Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Narodowcy uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych
~diallo niezalogowany
29 lutego 2016r. o 21:32
Smutny autor w smutnym tekście. Dlaczego? Organizujące "wiec" bojówki nacjonalistów to "środowiska patriotyczne" pozostali nie biorący w tym udziału to nie patrioci czyli Polacy "gorszego sortu". Módl się chłopie o zdrowie bo o rozum już za późno. Chciałbym cię też zapytać kto ci dał prawo do takiej stygmatyzacji i dzielenia Polaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maciuś Pierwszy niezalogowany
29 lutego 2016r. o 21:34
Szalikowo-stadionowy event. Z "narodem" w tle -ciężkie do spożycia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
1 marca 2016r. o 7:52

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
1 marca 2016r. o 8:28
alter napisał(a):


Film drastycznie przedstawia kłamstwo.
Nic nie ma o zbrodniach AK na lewicowych działaczach, na ludziach którzy wygrali wojnę i przegonili z Polski Niemców.
Ci ludzie Wy, komuniści mieli prawo budować Polskę po swojemu, dla nich to była ta Wielka Polska, Polska która żyje w zgodzie z sąsiadami w tym z Rosją.
To kraje zachodnie zawsze niszczyli nam naszą gospodarkę i Państwo, PRL odbudował to wszystko. Przyszedł "Bolek" i to wszystko pozwolił zniszczyć.

Po 26 latach "wolności" z polskich zakładów zostało niewiele.
W większości mamy firmy zachodnie, które swój kapitał wybudowały na krzywdzie innych narodów w czasie II wojny światowej. Polacy w tych zakładach zarabiają mniej więcej tyle, co za czasów wojny na robotach przymusowych.

Czy zbudujemy Polskę wielką i silną gospodarczo?
Chyba nie za naszych czasów, chodź chciałbym się mylić.

;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2016r. o 8:33
~Koral napisał(a):
alter napisał(a):


Film drastycznie przedstawia kłamstwo.
Nic nie ma o zbrodniach AK na lewicowych działaczach, na ludziach którzy wygrali wojnę i przegonili z Polski Niemców.
Ci ludzie Wy, komuniści mieli prawo budować Polskę po swojemu, dla nich to była ta Wielka Polska, Polska która żyje w zgodzie z sąsiadami w tym z Rosją.
To kraje zachodnie zawsze niszczyli nam naszą gospodarkę i Państwo, PRL odbudował to wszystko. Przyszedł "Bolek" i to wszystko pozwolił zniszczyć.

Po 26 latach "wolności" z polskich zakładów zostało niewiele.
W większości mamy firmy zachodnie, które swój kapitał wybudowały na krzywdzie innych narodów w czasie II wojny światowej. Polacy w tych zakładach zarabiają mniej więcej tyle, co za czasów wojny na robotach przymusowych.

Czy zbudujemy Polskę wielką i silną gospodarczo?
Chyba nie za naszych czasów, chodź chciałbym się mylić.

;)

Komuniści to byli zdrajcy bo podporządkowali Polskę Związkowi Radzieckiemu (nie Rosji jak piszesz bo wtedy Rosja nie istniała znafffco historii). Komuniści mordowali AKowców, poczytaj historię (obejrzyj film Generał Nil) poczytaj o Ince, Łupaszce na początek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
1 marca 2016r. o 8:34
"Ci ludzie, Wy ich nazywacie komuniści, mieli prawo budować Polskę po swojemu, dla nich to była ta Wielka Polska, Polska która żyje w zgodzie z sąsiadami w tym z Rosją."

Tak miało być, sorry ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
1 marca 2016r. o 8:35
~Koral napisał(a):
Film drastycznie przedstawia kłamstwo.


Trzeba mieć odwagę, aby mieć taką opinię nie oglądając filmu :)

~Koral napisał(a):
Ci ludzie Wy, komuniści mieli prawo budować Polskę po swojemu, dla nich to była ta Wielka Polska, Polska która żyje w zgodzie z sąsiadami w tym z Rosją.


To jakiś twój genialny żart?

To budowanie, to ewidentna okupacja sowietów.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2016r. o 8:41
falco napisał(a): ją się "określiłem"?... teraz?
ją już od kilku dobrych lat pisze wprost że mój " patriotyzm" kolejne władze dawno już wygasły:)
ja tu "tylko mieszkam" a wszelkie rocznice czy obecne " miesiecznice"mam daleko gdzieś a wy podniecacie się czymś o czym jeszcze kilka lat wstecz nie mieliscie "bladego pojęcia"

idziecie z "modą"?...co zrobicie jak zmieni się " wiatr historii"?
ja wiem:) zmienicie tylko " barwy klubowe" :)...dlatego dzisiaj tak wielu z was jest "anonimami" którzy w każdej chwili ,bez obawy o śmieszność się " przefarbują :)
jak wasi "liderzy" czy to z po czy z sld czy narodowi

dajecie sobą manipulować ?...wasza sprawa
wykrzykujecie jakieś hasełka pisane w jakimś KC?...to też wasza sprawa
a to że ja nie czuje się patriotą to moja :)
i wam nic do tego ...
wiem,wiem -mam się wynosić :)

Jakbyś nie wiedział to przez wiele wiele lat nie mówiono o Żołnierzach Wyklętych represjonowanych przez komunistów. Nie uczono o nich w szkołach. Nawet w latach 90 kiedy chodziłem do podstawówki nikt o nich nigdy nie wspomniał.
Dla Twojej wiadomości to kibice wstawili się za ŻW robiąc oprawy, zgłaszając do Rad Miast propozycje ulic, rond związanych z niezłomnymi. Na początku byliśmy sami, nikt nie chciał się włączyć w to - często torpedowano obchody pisząc o kibicach na wiecach kibole faszyści katole. Po kilku latach odbywają się oficjalne obchody państwowe.
W Bolesławcu pierwszy marsz ku pamięci ŻW odbył się w 2012r. kiedy jeszcze nikogo naśladować nie mogliśmy gdyż to MY KIBICE zaczęliśmy to wszystko. To za nami idą inni. Na pierwszym marszu w Bolesławcu było nas ze 30-40. W tym roku ponad 300 osób.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza