Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jest wyrok w sprawie człowieka, który zaatakował psa pod sklepem
~Papuga niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 11:58
~temat na czasie napisał(a): wyrok za niski !!! A tak na marginesie dla obronców tego obleśnego faceta ( sadysty ) , to po kiego diabła podchodził ze swoim pieskiem bez smyczy do tego psa , który był uwiązany ???


Pomyślał, że dobrze byłoby wydać parę złotych tytułem grzywny :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 13:41
każdy polak w niemczech to złodziej
każdy pijak to złodziej, a złodziej to pijak
każdy polityk to złodziej i kłamca
każdy amstaf to morderca
każdy ksiądz to pedofil
każdy policjant to kurfiasz
każda kobieta to dzi....
każdy zadbany mężczyzna to peda....
itd....itp....

Ludzie, pewnie połowa z Was nigdy nie miała psa. Połowa z Was nie zna sie na psach, a doktoryzujecie sie jak jacyś behawioryści.
Pies, był zaparkowany zgodnie z tym jak być powinien. Nie miał możliwości oswobodzenia się i zaatakowania kogoś dalej niż 1m od barierki. Psy są niesamowicie inteligentne ale to instynkty i wyuczone zachowania nimi kierują.
Jeżeli poczuł zagrożenie ze strony człowieka, który się zbliża z innym psem (pewnie też suczka) i do tego "pachnący" alkoholem, to co miała zrobić ? położyć sie ? Panika i atak. Ludzie robią akurat dokładnie tak samo.
To człowiek który podszedł jest winien tej sytuacji - nikt inny !
Pamiętajmy, że zasady ograniczonego zaufania nie dotyczą tylko ruchu drogowego ale również ludzi i zwierząt.

Wyrok nie zapadł na tym czy innym forum. Nie zapadł na osiedlowej naradzie tylko w sądzie. Ten człowiek ma prawo sie odwołać od wyroku jak i sam założyć sprawę.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 18:33
Powinna tam być tabliczka z napisem " nie podchodzić do kosza na śmieci, nie opierać się o barierkę, nie odpoczywać w tym miejscu, bo można zdenerwować przywiązanego psa bez kagańca, który poczuje się zagrożony. Nakazuje się ładnie pachnieć i być całkowicie trzeźwym."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14244
#Fighter nieaktywny
2 czerwca 2016r. o 19:03
~Aga napisał(a): Zachodząc psa, osaczając i prowokując a potem bezmózgie istoty wypowiadają sie "uśpić, zabić, dziecko by skrzywdzil !!!!1". Jakby pan nie łaził tam gdzie nie trzeba, a swojego futrzaka trzymał na smyczy to nie byłoby sprawy. A ze pierdyknął zwierzęciem, które broniło swojej przestrzeni świadczy o braku odpowiedzialności i rozumu

przecież ten uwiązany też nie miał kaganca a nie przeszkadza ci to .Powiem jedno, skoro biedny amstaf taki wrażliwy na towarzystwo ,to patrząc z innej perspektywy - mogłem zagapić sie i wchodząc do sklepu podejsc za blisko z dzieckiem.I co?/ to go usprawiedliwia do ataku??!! Uwierz mi,że gdyby w tym wypadku zaatakował moje dziecko to nie miałby zwichniętej łapki a leżałby z flakami na wierzchu razem ze swoją nieodpowiedzialną panią co poszła po serek :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 22:34
Fighter napisał(a):
~Aga napisał(a): Zachodząc psa, osaczając i prowokując a potem bezmózgie istoty wypowiadają sie "uśpić, zabić, dziecko by skrzywdzil !!!!1". Jakby pan nie łaził tam gdzie nie trzeba, a swojego futrzaka trzymał na smyczy to nie byłoby sprawy. A ze pierdyknął zwierzęciem, które broniło swojej przestrzeni świadczy o braku odpowiedzialności i rozumu

przecież ten uwiązany też nie miał kaganca a nie przeszkadza ci to .Powiem jedno, skoro biedny amstaf taki wrażliwy na towarzystwo ,to patrząc z innej perspektywy - mogłem zagapić sie i wchodząc do sklepu podejsc za blisko z dzieckiem.I co?/ to go usprawiedliwia do ataku??!! Uwierz mi,że gdyby w tym wypadku zaatakował moje dziecko to nie miałby zwichniętej łapki a leżałby z flakami na wierzchu razem ze swoją nieodpowiedzialną panią co poszła po serek :/

Sto procent racji. Jak się ma niebezpiecznego psa to się go pilnuje, a nie zostawia bez kagańca w ruchliwym miejscu. Ukarać to sąd powinien tę nieodpowiedzialną właścicielkę amstafa.
Kiedy właściciele psów w końcu zrozumieją że posiadanie psa wiąże się z odpowiedzialnością za zwierzaka!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 22:38
~ napisał(a): Powinna tam być tabliczka z napisem " nie podchodzić do kosza na śmieci, nie opierać się o barierkę, nie odpoczywać w tym miejscu, bo można zdenerwować przywiązanego psa bez kagańca, który poczuje się zagrożony. Nakazuje się ładnie pachnieć i być całkowicie trzeźwym."


Jeszcze tabliczka - nie oddychać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Linii niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 0:08
Nie rozumiem zwolenników grubego faceta z nagrania, naprawdę. Po ruchach widać już, że to burakowaty osiłek, zakompleksiony facet, po czynach widać, że to niezrównoważony agresor. Myślę, że ludzie którzy go bronią są podobnego pokroju, zapewne fumfle od kielicha itp. Uważam, że Sąd (trzeźwy i wykształcony w przeciwieństwie do niektórych) zasądził sprawiedliwy wyrok. Prymitywy tego jednak nie zrozumieją. Szczęście, że sędzią mogą być nieliczni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 9:16
Fighter napisał(a):
~Aga napisał(a): Zachodząc psa, osaczając i prowokując a potem bezmózgie istoty wypowiadają sie "uśpić, zabić, dziecko by skrzywdzil !!!!1". Jakby pan nie łaził tam gdzie nie trzeba, a swojego futrzaka trzymał na smyczy to nie byłoby sprawy. A ze pierdyknął zwierzęciem, które broniło swojej przestrzeni świadczy o braku odpowiedzialności i rozumu

przecież ten uwiązany też nie miał kaganca a nie przeszkadza ci to .Powiem jedno, skoro biedny amstaf taki wrażliwy na towarzystwo ,to patrząc z innej perspektywy - mogłem zagapić sie i wchodząc do sklepu podejsc za blisko z dzieckiem.I co?/ to go usprawiedliwia do ataku??!! Uwierz mi,że gdyby w tym wypadku zaatakował moje dziecko to nie miałby zwichniętej łapki a leżałby z flakami na wierzchu razem ze swoją nieodpowiedzialną panią co poszła po serek :/



uważaj żebyś sie nie zagapił i nie wlazl pod samochód ryżowego , bo ciężko ci będzie flaki powkładać do tego zagapionego nieodpowiedzialnego ciała. Co wtedy powie twoja rodzina ? - przecież to nie jego wina : zagapił sie, a kierowca zabił jego i dziecko !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego