Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rzucił psem i odwraca kota ogonem?
~onka niezalogowany
1 marca 2016r. o 20:10
~ja napisał(a): Gdyby ten pies zaatakował moje dziecko to był go zatłukł na miejscu i nie ważne czy ułożony ,zaszczepiony, rasowy czy kundel.


te, pilnuj w takim razie swojego bachora a nie psa się czepiasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2016r. o 21:00
Boże co za bestia-potwór ja bym z chęcią też nim tak pier*dolła o ziemie a na koniec wsadziła na 5 lat!!!! popapraniec!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~````` niezalogowany
1 marca 2016r. o 21:08
~ napisał(a): Boże co za bestia-potwór ja bym z chęcią też nim tak pier*dolła o ziemie a na koniec wsadziła na 5 lat!!!! popapraniec!!!!



i jeszcze kołek w odbyt i obciąć tłuściochowi dawkę żywieniową
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
1 marca 2016r. o 21:10
~ja napisał(a): Gdyby ten pies zaatakował moje dziecko to był go zatłukł na miejscu i nie ważne czy ułożony ,zaszczepiony, rasowy czy kundel.

Mam nadzieję, że dziecko twoje poprawnie będzie pisać - tym bardziej na forum - w ojczystym języku :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14671
#lunka nieaktywny
1 marca 2016r. o 21:55
~xyz napisał(a):
~ja napisał(a): Gdyby ten pies zaatakował moje dziecko to był go zatłukł na miejscu i nie ważne czy ułożony ,zaszczepiony, rasowy czy kundel.

Mam nadzieję, że dziecko twoje poprawnie będzie pisać - tym bardziej na forum - w ojczystym języku :>


lajk:):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~yen niezalogowany
2 marca 2016r. o 6:59
Co ten amstaff robił sam bez opieki w publicznym miejscu. Chcecie karać faceta co nim rzucił to ukarajcie też właściciela amstafa. To nie są biedne zwierzątka tylko psy psychopaci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tyui niezalogowany
2 marca 2016r. o 8:14
~yen napisał(a): Co ten amstaff robił sam bez opieki w publicznym miejscu. Chcecie karać faceta co nim rzucił to ukarajcie też właściciela amstafa. To nie są biedne zwierzątka tylko psy psychopaci


co ty pleciesz? pies był uwiązany i czekał chwilę na właściciela
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Arek niezalogowany
2 marca 2016r. o 9:16
DEBILA DO KRYMINALU !!! do celi ze zboczencami !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.