Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

AZJATYCKA na Piaskowej

~z niezalogowany
1 lutego 2015r. o 15:03
Choćby trufle z szafranem podawali to i tak nie dogodzą niektórym. Dobrze, że powstaje coś nowego, szkoda było hindusa, którego gospodarowanie po "bolesławiecku" zmusiło do zwinięcia interesu. Jest przynajmniej coś nowego, a nie w tym mieście tylko pizza, pierogi i frytki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~woland niezalogowany
1 lutego 2015r. o 15:27
Bolesławiec to specyficzny rynek. Wiedzą o tym handlowcy i kupcy. Stąd też mnogość podmiotów prowadzących działalność poza miastem i powiatem. Jak masz 70-80% wpływów od klientów spoza Bolesławca, masz szansę na powodzenie biznesu. Oparcie się na tutejszych - to przegrana sprawa i strata pieniędzy. Przez ponad 10 lat prowadzenia działalności, świadomie wykluczałem rynek bolesławiecki jako teren ekspansji gospodarczej, i był to strzał w dziesiątkę. Coś w tym jest. Z tutejszymi ludźmi można się przyjaźnić, ale interesów z nimi się nie zrobi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 15:49
~Anielka napisał(a): Ja dzis byłam :) polski kucharz, dania Azjatyckie ;) drogie ,małe porcje ,twarde warzywa i bez smaku :/ nie ma porównania co do jedzenia w Hanoi :]
Mi osobiscie nie smakowało :)


Hanoi, ale chyba nie w Bolesławcu, bo tam tragedia. Jak Hanoi to tylko w Lubinie,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 11:26
Miałem przyjemność próbowania potraw zanim oficjalnie otwarto restaurację a później byłem jako klient. Próbując dania przed otwarciem zwróciłem uwagę że starają sie podejść do tematu bardzo profesjonalnie- szczególnie od strony smaku. Zatrudnili do szkolenia swoich kucharzy, kucharza z Krakowa który jest specjalistą w dziedzinie kuchni azjatyckiej- wydane książki i poradniki kucharskie itp.. Musze przyznać że smak im wychodzi. Mi szczególnie zapadła w pamięć zupa z owoców morza (14 z karty). Warzywa i owoce morza lekko tylko muśnięte temperaturą, czuć każdy smak, konsystencje. Wyśmienite. Życzę powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
2 lutego 2015r. o 12:54
Zamówiłam tak kilka dni temu trzy dania, jestem rozczarowana ich smakiem i wyglądem.
Kurczaka słodko-kwasniego nie dało się zjeść, był jedynie kwasny, mięso to same ścinki ze ścięgnami (było okropne) panierka rozmokła się w sosie i była jak z gumy, samego mięsa nie dało się zjesc bo było też bez smaku. To danie było po prostu niedobne.
Ryż z warzywami i jajkiem był smaczny ale OGROMNYM minusem była sól morksa w daniu która się nie rozpuściła i co drugi kęs rozgryzało się wielką grudkę soli - rozumiem jedna czy dwie grudki ale było tego pełno:/
Trzecie danie warzywa z kurczakiem i ryżem były przeciętne. A szkoda bo myślałam, że będę tam częstym gościem bo bardzo lubie taką kuchnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iwona niezalogowany
9 lipca 2015r. o 23:13
Wczoraj byłam w tej restauracji,jadłam sajgonki i krewetki.dania bardzo dobre,porcje dosyć duże.obsługa miła,jak dla mnie kuchnia na widoku to plus,wrócę tam jeszcze nie raz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lipca 2015r. o 5:22
~Iwona napisał(a): Wczoraj byłam w tej restauracji,jadłam sajgonki i krewetki.dania bardzo dobre,porcje dosyć duże.obsługa miła,jak dla mnie kuchnia na widoku to plus,wrócę tam jeszcze nie raz


Ta ;) i w nocy Cie natchnelo żeby odkopać temat i sie uzewnętrznić :p, spoko ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~normalna ewa niezalogowany
10 lipca 2015r. o 14:16
nie wiem nie byłam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.