Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Owieczki Pawla Kukiza

~Bolczyk niezalogowany
2 lipca 2015r. o 18:39
PanM napisał(a):
fobiak napisał(a):


Panie fobiak , mam wrażenie że został Pan " zrzucony " aby zaciemniać sens niektórych polemik.

Ten temat dotyczy związku Pawła Kukiza z grupą " Bezpartyjni samorządowcy "

Wiadomym jest kto się za tym kryje .
Niewiadomym jest kto wyskoczy zza pleców Pawła Kukiza .

Może Pan skreśli parę słów w tym temacie i zaprezentuje swoje stanowisko.
Pozdrawiam .Dopisane 02.07.2015r. o godz. 17:08:Panie fobiak , poza tym nawet jeśli jest Pan kimś z kręgu mi bliskiego nietaktem jest zwracanie się do mnie per " przemuś "


Zachowujesz się jak milioner ;) tylko byś polemizował .Do roboty się weź albo na basen idź lepiej na tym wyjdziesz :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 lipca 2015r. o 18:45
a co to k... juz nawet pochwalic sie nie wolno?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lipca 2015r. o 19:39
Fobiak, poszukuję druha jechać na Ukrainę cegły czyścić. Jedziesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 lipca 2015r. o 20:26
banderowcom to ja raczej nie bede pomagal, mozesz wziac komorowskiego bo on szuka pracy teraz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 lipca 2015r. o 20:29
fobiak napisał(a): przemciu, wyskoczyc moze tylko ten kogo mu wybierzemy
nie zajmuje zadnego stanowiska
jedynie kukiz moze cos zmienic w polsce, sam kukiz moim zdaniem moze sobie nie poradzic ale ma najlepszy program aby w przyszlosci rozwalic bande koruptow i awanturnikow. wiadomo, ze do jego grona dostana sie zlodzieje i karierowicze ale zawsze tak bylo przy zmianach rzadow.

przemciu jestem od malego nietaktowny, jesli mnie wychowasz na porzdnego czlowieka to zaplace tobie 1.0000 a moze i 1.000 doloze.


Umieram z ciekawości na ten najlepszy program.
W towarzystwie " BEZPARTYJNYCH SAMORZĄDOWCÓW "

Co do taktu myślę że wystarczyła by wspólna herbata kawa lub browar .To działa najlepiej.-- bo jak tak dalej pójdzie / przemuś , przemciu zabraknie lukru./*
Ja ta mam dystans do samego siebie i byle czym się nie irytuje.
Raz jeszcze pozdrawiam.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 lipca 2015r. o 21:03
przemciu aby cos rozwinac, nalezy sie pozbyc blokady a taka blokada w rozwoju sa partie polityczne bo zajete sa wiecej walka z opozcja niz rzadzeniem.
zreszta nie chce mi sie tlumaczyc cos co jest proste jak drut albo program kukiza.
najpierw trzeba uwolnic rzad od partii, wtedy mozna wszystko robic, partie rzadzic nie potrafia bo maja swoj statut partyjny, ktory jest dla nich na pierwszym miejscu a nie polacy.
ty sie juz niczego nie nauczysz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 lipca 2015r. o 21:20
Program Panie fobiak to inaczej plan działania.
Pospolite ruszenie niestety nie zdało egzaminu.
Plan działania to uporządkowanie praw i obowiązków władzy wobec obywateli oraz obywateli wobec państwa.
Uporządkowanie w taki sposób aby każdy następny wiedział co ma robić co mu wolno a co nie.
WŁADZA DLA LUDZI A NIE ODWROTNIE .
Poniżej mój dopisek to słowa naszej konstytucji.

To co proponowałem w wyborach w Bolesławcu .
Najpierw dokładny rzetelny AUDYT a potem " SPRZĄTANIE "

Niebawem w moim okręgu nr 10 wybory uzupełniające .Zobaczymy czego nauczyli się " PO PIERWSZE MIESZKAŃCY ".
Nasz " PAN I WŁADCA " może zaproponować swojego .Nawet szympansa i stawiam że ten wygra,

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 lipca 2015r. o 22:48
przemciu ty nie rozumisz gdzie ty zyjesz, nie chce cie obrazac ale ty nie musisz udawac gloopka.
przeciez rzady polskie od 25 lat nie rzadza, najpierw kopiowali przepisy i przejmowali prawo niemieckie a teraz przejmuja wszystko z unii bez zastanowienia sie. my swojego polskiego prawa juz nie mamy. czyli na czym polaga rzadzenie? robia to w szybkim tempie bo chca wyprzedzic nie tylko japonie, irlandie ale i unie. niemcy podpuscili z wiekiem emerytalnym do 67 i kto byl na drugim miejscu, no kto? polska jak nie wiesz to prawo polskie juz jest prawie takie samo jakie bylo niedawno w niemczech, bo niemcy jak cos nowego wprowadzaja to od razu w unii to obowiazuje. a my nie jestesmy w stanie nic wprowadzic do unjnych przepisow bo nam nie pozwola.
zapomnij o wszystkich programach politycznych bo zaden z nich nie bedzie realizowany, po wyborach kazdy sie dopasuje do unni i programy pojda w niepamiec. nikt nam nie pozwoli na prywate, szegolnie wtedy jesli nabralismy kredyty.
koncernom zalezy na rozbitej polsce a nie na zjednoczonej, dlatego rozbito nasze zwiazki, gospodarke a teraz biora sie za rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza