Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

AZJATYCKA na Piaskowej

~zwykly klient niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 10:50
Chyba ze zatrudnia jakiegoś dobrego kucharza azjatyckiego. Wtedy moze byc sukces ;). Bo ogolnie lokalizacja, wystrój itd jest ok ;), tylko to jedzenie bez szalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anielka niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 12:17
~Agnes85 napisał(a):
~Anielka napisał(a): Ja dzis byłam :) polski kucharz, dania Azjatyckie ;) drogie ,małe porcje ,twarde warzywa i bez smaku :/ nie ma porównania co do jedzenia w Hanoi :]
Mi osobiscie nie smakowało :)


A to co już konkurencja się oddzywa? i smaruje brudem?

nieładnie oj nieładnie...my małe zawiste polczaki ;( każdy każdemy tylko sztylet w plecy !!


To znaczy że kady klient ,który wchodzi coś zjesć nazywany jest konkurencją?
Po prostu weszłam cos zjeść ,bo lubię dania Azjatyckie i ucieszyłam sie ,że teraz mam możliwość blizej zjeść, Przepraszam ,że wyraziłam swoja opinie,bo tak było niestety :( proszę sprubować dania u siebie i tam i wtedy miec do ludzi pretensje. :) :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~HAhojka niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 13:27
Dopadłam ulotkę i powiem że nazwy dań robią robotę aż serio coś bym pochłonęła mimo że już nie mogę patrzeć na chińszczyznę :|. No nic,wychodzi na to że obiad dziś na piaskowej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nienormalny niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 13:27
Zeby się wypowiadać na jakis temat przydałoby sie jeszcze troszeczke wiedzy o tym . Proponuje najpierw dowiedziec sie czym różni sie kuchnia azjatycka od tzw. "ha-noi", , ponieważ różni . Byłem na początku jeszcze zanim otwarte było , mozna było spróbowac za darmo i wyrazic wtedy swoją opinie ;) Kucharze tutejsi , ale szkoleni przez kogos kto ma o tym pojęcie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 16:01
Jedzenie smaczne, tylko otwarta kuchnia i słaby wyciąg. Po wyjściu pachnie się jedzeniem :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~HAhojka niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 16:04
Jaki smak ma mieszanka przypraw curry według was bo zwątpiłam a wujek google dokładnie nie interpretuje ?? Poważnie pytam :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 17:13
~HAhojka napisał(a): Jaki smak ma mieszanka przypraw curry według was bo zwątpiłam a wujek google dokładnie nie interpretuje ?? Poważnie pytam :|
curry nie ma jednego smaku, jest to mieszanina różnych przypraw, każda mieszanka moze miec inny smak i rozny aromat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~HAhojka niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 17:31
No tak wiem,mieszanka z imbiru,kurkumy,cynamonu itp. więc jest to raczej przyprawa aromatyczna co sprawia że podczas jedzenia lekko kreci cie w nosie coś na zasadzie pieprzu prawda?W skład wchodzi też między innymi chili co czyni ją pikantną.Ma nutę słodyczy ale nie przewagę.Prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza