Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WCZASY W EGIPCIE

~ niezalogowany
4 lipca 2015r. o 8:00
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~aa napisał(a):
~he napisał(a): Dzieci od " kryminalnych zagatek" spac!!! A zazdrosniki wszystko skomentują :)
Co do ściągania ludzi to nie z podatków jak pisze niedoinformowany temp.....ak tylko z ubezpieczenia biur podroży:)
Kogos nie stac? To wyp....c na krepniczke lub boberek....hehehe oj szkoda zazdrosnikow...szkoda .żal dupe sciska i myślą jak kogos zjechac.biedactwa....


:) wczasy w Egipcie w dechę pakuj się i jedź albo do Tunezji lepiej ;)
ZAGADEK A NIE "ZAGATEK",do szkoły,potem za pisanie się brać :D



kto do szkoły ten do szkoły hehe ,zagatki napisane w cudzysłowiu ''''bo skomentowałem pana ''dobra rada'' który o owych ''zagatkach'' pisał:)
kopara opadła??? to do szkółki się uczyć jak czytać teksty ze zrozumieniem a przede wszystkim żeby czytać lekturę w całości a nie od końca i potem się nie wie o co w ogóle chodzi javascript:emoticon(':P')
javascript:emoticon('!!') javascript:emoticon(':*')

A daj spokój nie dość że pisać nie umie,to pewnie tatuś na wszystko daje całe życie ,bo tu w kraju to garba można się dorobić a nie wczasów
:P :P :*
Biedaczyno,jeżeli się cytuje ,to należy ten wyraz wziąć w cudzysłów,oj poskąpiła Bozia rozumku :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2015r. o 14:10
~ napisał(a):
~ napisał(a): Najwspanialsze wczasy są w Polsce.Nasz kraj jest tak piękny,że lubię poznawać jego zakątki.Po co mi się pchać w jakieś zagraniczne bakterie i przebywać tam w ciągłym strachu. ;)


A mnie na wczasy w Polsce nie stać.
A mnie stać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2015r. o 14:17
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Najwspanialsze wczasy są w Polsce.Nasz kraj jest tak piękny,że lubię poznawać jego zakątki.Po co mi się pchać w jakieś zagraniczne bakterie i przebywać tam w ciągłym strachu. ;)


A mnie na wczasy w Polsce nie stać.
A mnie stać ;)
Mnie też,mam pod gruszą i dobrze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pero niezalogowany
4 lipca 2015r. o 16:24
Ja w Egipcie byłem 3 razy 2 razy przed zamieszkami 1 raz w trakcie w szarmie , w Lutym 2013 roku to co widziałem w tamtych dniach ,to dzisiaj bym odradzał wyjazd w te rejony zwłaszcza że półwysep SYNAJ jest opanowany przez morderców tz państwo islamskie ,rada jest tyle innych miejsc gdzie można pojechać ale ja nigdy nie pojade już do EGIPTU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pero niezalogowany
4 lipca 2015r. o 16:24
Ja w Egipcie byłem 3 razy 2 razy przed zamieszkami 1 raz w trakcie w szarmie , w Lutym 2013 roku to co widziałem w tamtych dniach ,to dzisiaj bym odradzał wyjazd w te rejony zwłaszcza że półwysep SYNAJ jest opanowany przez morderców tz państwo islamskie ,rada jest tyle innych miejsc gdzie można pojechać ale ja nigdy nie pojade już do EGIPTU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kolos niezalogowany
4 lipca 2015r. o 22:54
W Egipcie jest pełno alkaidy.Mam znajomego egipcjanina ,mówi że uzbrojeni po zęby chodzą siejąc strach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2015r. o 0:01
Do Egiptu to sam plebs wyjeżdża...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2015r. o 12:55
~ napisał(a): Do Egiptu to sam plebs wyjeżdża...
Za darmo bym tam nie pojechała,w Polsce wczasy są naj...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.