Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WCZASY W EGIPCIE

~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 15:07
Pojadą nasi światowcy Grażyny i Janusze z torbami-nerkami w plastikowych klapkach i z gołymi klatami będą chwałę naszemu krajowi przynosić. A że obok wystrzelali ludzi, no cóż przygoda i adrenalinka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 15:38
~ napisał(a):
~hmm... napisał(a): Wczoraj wieczorem odebrałem z lotniska moją rodzinę. I jak im opowiedziałem o napiętej sytuacji w Tunezji to normalnie nie chcieli wierzyć. Mówią. Ze na miejscu w egipcie cisza i spokój wszyscy turyści a są ich setki odpoczywają i korzystają z wszelkich udogodnień i nikt nic nie slyszal o zagrożeniach które. Są dość daleko od miejsc wypoczynkowych.wrocilo wczoraj ok 600 osób w ciagu całego dnia i wszyscy cali zdrowi i zadowoleni i nikt prawie nic nie wiedział ze cos jest nie tak. Wiec jak ktos zazdrości. To buzia na kłódkę i na działeczkę sie opalac!!!!


Czego tu można zazdrościć? Egiptu czy Tunezji? Zejdź na ziemię.
Głupoty i prostactwa też nikt wam nie zazdrości.
Normalni lecą do Tajlandii lub wybierają plaże europejskie.


Byłeś tam,że głupoty gadasz?Nigdzie w Polsce nie jest tak ładnie jak w Egipcie czy Tunezji.Nie byłeś to sie nie wypowiadaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 16:00
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~hmm... napisał(a): Wczoraj wieczorem odebrałem z lotniska moją rodzinę. I jak im opowiedziałem o napiętej sytuacji w Tunezji to normalnie nie chcieli wierzyć. Mówią. Ze na miejscu w egipcie cisza i spokój wszyscy turyści a są ich setki odpoczywają i korzystają z wszelkich udogodnień i nikt nic nie slyszal o zagrożeniach które. Są dość daleko od miejsc wypoczynkowych.wrocilo wczoraj ok 600 osób w ciagu całego dnia i wszyscy cali zdrowi i zadowoleni i nikt prawie nic nie wiedział ze cos jest nie tak. Wiec jak ktos zazdrości. To buzia na kłódkę i na działeczkę sie opalac!!!!


Czego tu można zazdrościć? Egiptu czy Tunezji? Zejdź na ziemię.
Głupoty i prostactwa też nikt wam nie zazdrości.
Normalni lecą do Tajlandii lub wybierają plaże europejskie.


Byłeś tam,że głupoty gadasz?Nigdzie w Polsce nie jest tak ładnie jak w Egipcie czy Tunezji.Nie byłeś to sie nie wypowiadaj.
Byłem,,co za bzdury zapyziałe że nigdzie w Polsce nie jest tak ładnie jak w Egipcie,tam jest paskudnie a w Polsce prawie wszędzie uroczo,cudze chwalisz swego nie znasz.Zenada. :/ :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jestem za... niezalogowany
6 lipca 2015r. o 17:24
Kurczę nie przesadzajmy proszę w komentarzach ludzie kochani....
Co jakiś czas zdarza sie gdzies na świecie zamach...co jakiś czas zgina gdzies turyści i to nie tylko przez islamistów proszę państwa.owszem zginelo okolo 30 w Tunezji ot jeden przypadek na 4miliony wyjeżdżających turystów. Rocznie do krajów arabskich i afrykańskich.a to jest nic patrząc na statystyki z naszego kraju które sluchamy przez caly sezon to jest koszmar.kolo tysiąca dzieci i dorosłych sie utopi w większości przypadków przez nieudolność i brak odpowiedzialności ratowników kilka setek zginie badz zostanie kalekami przez wypadki i zaniedbania organizacyjne w ośrodkach wypoczynkowych dużo osób zginie bo musza na ostatnia chwile pogodę złapać i powodując w pospiechu wypadek zabierają życie i zdrowie innym....wszedzie jest zagrożenie kurczę......troche przyzwoitości ludzie. my biliśmy nad naszym pięknym morzem dziesiątki razy i naprawde w tym czasie przeżyliśmy czasem i wiele strasznego ....a to sie ktos obok utopi i obserwujesz akcje wydobycia ciała a to jadąc. W nieświadomym korku mijasz rozpier....e piec aut i nie wiadomo które to które dodatkowo widząc krew i worki na ziemi....to tez jest masakra straszna a ze byl jeden zamach na kilka milionów ośrodków to juz plebs i buraki wyjeżdżają.... A to są miliony ludzi którzy maja właśnie ochotę oderwać sie od swojego pempka świata bo reszta świata tez jest piekna i urzekająca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 19:59
Wszędzie piach i chałupy budowane w czworościan. Co w tym pięknego???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bylem..widzialem...pieknie... niezalogowany
6 lipca 2015r. o 20:11
Wpisz sobie proszę na yt. " grand plaża cały hotel cz1" zapraszam do obejrzenia mojego autorstwa filmiku.jest tez część 2
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byłem...widziałam...pięknie... niezalogowany
6 lipca 2015r. o 20:17
~bylem..widzialem...pieknie... napisał(a): Wpisz sobie proszę na yt. " grand plaża cały hotel cz1" zapraszam do obejrzenia mojego autorstwa filmiku.jest tez część 2


Można zobaczyć tez real wpisując na yt. "sharm el sheikh 2014" i dopiero proszę oceniać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 21:32
Naprawdę ktoś sądzi, że można zazdrościć Egiptu czy Tunezji ? Chyba plebs tak sadzi, który nie był gdzie indziej. Byłem tu i tu ale Europa to jest to...Chorwacja, Włochy, Malta, Cypr...każdy z tych krajów bije na łeb Egipt czy Tunezję w której panuje dzicz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.