Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
List otwarty do starosty
~ niezalogowany
27 listopada 2015r. o 20:31
~ napisał(a): Szkole specjalnej jest potrzebna równiez sala gimnastyczna, stołówka, szerokie korytarze, winda dla niepełnosprawnych, bliskość od PKSu i PKP ( wiele dzieci dojeżdża a nie ma kto ich dowieśc autem ) . Jaka więc jest to madra decyzja???? Jaka to jest dobra lokalizacja?


Taa i może okna z widokiem na morze. Rozumiem, że dzieci ze szkoły specjalnej, zasługują na specjalne traktowanie, ale niektóre komentarze to takie typowe bicie piany i krzywy makaron.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2015r. o 20:37
~mdm napisał(a): Cyfry bronią decyzji reorganizacji - uczniów w szkołach średnich jest prawie o połowę mniej, a szkół (budynków) ciągle tyle samo. Opór przed zmianami w każdej szkole jest zrozumiały, ale odczucia subiektywne. Szkoła specjalna w każdym innym miejscu będzie lepiej niż teraz. Budowlanka to dobra lokalizacja. Bardzo dobry dojazd, miejsca parkingowe, market za płotem itd. A tak na marginesie, to z kierunków typowo budowlanych został tak naprawdę jeden. Reszty można uczyć w każdym innym budynku szkoły. Powinno się nazywać zespół szkół różnych, bo napewno nie budowlanych. Tak myślę.

kazda jedna szkoła jest w takiej sytuacji...lokalizacja jest do bani, nie kazdy ma samochód, trzeba dojeżdzac,..po co dzieciom specjalnej troski market? przeciez nikt ich nie wypusci we szkoły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~powiatowy niezalogowany
27 listopada 2015r. o 20:38
~behawiorysta napisał(a): Zwróćcie uwagę na odpowiedź starosty pod listem: "współtworzę, znam, jestem autorem sukcesu" itp... Tak naprawde to nie jesteście mu potrzebni, wszystko co macie zawdzięczacie mu. Jak zatem śmiecie się stawiać? Jeste tylko "ja ja i ja". Jak sie nazywa taka postawa?

Człowieku, tu jest pies pogrzebany! Jest to kwestia, której nie jest w stanie samemu dostrzec, ani ni jak zrozumieć... może to wina jego "cudownego zwierciadła" - do golenia?
Kardynalna cecha, która dyskwalifikuje jako jakiegokolwiek managera czy kierownika. Zarozumialstwo wieksze niż rozmiar butów!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2015r. o 20:39
~ napisał(a):
~ napisał(a): Szkole specjalnej jest potrzebna równiez sala gimnastyczna, stołówka, szerokie korytarze, winda dla niepełnosprawnych, bliskość od PKSu i PKP ( wiele dzieci dojeżdża a nie ma kto ich dowieśc autem ) . Jaka więc jest to madra decyzja???? Jaka to jest dobra lokalizacja?


Taa i może okna z widokiem na morze. Rozumiem, że dzieci ze szkoły specjalnej, zasługują na specjalne traktowanie, ale niektóre komentarze to takie typowe bicie piany i krzywy makaron.

np własnie twój...widok na morze nie jest potrzebny niepełnosprawnym do poruszania, ale szerokie korytarze i windy, których w budowlance brak, juz tak...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2015r. o 20:47
~mdm napisał(a): Cyfry bronią decyzji reorganizacji - uczniów w szkołach średnich jest prawie o połowę mniej, a szkół (budynków) ciągle tyle samo. Opór przed zmianami w każdej szkole jest zrozumiały, ale odczucia subiektywne. Szkoła specjalna w każdym innym miejscu będzie lepiej niż teraz. Budowlanka to dobra lokalizacja. Bardzo dobry dojazd, miejsca parkingowe, market za płotem itd. A tak na marginesie, to z kierunków typowo budowlanych został tak naprawdę jeden. Reszty można uczyć w każdym innym budynku szkoły. Powinno się nazywać zespół szkół różnych, bo napewno nie budowlanych. Tak myślę.

no to radzę się doinformować,bo nie ma tam niczego innego oprócz budownictwa i zagospodarowania przestrzennego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2015r. o 20:47
~mdm napisał(a): Cyfry bronią decyzji reorganizacji - uczniów w szkołach średnich jest prawie o połowę mniej, a szkół (budynków) ciągle tyle samo. Opór przed zmianami w każdej szkole jest zrozumiały, ale odczucia subiektywne. Szkoła specjalna w każdym innym miejscu będzie lepiej niż teraz. Budowlanka to dobra lokalizacja. Bardzo dobry dojazd, miejsca parkingowe, market za płotem itd. A tak na marginesie, to z kierunków typowo budowlanych został tak naprawdę jeden. Reszty można uczyć w każdym innym budynku szkoły. Powinno się nazywać zespół szkół różnych, bo napewno nie budowlanych. Tak myślę.

no to radzę się doinformować,bo nie ma tam niczego innego oprócz budownictwa i zagospodarowania przestrzennego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
27 listopada 2015r. o 20:48
Ot i dylemat. Nauczyciele bronia swoich korytek. Uczniowie o ile juz wybrali okreslony kierunek to chcieliby go ukonczyc. W szkole tej tworzono wiele kierunkow nauczania tylko nie wiem po co. Ksztalcic powinno sie w specjalnosciach, na ktore rynek pracy wykazuje zapotrzebowanie. Taki byl trend ogolnokrajowy. Klasy o profilu wojskowym, policyjnym, weterynaryjnym i wiele podobnych nie gwarantuja absolwentom zatrudnienia. Nie wiem dlaczego dyrektorzy szkol nie analizuja zapotrzebowania urzedu pracy na poszczegolne zawody. Gdzies tkwi blad.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2015r. o 20:49
W całej tej Radzie Powiatu jedyną kompetentną osobą do bycia Starostą jest Radny Gawron, stary samorządowiec który zna realia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.