Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie wyrobił na zakręcie
14593
#klucznick nieaktywny
13 marca 2016r. o 12:11
~ja napisał(a): MAM Napend na wszystkie kola XD
ja również :P


Dopisane 13.03.2016r. o godz. 12:11:

~Tikol napisał(a):
klucznick napisał(a): nie przywoż kumpli bo i oni mogą zarobić,żegnam błążnie analfabeto ,co to bawarą czarną lata bokiem po Bolcu. :P


Kluczniczku :D jest coś takiego jak; Alt i x, i wychodzi ź :D ,
a co to jest "błążnie"? :D :D
no super,ale pisownia polska jest do kitu ,bo powinno być blaznie lub bzecyscykiewic :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2016r. o 12:30
klucznick napisał(a):
~ja napisał(a): MAM Napend na wszystkie kola XD
ja również :P Dopisane 13.03.2016r. o godz. 12:11:
~Tikol napisał(a):
klucznick napisał(a): nie przywoż kumpli bo i oni mogą zarobić,żegnam błążnie analfabeto ,co to bawarą czarną lata bokiem po Bolcu. :P


Kluczniczku :D jest coś takiego jak; Alt i x, i wychodzi ź :D ,
a co to jest "błążnie"? :D :D
no super,ale pisownia polska jest do kitu ,bo powinno być blaznie lub bzecyscykiewic :)


no właśnie inaczej brzmi--- zrobić komuś łaskę a inaczej zrobić komuś laskę :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
13 marca 2016r. o 12:30
klucznick napisał(a):
~ja napisał(a):
klucznick napisał(a):
~ja napisał(a): Co kuje w oczy jak sie niema BMW,gul ci chodzi jak widzisz bemke,
tak jak widzę bemke to śmiech mnie ogarnia,a gul mi chodzi jak w-p-i-e-r-d-a-l-a-m ośmiorniczki i popijam 20 letnią whiski :P Dopisane 12.03.2016r. o godz. 15:25:
,TE klucznik mam nadzieje ze kiedzs cie spotkam na drodze.
mogę ci już dzisiaj wpierd-olić :P Dopisane 12.03.2016r. o godz. 17:07:Mireczku cz Januszku ??


Klucznick; A Ty nie miałeś kiedyś BMW 5 E39, srebrny metalik combi ?
:D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
13 marca 2016r. o 12:39
~Koral napisał(a):
klucznick napisał(a):
~ja napisał(a):
klucznick napisał(a):
~ja napisał(a): Co kuje w oczy jak sie niema BMW,gul ci chodzi jak widzisz bemke,
tak jak widzę bemke to śmiech mnie ogarnia,a gul mi chodzi jak w-p-i-e-r-d-a-l-a-m ośmiorniczki i popijam 20 letnią whiski :P Dopisane 12.03.2016r. o godz. 15:25:
,TE klucznik mam nadzieje ze kiedzs cie spotkam na drodze.
mogę ci już dzisiaj wpierd-olić :P Dopisane 12.03.2016r. o godz. 17:07:Mireczku cz Januszku ??


Klucznick; A Ty nie miałeś kiedyś BMW 5 E39, srebrny metalik combi ?
:D :D
nie stety muszę cię rozczarować nigdy nie miałem,auta-niemieckiego-francuskiego-włoskiego-hiszpańskiego-czeskiego ani ruskiego :P a co to jest e 39 ?to nie jest rok wynalezienia pojazdu ?? bo bmw to tak trochę jak fiat 125p.nędzny beznadziejny i pozornie szybki jak to widać na obrazku powyżej ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
13 marca 2016r. o 12:47
klucznick napisał(a): nie stety muszę cię rozczarować nigdy nie miałem,auta-niemieckiego-francuskiego-włoskiego-hiszpańskiego-czeskiego ani ruskiego :P a co to jest e 39 ?to nie jest rok wynalezienia pojazdu ?? bo bmw to tak trochę jak fiat 125p.nędzny beznadziejny i pozornie szybki jak to widać na obrazku powyżej ;(

E39 :D :D

To powodzenia w swoim fiacie :D :D

BMW to dobra fura, podobnie jak merc, czy audi, peugeot itp.
Piszesz z naszego IP więc dlatego Cię pomyliłem z twoim kumplem po fachu. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
13 marca 2016r. o 13:27
~Koral napisał(a):
klucznick napisał(a): nie stety muszę cię rozczarować nigdy nie miałem,auta-niemieckiego-francuskiego-włoskiego-hiszpańskiego-czeskiego ani ruskiego :P a co to jest e 39 ?to nie jest rok wynalezienia pojazdu ?? bo bmw to tak trochę jak fiat 125p.nędzny beznadziejny i pozornie szybki jak to widać na obrazku powyżej ;(

E39 :D :D

To powodzenia w swoim fiacie :D :D

BMW to dobra fura, podobnie jak merc, czy audi, peugeot itp.
Piszesz z naszego IP więc dlatego Cię pomyliłem z twoim kumplem po fachu. :D
nie mam kumpli co posiadają BolidMłodzieżyWiejskiej, :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~The only thing is niezalogowany
14 marca 2016r. o 1:52
Or as they say BMW BLACK MAN WHEELS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
15 marca 2016r. o 20:49
To BMW zakończyło rajdy po Bolesławcu.Szkoda,że niewinna kobieta ucierpiała...Niestety ostatnio inne zielone BMW5 jeszcze na zachodniopomorskich tablicach popisuję się na bolesławieckich ulicach.Oby nie doszło do tragedii przez wygłupy nieodpowiedzialnego kierowcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.