Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie wyrobił na zakręcie
~Ja niezalogowany
13 marca 2016r. o 10:02
No właśnie dobry temat , bo na tej ulicy młodzi robią sobie wyścigi i nawet została potrącona na pasach córka lokalnego przedsiębiorcy z Dolnych Młynów i nic nie pomaga.Brak słów!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
13 marca 2016r. o 10:07
~ja napisał(a): ZA Dobrom w strone Osiecznicy Tumanie.
a co to ZA Dobrom ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mari niezalogowany
13 marca 2016r. o 10:09
Tak tak po tym groźnym potrąceniu policja z drogówki powstała koło biedronki 2 dni z rzędu i ślad po nich zaginął.A stwierdzenie jest takie że tam nikt nie jeździ więcej jak 40 żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mari niezalogowany
13 marca 2016r. o 10:09
Tak tak po tym groźnym potrąceniu policja z drogówki powstała koło biedronki 2 dni z rzędu i ślad po nich zaginął.A stwierdzenie jest takie że tam nikt nie jeździ więcej jak 40 żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
13 marca 2016r. o 10:13
klucznick napisał(a):
~ja napisał(a): ZA Dobrom w strone Osiecznicy Tumanie.
a co to ZA Dobrom ??
,Wes gamoniu sie za robote to moze komus zaiponujesz a tak to piz,,a z ciebie ,koncze bo niewidze sesu bym z tobom pisal nie moj pulap.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mario niezalogowany
13 marca 2016r. o 10:15
Niech zmienią albo ustawą sobie fotoradar bo przy moich pomiarach na 30samochodów,tylko 1 jechał 45km/h reszta wachała szię od 60 nawet do 120.Ludzie tu są dzieci i osoby starsze,gdzie rozóm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
13 marca 2016r. o 10:19
Po pierwsze gdzie zakręt a gdzie przystanek ;/ a po drugie chyba znam kierowcę BMW ale mam nadzieję że to nie on :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
13 marca 2016r. o 10:21
Szkoda pisać jest to temat z przed 10 lat bo tyle się to ciągnie,ale może jak dojdzie do potrącenia kogoś z rodziny prezydenta,bo tam mieszkają to może wtedy szybko założą progi zwalniające
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego