Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie wyrobił na zakręcie
14593
#klucznick nieaktywny
13 marca 2016r. o 10:26
~ja napisał(a):
klucznick napisał(a):
~ja napisał(a): ZA Dobrom w strone Osiecznicy Tumanie.
a co to ZA Dobrom ??
,Wes gamoniu sie za robote to moze komus zaiponujesz a tak to piz,,a z ciebie ,koncze bo niewidze sesu bym z tobom pisal nie moj pulap.
nie mogę ci dzisiaj spuścić w-p-i-e-r-d-o-l-u bo mam rano pilny wyjazd,a jak trafie na dołek to lipa :P miałeś wczoraj swoje 5 min ,ale skoro jesteś analfabetą to twój problem,a czytając twoje błędy ortograficzne to nie wróżę ci super kariery,i nie wyzywaj mnie,bo się napraw pogrążysz,a na przyszłość to nie przywoż kumpli bo i oni mogą zarobić,żegnam błążnie analfabeto ,co to bawarą czarną lata bokiem po Bolcu. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jadz. niezalogowany
13 marca 2016r. o 10:27
No widzisz Viktor sam odpowiedziałeś na pytania,to z jaką prędkością musiał on jechać.A pomiary i raport Mario jest realny bo tą ulicą pędzą samochody między 60-120 a jest tam 40 brak wyobraźni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
13 marca 2016r. o 10:29
klucznick napisał(a):
~ja napisał(a):
klucznick napisał(a):
~ja napisał(a): ZA Dobrom w strone Osiecznicy Tumanie.
a co to ZA Dobrom ??
,Wes gamoniu sie za robote to moze komus zaiponujesz a tak to piz,,a z ciebie ,koncze bo niewidze sesu bym z tobom pisal nie moj pulap.
nie mogę ci dzisiaj spuścić w-p-i-e-r-d-o-l-u bo mam rano pilny wyjazd,a jak trafie na dołek to lipa :P miałeś wczoraj swoje 5 min ,ale skoro jesteś analfabetą to twój problem,a czytając twoje błędy ortograficzne to nie wróżę ci super kariery,i nie wyzywaj mnie,bo się napraw pogrążysz,a na przyszłość to nie przywoż kumpli bo i oni mogą zarobić,żegnam błążnie analfabeto ,co to bawarą czarną lata bokiem po Bolcu. :P [/ ,sluchaj Ciapowaty bez jaj mam 41 lat i to co mam to ty mozesz tylko pomazyc ,a tak na marginesie to niezly z ciebie kapus i kofident.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
13 marca 2016r. o 11:18
~ja napisał(a):
klucznick napisał(a):
~ja napisał(a):
klucznick napisał(a):
~ja napisał(a): ZA Dobrom w strone Osiecznicy Tumanie.
a co to ZA Dobrom ??
,Wes gamoniu sie za robote to moze komus zaiponujesz a tak to piz,,a z ciebie ,koncze bo niewidze sesu bym z tobom pisal nie moj pulap.
nie mogę ci dzisiaj spuścić w-p-i-e-r-d-o-l-u bo mam rano pilny wyjazd,a jak trafie na dołek to lipa :P miałeś wczoraj swoje 5 min ,ale skoro jesteś analfabetą to twój problem,a czytając twoje błędy ortograficzne to nie wróżę ci super kariery,i nie wyzywaj mnie,bo się napraw pogrążysz,a na przyszłość to nie przywoż kumpli bo i oni mogą zarobić,żegnam błążnie analfabeto ,co to bawarą czarną lata bokiem po Bolcu. :P [/ ,sluchaj Ciapowaty bez jaj mam 41 lat i to co mam to ty mozesz tylko pomazyc ,a tak na marginesie to niezly z ciebie kapus i kofident.
no to z wiekiem to nie zabłysnąłeś,a to co masz tak dużo to cieszę się razem z tobą,a kapusiem nigdy nie byłem i nie będe,a jak chcesz się piwa napić to bez problemu tylko nie na jakimś parkingu,a w lokalu ,tylko ty stawiasz no bo skoro ja ci do pięt nie dorastam,bo ja tylko marzę o tym co masz ty ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
13 marca 2016r. o 11:32
Do klucznika nie zadaje sie z ludzmi bez chonoru i zasad ,paluj sie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
13 marca 2016r. o 11:49
~ja napisał(a): Do klucznika nie zadaje sie z ludzmi bez chonoru i zasad ,paluj sie .
ludziom bez zasad i honoru dobrze się żyje w takich śmierdzących czasach jakie panują dzisiaj,tobie też widzę nic nie brakuje,broniąc honoru bmw jesteś w stanie się pogrążać w każdym tego słowa znaczeniu,a jak ci proponuje piwo ?to mam się pałować,a założę się o garniec wódki że i tak się piwa napijemy,no chyba że znowu jakiś honor sobie wymyślisz,dobrze że temat jest o piratach drogowych z tylnym napędem ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
13 marca 2016r. o 11:51
MAM Napend na wszystkie kola XD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tikol niezalogowany
13 marca 2016r. o 11:58
klucznick napisał(a): nie przywoż kumpli bo i oni mogą zarobić,żegnam błążnie analfabeto ,co to bawarą czarną lata bokiem po Bolcu. :P


Kluczniczku :D jest coś takiego jak; Alt i x, i wychodzi ź :D ,
a co to jest "błążnie"? :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza