Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry hotel w Warszawie

12924
#hylen nieaktywny
12 listopada 2014r. o 11:39
Cześć.
Może ktoś z was zna jakiś dobry hotel w Warszawie? Zależy mi na czymś w centrum, ale oczywiście nie chodzi mi o Marriotta, tylko o coś tańszego. Ale na dobrym poziomie. Może ktoś był, albo coś słyszał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2014r. o 11:45
www.booking.com

Odpowiedni przedział cenowy zaznaczasz i tyle !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cezik niezalogowany
12 listopada 2014r. o 12:17
No właśnie booking to największa szukajka hoteli. Też zwykle z niej korzystam - ale w przypadku Warszawy możesz też skorzystać z Google. Gdybym miał coś polecić to na pewno byłby to Hotel Atos przy Mangalia (prostopadła do Jana III Sobieskiego) - tu masz linka do aktualnej oferty: http://www.hotelatos.pl/ ja od siebie dodam, że mają tam bardzo smaczne śniadania w formie bufetu, pokoje są czyste i ciche. Sam obiekt zlokalizowany jest w pobliżu tych największych zabytków stolicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to_ja niezalogowany
12 listopada 2014r. o 12:19
hylen napisał(a): Cześć.
Może ktoś z was zna jakiś dobry hotel w Warszawie? Zależy mi na czymś w centrum, ale oczywiście nie chodzi mi o Marriotta, tylko o coś tańszego. Ale na dobrym poziomie. Może ktoś był, albo coś słyszał.


podawałm już tyle razy. AGRYKOLA. Nocleg 60zł. Dobre warunki http://www.agrykola-noclegi.pl/pl/s1/Strona_g%C5%82%C3%B3wna.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12933
#reyman nieaktywny
12 listopada 2014r. o 14:12
na mazowieckiej jest fajny, i masz blisko do zagłębia imprez, nie zaśniesz tam, a z spokojniejszych to atos, portos, aramis, cenowo w miare i troche dalej od centrum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzyszter niezalogowany
31 maja 2015r. o 23:21
Stary dobry Ibis się sprawdzi. Posiłki mają niestety niezbyt tanie i jadałem gdzie indziej. Obiady w Osteria Limoni - najlepsza włoska restauracja, w jakiej byłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
1 czerwca 2015r. o 8:38
Ibis Budget na Zagornej. Blisko do centrum. Czysto i spoko, może nie na romantyczny weekend. Harenda na Krakowskim Przedmiesciu kolo pomnika kopernika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10839
#asza nieaktywny
1 czerwca 2015r. o 19:21
Zdecydowanie polecam GoldenTupil.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.