Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WCZASY W EGIPCIE

~klucz-nick niezalogowany
5 lipca 2015r. o 13:32
~ napisał(a): Do Egiptu to sam plebs wyjeżdża...
plebs?raczej bóractwo,mam znajomych co to tylko do egyptu jeżdzą[lataja]a na co dzień to takie bóraki ani wysłowić się nie umiom i ogulnie słoma z bótuw im wystaje.ale mam jeszcze znajomego co to wczasy spędza na malowaniu mieszkania,on to też bórak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@1 niezalogowany
5 lipca 2015r. o 16:57
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a): Do Egiptu to sam plebs wyjeżdża...
plebs?raczej bóractwo,mam znajomych co to tylko do egyptu jeżdzą[lataja]a na co dzień to takie bóraki ani wysłowić się nie umiom i ogulnie słoma z bótuw im wystaje.ale mam jeszcze znajomego co to wczasy spędza na malowaniu mieszkania,on to też bórak.
:| ?? Matko jedyna,jaką szkołę udało Ci się skończyć?7?- z takimi błędami to ,ty się już lepiej nie wypowiadaj.Ktoś wyżej lekceważąco odnosi się do osób poprawnie używających ojczystego języka.Powtórzę tylko za prof.Bralczykiem,"jest różnica zrobić komuś"laske"lub"łaskę". :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hmm... niezalogowany
5 lipca 2015r. o 19:33
Wczoraj wieczorem odebrałem z lotniska moją rodzinę. I jak im opowiedziałem o napiętej sytuacji w Tunezji to normalnie nie chcieli wierzyć. Mówią. Ze na miejscu w egipcie cisza i spokój wszyscy turyści a są ich setki odpoczywają i korzystają z wszelkich udogodnień i nikt nic nie slyszal o zagrożeniach które. Są dość daleko od miejsc wypoczynkowych.wrocilo wczoraj ok 600 osób w ciagu całego dnia i wszyscy cali zdrowi i zadowoleni i nikt prawie nic nie wiedział ze cos jest nie tak. Wiec jak ktos zazdrości. To buzia na kłódkę i na działeczkę sie opalac!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2015r. o 20:34
Wlasnie najgorsze głupoty wypisują którzy nigdy tam nie byli i guzik wiedzą,tylko z zazdrości głupoty wypisują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~: niezalogowany
5 lipca 2015r. o 20:36
niestety nie wszyscy mieli to szczęście że mogli wrócić, niektórzy niewrócili ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2015r. o 21:46
~hmm... napisał(a): Wczoraj wieczorem odebrałem z lotniska moją rodzinę. I jak im opowiedziałem o napiętej sytuacji w Tunezji to normalnie nie chcieli wierzyć. Mówią. Ze na miejscu w egipcie cisza i spokój wszyscy turyści a są ich setki odpoczywają i korzystają z wszelkich udogodnień i nikt nic nie slyszal o zagrożeniach które. Są dość daleko od miejsc wypoczynkowych.wrocilo wczoraj ok 600 osób w ciagu całego dnia i wszyscy cali zdrowi i zadowoleni i nikt prawie nic nie wiedział ze cos jest nie tak. Wiec jak ktos zazdrości. To buzia na kłódkę i na działeczkę sie opalac!!!!


Czego tu można zazdrościć? Egiptu czy Tunezji? Zejdź na ziemię.
Głupoty i prostactwa też nikt wam nie zazdrości.
Normalni lecą do Tajlandii lub wybierają plaże europejskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wczasy niezalogowany
6 lipca 2015r. o 12:14
Każdy odpoczywa jak lubi i na ile go stać. Ja lubię wypoczynek w Polsce, może drogo, może pogoda niestabilna, ale u siebie czuję się najlepiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 13:05
~Wczasy napisał(a): Każdy odpoczywa jak lubi i na ile go stać. Ja lubię wypoczynek w Polsce, może drogo, może pogoda niestabilna, ale u siebie czuję się najlepiej
Ja też ,bez snobizmu i głupiego popisywania sie własną tępotą i naśladowaniem innych bo to taki zaszczyt pochwalić się przed ludźmi ,ze się było w Egipcie ,,z dopłatą tam bym nie pojechała. :D :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.