Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
List otwarty do starosty
~hell niezalogowany
27 listopada 2015r. o 19:35
~ napisał(a):
~hell napisał(a): Dlaczego budynek, w którym aktualnie znajduje się Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu nie zostanie wyremontowany i przystosowany dla osób niepełnosprawnych za fundusze, które mają być przeznaczone na przystosowanie innej szkoły? Dlaczego przeniesienie szkoły specjalnej ma się odbyć kosztem innej placówki? Czy nie istnieją żadne inne budynki, które mogłyby spełniać dane wymagania architektoniczne? Co będzie z budynkiem po przeniesieniu szkoły specjalnej? Komu został obiecany?...

Czy to ważne komu...??? Ważne, za ile...

Przecież wiadomo, że o drobne się nie rozchodzi :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2015r. o 19:36
~ napisał(a): Znajdźcie dobrego architekta,dobrego!-nie budowlańca,który określi zakres koniecznej przebudowy budynku...poddajcie to osądowi innych fachowców-architektów,opublikujcie w necie.Ostateczną decyzję nie może podejmować pan od polskiego,generał,czy właściciel stacji benzynowej.Myślę,że można zabytkowy pałacyk dostosować do potrzeb Szkoły Specjalnej...wystarczy kreatywnie myśleć! ;)


właściciel stacji benzynowej...hmmm....a moze moze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~EKS niezalogowany
27 listopada 2015r. o 19:47
Wyrok już zapadł ,starosta nie zaprzeczyl tak jak w przypadku "handlówki" POzostaje jeszcze II LO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ww niezalogowany
27 listopada 2015r. o 19:57
~inżynier napisał(a): A ja mam wspaniały pomysł... co z budynkiem, który znajduje się na ulicy Zwycięstwa 9? Czy nie należy on do starostwa? Moim zdaniem to idealne miejsce na przeniesienie szkoły specjalnej. Dla osób niepełnosprawnych przystosowany (szerokie korytarze, winda, parking, oaza zieleni w środku, może nawet miejsce na boisko się znajdzie), jedynie remontu wymaga, ale przecież fundusze na to są. Nie trzeba likwidować żadnej szkoły!!![/.


I to jest bardzo dobry pomysl ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanka Bolesławca niezalogowany
27 listopada 2015r. o 20:03
Oj panie starostwo ta pana wypowiedź brzmi tak jak by została napisana aby ZSB dało panu spokój uwarzam że wybierając jakie kolwiek szkoły do likwidacji traci pan młodych wyborców np właśnie uczniów budowlanki czy handlówki jak i pozostałych szkół takim zachowaniem i nie bramiem pod uwago dobra uczniów traci pan poparcie może czas najwyższy zacząć zwracać uwagw na dobro wyborców i uczniów naszych szkół bo wszystkie szkoły są potrzebne i żadnej nie należy likwidować czy przenosić.
P.S czy wszyscy politycy muszą tylko patrzeć na swoje dobro i tylko patrzeć na pieniądze które tylko ciągną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiem niezalogowany
27 listopada 2015r. o 20:03
~Ww napisał(a):
~inżynier napisał(a): A ja mam wspaniały pomysł... co z budynkiem, który znajduje się na ulicy Zwycięstwa 9? Czy nie należy on do starostwa? Moim zdaniem to idealne miejsce na przeniesienie szkoły specjalnej. Dla osób niepełnosprawnych przystosowany (szerokie korytarze, winda, parking, oaza zieleni w środku, może nawet miejsce na boisko się znajdzie), jedynie remontu wymaga, ale przecież fundusze na to są. Nie trzeba likwidować żadnej szkoły!!![/.


I to jest bardzo dobry pomysl ;)


Ale właśnie tam miała być budowana nowa szkoła specjalna i z tego zrezygnowano, bo starosta nie zdobył na to kasy. Były projekty i wizualizacje przed wyborami. Baa, były zapewnienia. Ale już jest po wyborach i żadnej budowy nie będzie jak się wydało 3 baniaki na orlik dla kilkunastoosobowego klubu. Żenada jakaś ten zarząd w powiecie. Jak znam życie upchną te biedne dzieci do jakiejś szkoły ze szkodą dla samej szkoły do której się upcha. Pałacyk się sprzeda, budynek starej przychodni się sprzeda i będzie.... na wypłaty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~behawiorysta niezalogowany
27 listopada 2015r. o 20:08
Zwróćcie uwagę na odpowiedź starosty pod listem: "współtworzę, znam, jestem autorem sukcesu" itp... Tak naprawde to nie jesteście mu potrzebni, wszystko co macie zawdzięczacie mu. Jak zatem śmiecie się stawiać? Jeste tylko "ja ja i ja". Jak sie nazywa taka postawa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
27 listopada 2015r. o 20:27
Cyfry bronią decyzji reorganizacji - uczniów w szkołach średnich jest prawie o połowę mniej, a szkół (budynków) ciągle tyle samo. Opór przed zmianami w każdej szkole jest zrozumiały, ale odczucia subiektywne. Szkoła specjalna w każdym innym miejscu będzie lepiej niż teraz. Budowlanka to dobra lokalizacja. Bardzo dobry dojazd, miejsca parkingowe, market za płotem itd. A tak na marginesie, to z kierunków typowo budowlanych został tak naprawdę jeden. Reszty można uczyć w każdym innym budynku szkoły. Powinno się nazywać zespół szkół różnych, bo napewno nie budowlanych. Tak myślę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego