolił chłopaki robią dobrą kuchnie sprubujcie a jezeli uwazacie ze tak zwani azjaci są lepśi to nie wiecie co mówicie pracowałem u nich pare lat i wiem o czym mówie i nie mówie o ha noi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aaa niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 22:57
Byłam z chłopakiem, jemu smakowało, a dla mnie jedyne co było jadalne to ryż, no i herbata orchideowa ;) każdy lubi inne smaki, mi to nie podeszło, a zwłaszcza sos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11795
#kasiam nieaktywny
31 stycznia 2015r. o 10:22
Kuchnia chińska w wydaniu europejskim, ale bardzo smacznie. Polecam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~HAhojka niezalogowany
31 stycznia 2015r. o 10:29
No właśnie to gdzie kto jada jest indywidualną sprawą każdego bo każdy ma inny smak tak samo jak potrawy sa różnie przyrządzane zależnie od regionu świata dlatego podałam ten przykład z curry którego zależnie od regionu sa różne rodzaje.Ja np lubię curry indyjskie żółte jak większość polaków bo jest bardziej słono i pikantnie bo takie smaki wyniosłam z domu i takie w większości znamy z półek sklepowych pod postacią proszku.
Tajska zielona potrawa z curry dla mnie jest słodka więc mi osobiście nie podchodzi tak samo jak nie jadam naszego schabu ze śliwką czy kaczki z jabłkami na które inni się rzucają więc w śród nich może być koneser zielonej potrawy.Dlatego nie można mówić ze żarcie do bani bo iż Tobie nie smakuje to nie znaczy,że innym nie będzie smakowało. Tak właśnie jest z jedzeniem w każdym lokalu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3068
#oolo nieaktywny
31 stycznia 2015r. o 10:44
a gdzie dokładnie jest ta nowa knajpa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaa niezalogowany
31 stycznia 2015r. o 13:31
na piaskowej idąc od pralni do willisa po prawej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
1 lutego 2015r. o 0:51
byłem dzisiaj-pyszne zarełko, ale niezbyt azjatyckie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 13:28
Ja nie wiem co za moda jak nie kebab, to orient. Nie ma już innych kuchni na świecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.