Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jest wyrok w sprawie człowieka, który zaatakował psa pod sklepem
~ niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 9:52
~ napisał(a):
Fighter napisał(a):
~ napisał(a):
Fighter napisał(a):
~Aga napisał(a): Zachodząc psa, osaczając i prowokując a potem bezmózgie istoty wypowiadają sie "uśpić, zabić, dziecko by skrzywdzil !!!!1". Jakby pan nie łaził tam gdzie nie trzeba, a swojego futrzaka trzymał na smyczy to nie byłoby sprawy. A ze pierdyknął zwierzęciem, które broniło swojej przestrzeni świadczy o braku odpowiedzialności i rozumu

przecież ten uwiązany też nie miał kaganca a nie przeszkadza ci to .Powiem jedno, skoro biedny amstaf taki wrażliwy na towarzystwo ,to patrząc z innej perspektywy - mogłem zagapić sie i wchodząc do sklepu podejsc za blisko z dzieckiem.I co?/ to go usprawiedliwia do ataku??!! Uwierz mi,że gdyby w tym wypadku zaatakował moje dziecko to nie miałby zwichniętej łapki a leżałby z flakami na wierzchu razem ze swoją nieodpowiedzialną panią co poszła po serek :/
Fighter co to za pseudonim chyba z małym ptakiem i piszacy na forum by podniesc swoje ego zal mi Ciebie za brak rozumu i brak wypowiedzi na temat :P idz lepiej z dzieckiem sie po bawić a nie w internetach


uważaj żebyś sie nie zagapił i nie wlazl pod samochód ryżowego , bo ciężko ci będzie flaki powkładać do tego zagapionego nieodpowiedzialnego ciała. Co wtedy powie twoja rodzina ? - przecież to nie jego wina : zagapił sie, a kierowca zabił jego i dziecko !


k.u.r.w.a co to za bełkot ?? naćpałeś się ? nie interesuje mnie twój astralny kolega ryży .A flaki to mogę tobie powyciągać gniocie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 11:34
~ napisał(a): żal mi was ludzie z płytkim myśleniem a pan to dupek i tyle

Albo był w szoku po tym jak jakiś pies psychol o mało mu przyjaciela nie zagryzł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~basta niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 11:54
Mnie tylko dziwi ...a może i nie dziwi :P dlaczego na fejsie pod tym samym tytułem komentarze są typu ,,gratulacje", ,, nareszcie" itp itd a tu taka patologia ? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 11:59
~basta napisał(a): dlaczego na fejsie pod tym samym tytułem komentarze są typu ,,gratulacje", ,, nareszcie" itp itd a tu taka patologia ? :|


Może dlatego , że bezmózgowcy z fejsa rzadziej zaglądają na bolec.info!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 12:07
~basta napisał(a): Mnie tylko dziwi ...a może i nie dziwi :P dlaczego na fejsie pod tym samym tytułem komentarze są typu ,,gratulacje", ,, nareszcie" itp itd a tu taka patologia ? :|

Bo na fejsie się lajkuje. Ty lajkujesz kogoś, potem on lajkuje Ciebie i wszyscy są szczęśliwi. Zero myślenia. Ot i masz odpowiedź. A co do patologii to fejs jest do niej najprostszą drogą. Jak widać na Twoim przykładzie, idealnie odmużdża.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~basta niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 12:31
~ napisał(a):
~basta napisał(a): Mnie tylko dziwi ...a może i nie dziwi :P dlaczego na fejsie pod tym samym tytułem komentarze są typu ,,gratulacje", ,, nareszcie" itp itd a tu taka patologia ? :|

Bo na fejsie się lajkuje. Ty lajkujesz kogoś, potem on lajkuje Ciebie i wszyscy są szczęśliwi. Zero myślenia. Ot i masz odpowiedź. A co do patologii to fejs jest do niej najprostszą drogą. Jak widać na Twoim przykładzie, idealnie odmużdża.



No więc Twoim zdaniem Gościu rzucając psem o glebę dobrze zrobił ? Gratulacje :) ,,Mózgu " :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 12:51
~basta napisał(a):
~ napisał(a):
~basta napisał(a): Mnie tylko dziwi ...a może i nie dziwi :P dlaczego na fejsie pod tym samym tytułem komentarze są typu ,,gratulacje", ,, nareszcie" itp itd a tu taka patologia ? :|

Bo na fejsie się lajkuje. Ty lajkujesz kogoś, potem on lajkuje Ciebie i wszyscy są szczęśliwi. Zero myślenia. Ot i masz odpowiedź. A co do patologii to fejs jest do niej najprostszą drogą. Jak widać na Twoim przykładzie, idealnie odmużdża.



No więc Twoim zdaniem Gościu rzucając psem o glebę dobrze zrobił ? Gratulacje :) ,,Mózgu " :P

Nie chodzi o to że zrobił dobrze czy źle. Chodzi o sytuację, jaka do tego doprowadziła. Człowiek stracił nad sobą kontrolę. Moim zdaniem miał ku temu powody. Niestety sąd nie uznał okoliczności łagodzących, podszedł do sprawy jednostronnie. Skoro zasądził odszkodowanie na rzecz właścicielki psychopaty. To powinien zasądzić przynajmniej taką samą kare tej pani za pozostawianie niebezpiecznego psa bez kagańca. Z tego co czytam w innych wypowiedziach nie był to przypadek odosobniony i pani obchodzi się z niebezpiecznym zwierzęciem dość nonszalancko. Zauważ tez że facetowi raz zdarzyło się rzucić psem o ziemię, nie słyszałem by było to jego naturalne zachowanie jak wychodzi na miasto. Jeśli zaś chodzi o paniusię z amstafem to stwarza zagrożenie dla innych za każdym razem jak wychodzi z psem z domu. Sąd powinien tak oceniać sytuację by wyrok odstaraszał potencjalnych złoczyńców. Teraz paniusia z psychopatą poczuła się na prawie i tylko czekać na sprawę przeciw ojcu, który ośmielił się krzyknąć na jej amstafa, kiedy ten dusił mu dziecko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~basta niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 14:01
Nie znam ,,Paniusi " tylko interpretuję film .Pies nie jest winien temu ,że ma nieodpowiedzialną właścicielkę .Gościu ewidentnie źle się zachował .A jaka jest historia z amstafem ?...to już inna historia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.