Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
List otwarty do starosty
~ niezalogowany
27 listopada 2015r. o 18:38
~hell napisał(a): Dlaczego budynek, w którym aktualnie znajduje się Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu nie zostanie wyremontowany i przystosowany dla osób niepełnosprawnych za fundusze, które mają być przeznaczone na przystosowanie innej szkoły? Dlaczego przeniesienie szkoły specjalnej ma się odbyć kosztem innej placówki? Czy nie istnieją żadne inne budynki, które mogłyby spełniać dane wymagania architektoniczne? Co będzie z budynkiem po przeniesieniu szkoły specjalnej? Komu został obiecany?...

Czy to ważne komu...??? Ważne, za ile...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pan Czysciec niezalogowany
27 listopada 2015r. o 18:52
Moje miasto, tak piękne...

Jezeli to wszystko się potwierdzi to wspolczuje wszystkim związanym z ZSB, bo nie powinno tak byc. Niby nikt nic nie wie, nie ma decyzji itd, ale farba poszla ze ma to być ZSB... Ale na jakiej podstawie? Bo wąskie korytarze? Bo 3 budynki? Hmm. Jezeli juz mówimy o szkołach, które sa naprawde przystosowane to jest to 2LO i tyle w tym temacie. Ale jak sadze - tu układ, tam ukladzik...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdenerwowany niezalogowany
27 listopada 2015r. o 19:07
~Pan Czysciec napisał(a): Moje miasto, tak piękne...

Jezeli to wszystko się potwierdzi to wspolczuje wszystkim związanym z ZSB, bo nie powinno tak byc. Niby nikt nic nie wie, nie ma decyzji itd, ale farba poszla ze ma to być ZSB... Ale na jakiej podstawie? Bo wąskie korytarze? Bo 3 budynki? Hmm. Jezeli juz mówimy o szkołach, które sa naprawde przystosowane to jest to 2LO i tyle w tym temacie. Ale jak sadze - tu układ, tam ukladzik...
Dokładnie wszędzie układy a wiadomo że na pieniądze wszyscy pazerni a zwłaszcza dyrektorowie szkół i starostwo. Nie popatrza na dobro uczniów tylko na dobro swojego portfela.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2015r. o 19:07
Mało konkretów panie starosto, czy pewnych rzeczy nie można było przewidzieć wcześniej, żeby potem nie czekać na ostatnią chwilę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2015r. o 19:08
Nie wiem kto wymyślił te bajki nikt nigdy nie dał takiej propozycji ,to jest szczucie na siebie .Jeśli Roman jest taki dobry wujek to proszę bardzo na pierwszy ogień niech zaadoptuje Szkołę Specjalną .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2015r. o 19:19
cała wypowiedź pana starosty to jedna wielka tajemnica...nawet forma w jakiej odpowiedział na list...nawiasem mówiąc, w takim miejscu, ze az go nie mozna znaleźć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2015r. o 19:27
Znajdźcie dobrego architekta,dobrego!-nie budowlańca,który określi zakres koniecznej przebudowy budynku...poddajcie to osądowi innych fachowców-architektów,opublikujcie w necie.Ostateczną decyzję nie może podejmować pan od polskiego,generał,czy właściciel stacji benzynowej.Myślę,że można zabytkowy pałacyk dostosować do potrzeb Szkoły Specjalnej...wystarczy kreatywnie myśleć! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inżynier niezalogowany
27 listopada 2015r. o 19:32
A ja mam wspaniały pomysł... co z budynkiem, który znajduje się na ulicy Zwycięstwa 9? Czy nie należy on do starostwa? Moim zdaniem to idealne miejsce na przeniesienie szkoły specjalnej. Dla osób niepełnosprawnych przystosowany (szerokie korytarze, winda, parking, oaza zieleni w środku, może nawet miejsce na boisko się znajdzie), jedynie remontu wymaga, ale przecież fundusze na to są. Nie trzeba likwidować żadnej szkoły!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza