Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WCZASY W EGIPCIE

~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 22:35
~ napisał(a): Naprawdę ktoś sądzi, że można zazdrościć Egiptu czy Tunezji ? Chyba plebs tak sadzi, który nie był gdzie indziej. Byłem tu i tu ale Europa to jest to...Chorwacja, Włochy, Malta, Cypr...każdy z tych krajów bije na łeb Egipt czy Tunezję w której panuje dzicz !


Nic dodać, nic ująć. Smród, brud i legenda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~och... niezalogowany
6 lipca 2015r. o 22:43
~ napisał(a): Naprawdę ktoś sądzi, że można zazdrościć Egiptu czy Tunezji ? Chyba plebs tak sadzi, który nie był gdzie indziej. Byłem tu i tu ale Europa to jest to...Chorwacja, Włochy, Malta, Cypr...każdy z tych krajów bije na łeb Egipt czy Tunezję w której panuje dzicz !



a tą dziczą są właśnie przyjeżdzające tam takie buraki jak ty,które nie umieją pojąć ze każdy kraj to inny obyczaj. jedziesz do innego państwa to musisz uszanować zwyczaje i ich religię choćby nie wiem jaka była.Egipt to piach piramidy i piękne rafy koralowe i jedzie się tam po to by te miejsca zwiedzić zobaczyć.
kurde logika;chce zobaczyć piramidy i wielbłądy to wybieram Egipt,chcę góry to jadę w alpy.itp a komentatorek piszący ''byłem tu i tu ''ma na myśli palcem po globusie a mówiąc po naszemu''w dupie byłeś i gówno widziałeś''.
siedzisz na dupie przed kompem z windows95 i zatruwasz wszystkie fora przejawem właśnie zazdrości i jadu,masz z krec ane życie wszystko cie wkur...a i nic się nie udaje wiec musisz się wyżyć udając obieżyświatowca.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Weteran niezalogowany
6 lipca 2015r. o 23:24
Chcesz góry do Karpacza piramidy są w Bolesławcu wielbłądy na każdym Orlenie wciskają z krec any batony ja tankujesz za 400zl i dobry rower Egipt ja ta lala

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 0:06
och...ha ha ha ha ha...tak mogę skomentować Twoje wypociny !
Typowy język nieszczęśliwego człowieka :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
7 lipca 2015r. o 10:33
ja tam nie lubie zwiedzac hoteli i ogrodzen wokol nich wiec wybieram kraje gdzie nie jest strach wyjsc samemu na miasto, jesli chcecie zwiedzis afryke to prosze bardzo np. Maroko jest ok, ale w egipcie ciagle jestescie otoczeni przez straznikow z bronia ktorzy maja was pilnowac...no nie wiem czy to relaksujace
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 11:11
Oj tam...z całą pewnością godne pozazdroszczenia... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sos niezalogowany
7 lipca 2015r. o 14:10
Bylem w Egipcie rok temu. Sram do dzis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 15:27
~sos napisał(a): Bylem w Egipcie rok temu. Sram do dzis


Nie zdziw się jak narobisz jeszcze w trumnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.