Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Mobilna fryzjerka

~żurek niezalogowany
22 września 2014r. o 18:34
Dajcie wy już spokój.
Żądajcie paragonów i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5957
#anusiak nieaktywny
22 września 2014r. o 23:55
~ napisał(a): "Karolcia, Joanna i 2 razy ~".
Biedna i niemądra kobieto. Piszesz jako 4 różne osoby ale niestety dla ciebie osoby zalogowane widzą, że to pisze jedna i ta sama osoba, bo widzą twój numer IP : 78.131.238.*
Twoje próby obrony przed negatywnymi opiniami są bardziej niż żałosne.
hehe:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Asia niezalogowany
25 września 2014r. o 20:05
Ja z usług Pani Eli korzystam od ponad roku i zawsze byłam zadowolona. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby "poparzyła mi głowę" czy żeby "paznokcie odpadły" . A dodam, że włosy farbuje bardzo często. Ostatnio zaczęłam robić u niej rzęsy-profesjonalna robota. Więc nie wiem kto i dlaczego pisze takie bzdury. Mentalność ludzka jest okropna-byle by tylko zaszkodzić. Bo jak to jest możliwe, że ktoś ma a ja nie. A co do paragonu-to ja zawsze dostaje, a po za tym to wydaje mi się to najmniej ważne, przy dobrze zrobionych włosach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7303
#pestka nieaktywny
26 września 2014r. o 13:30
~karolcia napisał(a): CO WY LUDZIE PISZECIE TA DZIEWCZYNA TO PROFESJONALISTKA JEDNA Z NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W BOLESŁAWCU.MA NAJLEPSZE FARBY ROBI MI WŁOSY OD BARDZO DAWNA JEST NAJLEPSZA.WYSTAWIA PARAGONY A JAK Z ZAZDROŚCI CHCECIE KOMUŚ ZROBIĆ PROBLEM TO ŻAL DLA WAS WEŚCIE SIĘ DO PRACY TO BĘDZIE MNIEJSZE BEZROBOCIE.

Kochana Pani chciałabym mieć czego zazdroscic ,a teraz to napewno zazdroszcze nie tej pani ale Karolci tych pięknych wlosow
;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza