Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rzucił psem i odwraca kota ogonem?
~ niezalogowany
1 marca 2016r. o 11:31
~ja napisał(a): ostrego psa nie wziąlbyś palancie na ręce.

Amstaf to pies morderca wiem coś o tym bo widziałem walki ,z takim psem nie powinno przychodzić do sklepu bez kagańca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2016r. o 12:42
~Masakra napisał(a): Wy jesteście ślepi czy poprostu jesteście dziwny czlowiek mi,ewidentnie na filmie widać jak ten amstaff żuca się na tego małego pieska miał ten właściciel tego pieska czekać jak ten amstaff bez kaganca go rozszarpie...
Co to ma być baba gada że taki ułożony jest a żucił się na psa jak wariat jakiś żenada!


A gdzie smycz pieska? Na pełnym filmiku widać, że sadysta celowo podchodzi z małym pieskiem do większego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2016r. o 12:44
~ napisał(a):
~ja napisał(a): ostrego psa nie wziąlbyś palancie na ręce.

Amstaf to pies morderca wiem coś o tym bo widziałem walki ,z takim psem nie powinno przychodzić do sklepu bez kagańca.


I tego morderce, wziął sobie gościu spokojnie na ręce?? To Ty chyba walki kogutów widziałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Don niezalogowany
1 marca 2016r. o 17:06
Nic tylko ty durniem, przyyebać tak o beton.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~onka niezalogowany
1 marca 2016r. o 17:44
panie grubasie, daruj se pan te własne komentaarze..Jesteś winnym zakompleksionym bufonem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
1 marca 2016r. o 19:27
Jak traktuje zwierzęta tak i ludzi. Sąd w tym przypadku powinien pominąć zawiasy i dla przykładu wymierzyć maksymalną karę za ten czyn.

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2016r. o 19:34
dla przykładu to komuna karała(afera mięsna( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
1 marca 2016r. o 20:02
Gdyby ten pies zaatakował moje dziecko to był go zatłukł na miejscu i nie ważne czy ułożony ,zaszczepiony, rasowy czy kundel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima