Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Narodowcy uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych
~Mała mi niezalogowany
2 marca 2016r. o 0:55
A ja jestem ciekawa czy Wy "wielcy patrioci", którzy wszystkiego się czepiacie, w ogóle tam byliście. To są kibice, fanatycy, których pasją jest ich klub więc chcą się, że tak powiem, pochwalić czemu poświęcają swój wolny czas. Widzicie w tym coś złego? I daję sobię rękę uciąć, że gdyby teraz, nie daj Bóg, wybuchła jakaś wojna to oni pierwsi stanęli by do walki. Czy ktoś broni fanom siatkówki, koszykówki, szachów czy brydża zorganizować taki marsz? Nie! Po tym właśnie widać kto pamięta, komu zależy i kto chce cokolwiek zrobić. A ja osobiście byłam tam 28 lutego oraz 1 marca i szczerze przyznam, że marsz zorganizowany przez "kiboli" o wiele bardziej mi się podobał. Wkładają w to serce, organizują, bo chcą a nie dlatego, że "muszą" na pokaz żeby nie było, że nie pamiętają. Jestem dziewczyną i nie interesuję się piłką nożną, ale to właśnie Ci fanatycy wywarli na mnie ogromne wrażenie. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2016r. o 10:35
falco napisał(a): a co?
Śląska nie lubicie?...nieważne bo "piłka kopana" nigdy mnie nie interesowała...
teraz kiedy " kibiców" widze na wiecach i pochodach politycznych mogę pomyśleć że jesteście na razie kolorowi ale kolor "brunatny" jest am bliższy...

to tak okiem "niekibica" ;)

brunatny kolor jest nam bliższy bo chcemy pamiętać o patriotach którzy ginęli w katowniach z rąk komunistów? gdzie Rzym gdzie Krym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2016r. o 15:58
~ napisał(a):
brunatny kolor jest nam bliższy bo chcemy pamiętać o patriotach którzy ginęli w katowniach z rąk komunistów? gdzie Rzym gdzie Krym?


Kolory to bardzo ważna rzecz.
Ci co w innych kolorach - niż brunatny - to stracili pamięć?
Ci co nie zamawiają 5 piw to tez nie pamiętają?
Demagogia.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 marca 2016r. o 16:32
Po twoimi spamie w tematach o ŻW wnioskuję, że masz wybiórczą pamięć.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2016r. o 16:36
– październik 1942, Lasy Kraśnickie – oddział Narodowej Organizacji Wojskowej, który wszedł później w skład kraśnickiego NSZ wymordował 40 Żydów zbiegłych z obozu na Lipowej w Lublinie.
Żydzi ukrywający się w bunkrach będący byłymi

żołnierzami Wojska Polskiego

zostali obrzucani granatami.

(Dariusz Libionka, Narodowa Organizacja Wojskowa i Narodowe Siły Zbrojne wobec Żydów pod Kraśnikiem – korekta obrazu, w: Zagłada Żydów. Studia i Materiały R. 2011, nr. 7; Warszawa 2011)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 marca 2016r. o 18:52

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2016r. o 19:35
https://forumemjot.wordpress.com/2016/02/16/ofensywa-przeciwko-kpt-rajsowi-leszek-zebrowski-wyjasnia-prezydent-duda-zdrefil/
http://niezaleznemediapodlasia.pl/romuald-rajs-bury-jak-pies-bury/

Warto wiedzieć, że potomkowie Polaków mieszkających na terenach II RP objętych okupacją sowiecką, a następnie niemiecką mają własną ocenę postaw mniejszości narodowych, choć nie wszystkich „sąsiadów”:
http://www.kresy.pl/kresopedia,historia,ii-wojna-swiatowa?zobacz/ukrainska-rebelia-w-kresach-we-wrzesniu-1939-r
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 marca 2016r. o 19:36
z zasady nie otwierają linków skórna i tak było i tym razem ale...
na pasku dostrzegł em coś takiego...
" premier podjęła decyzję...."

niebywałe!!!!...sama?
przecież ona bez pozwolenia prezesiunia nie wychodzi nawet do toalety :)


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.