Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

kredyt we frankach

~klucz-nick niezalogowany
2 lutego 2015r. o 11:14
muszę cię rozczarować nie mam kredytu żadnego nawet na żelazko.ale chciałbym normalności i stabilizacji życia w tym kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
2 lutego 2015r. o 12:08
~klucz-nick napisał(a): muszę cię rozczarować nie mam kredytu żadnego nawet na żelazko.ale chciałbym normalności i stabilizacji życia w tym kraju.
mieszkania też nie wynajmuję i nie wiem jak bank od środka wygląda.a mieszkam w szałasie w lesie,a do szałasu dojeżdzam 3.0 TDI 4X4.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 12:14
~klucz-nick napisał(a): czytając POsty odnoszę wrażenie że POrozumienia nie będzie,bo złotówy cieszą sie z tego że Fra zabiorą mieszkania,ludzie jest okazja wyjść na ulice i obalić reżim który nami trzepie na lewo i prawo,ale nie złotówy się cieszą,złotówy za pół roku tak wam banksterzydy dowalą że się pokupczycie i nikt wam nie POmoże.

No sorry memory nie stras nie stras.Wiem co podpisywałam biorąc kredyt w złotówkach i na to zwróciłam największą uwagę przed podpisaniem zadając pani za biurkiem 50 pytań aby się upewnić czy dobrze zrozumiałam ten bankowy bełkot bo kupienie mieszkania to nie branie żelazka na kredyt.Powiem więc tak może mi rata spaść na na łeb z dnia na dzień zależnie od spadku oprocentowania narodowego banku ale nie ma prawa w takim tempie wzrosnąć czyli limit pkt.w skali roku.Tak więc jak np:na spadku zaoszczedzilam w ciągu roku 700 zł to jak w następnym roku przy wzroście wydam więcej o 100 zł w skali roku to płakać nie będę bo i tak zarobiłam i mogę im to bez żalu oddać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
2 lutego 2015r. o 12:28
widzę że ten mój apel porozumienia to o dupę rozbić każdy widzi tylko czubek własnego nosa,taki to POlaczka los,POlak POlakowi wilkiem,tak wami sterują jak sami chcą dopuki nie zrozumiecie tego do puty będzie gnój huj wbity w gnój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 12:28
Sumując frankowcy zarobili na tym że frank stał nisko teraz płacą więcej ale niech przeliczą ile zarobili przez te lata.Dajmy na to zarobili 5000 tysi przez te lata teraz przez pół roku zapłacą więcej o tysiaka frank znów spadnie ale i tak 4 tysie są do przodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 12:49
~ napisał(a): Sumując frankowcy zarobili na tym że frank stał nisko teraz płacą więcej ale niech przeliczą ile zarobili przez te lata.Dajmy na to zarobili 5000 tysi przez te lata teraz przez pół roku zapłacą więcej o tysiaka frank znów spadnie ale i tak 4 tysie są do przodu.
proszę mi wytłumaczyc jak biorąc kredyt we frankach można zarabiać na kredycie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 13:01
~klucz-nick napisał(a): widzę że ten mój apel porozumienia to o dupę rozbić każdy widzi tylko czubek własnego nosa,taki to aczka los,Pl wilkiem,tak wami serują jak sami chcą dopuki nie zrozumiecie tego do puty będzie gnój huj wbity w gnój.

Ale powiedz mi za czym ja mam wyjść na ulice?Za tym żeby przez ludzką bezmyślność płacić więcej za prowadzenie konta czy za korzystanie z karty kredytowej?Banki dla świętego spokoju może pójdą na ugodę ale zapłacą za to wszyscy nawet ci którzy nie mają kredytów wystarczy że mają konto na które przelewana jest cienka wypłata.
Szkoda frankowców ale są istotniejsze tematy na które naprawdę ludzie nie mają wpływu i byłoby o co walczyć a w tym przypadku była to tylko ludzka lekkomyslnosc a za błędy się płaci.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 13:23
~ napisał(a):
~ napisał(a): Sumując frankowcy zarobili na tym że frank stał nisko teraz płacą więcej ale niech przeliczą ile zarobili przez te lata.Dajmy na to zarobili 5000 tysi przez te lata teraz przez pół roku zapłacą więcej o tysiaka frank znów spadnie ale i tak 4 tysie są do przodu.
proszę mi wytłumaczyc jak biorąc kredyt we frankach można zarabiać na kredycie?
Jak?.Ja przez 7 lat kredytu w złotówkach dajmy na to placilam 800 zł ty wpłacając ten sam kapitał na tyle samo lat przez 7 lat płaciłes 650 miesiecznie.Co miesiąc przez 7 lat przy tym samym kapitale co mój byłeś 150 zł do przodu.Czyli 84 miesiące x 150 zł = 12.600 które ja musiałam zapłacić a które Ty powinieneś schować do skarpety i czekać na sytuację taką jak teraz będąc świadomy tego że masz taniej ale za cenę większego ryzyka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.