Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jest wyrok w sprawie człowieka, który zaatakował psa pod sklepem
~ niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 9:23
~ napisał(a): Powinna tam być tabliczka z napisem " nie podchodzić do kosza na śmieci, nie opierać się o barierkę, nie odpoczywać w tym miejscu, bo można zdenerwować przywiązanego psa bez kagańca, który poczuje się zagrożony. Nakazuje się ładnie pachnieć i być całkowicie trzeźwym."


Człowieku - włącz myślenie i czytaj ze zrozumieniem, a twój "sarkazm" jest słaby !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 9:25
~Linii napisał(a): Nie rozumiem zwolenników grubego faceta z nagrania, naprawdę. Po ruchach widać już, że to burakowaty osiłek, zakompleksiony facet, po czynach widać, że to niezrównoważony agresor. Myślę, że ludzie którzy go bronią są podobnego pokroju, zapewne fumfle od kielicha itp. Uważam, że Sąd (trzeźwy i wykształcony w przeciwieństwie do niektórych) zasądził sprawiedliwy wyrok. Prymitywy tego jednak nie zrozumieją. Szczęście, że sędzią mogą być nieliczni.

Ciekaw jestem jak Ty byś zareagował widząc swojego ukochanego czworonoga w pysku psa psychopaty. Uprzejmie byś go poprosił by zostawił w spokoju Twojego pupila? Albo poszedł szukać właścicielki? Facet działał w trybie silnego wzburzenia. Jakby go było stać na dobrego prawnika to by mógł wyciągnąć od właścicielki amstafa grubą kasę za traumatyczne przeżycia, na jakie go naraziła zostawiając bez opieki pod sklepem niebezpiecznego psa bez kagańca. Może jakiś prawnik się skusi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alicja niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 10:11
~ napisał(a):
~Linii napisał(a): Nie rozumiem zwolenników grubego faceta z nagrania, naprawdę. Po ruchach widać już, że to burakowaty osiłek, zakompleksiony facet, po czynach widać, że to niezrównoważony agresor. Myślę, że ludzie którzy go bronią są podobnego pokroju, zapewne fumfle od kielicha itp. Uważam, że Sąd (trzeźwy i wykształcony w przeciwieństwie do niektórych) zasądził sprawiedliwy wyrok. Prymitywy tego jednak nie zrozumieją. Szczęście, że sędzią mogą być nieliczni.

Ciekaw jestem jak Ty byś zareagował widząc swojego ukochanego czworonoga w pysku psa psychopaty. Uprzejmie byś go poprosił by zostawił w spokoju Twojego pupila? Albo poszedł szukać właścicielki? Facet działał w trybie silnego wzburzenia.


ty dalej ANONIMIE nic z tego nie rozumiesz , ten prymityw chodził ze swoim psem bez smyczy , piesek jak to piesek podbiegł do UWIAZANEGO psa i się zaczeło !!! Facet nie musiał rzucac psem o ziemię , trzeba było pieska odciagnąć i nie zbliżać sie do tego uwiazanego . Duży pies był uwiazany , nie biegał po trotuarze przed sklepem . Dostał za mało , powinien dostać co najmniej 10.000 złotych !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 10:25
Zgadzam się z Tobą. Też uważam że ten amstaf dostał za mało. A z nieodpowiedzialna właścicielką psychopaty też wypadałoby zrobić porządek.
A że psychopaty? A jak inaczej nazwać podgryzanie gardła tylko za to że się podeszło.
Jak jakiś osiłek będzie stał pod sklepem i wybije ci wszystkie zęby to będziesz miała pretensje do siebie że za blisko niego przeszłaś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 18:15
Ej Linii! Co to jest fumfla od kielicha? Chyba nie uchwyt. Podobno nie jesteś prymitywem, a tak dziwnie się wyrażasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14244
#Fighter nieaktywny
3 czerwca 2016r. o 19:34
~ napisał(a):
Fighter napisał(a):
~Aga napisał(a): Zachodząc psa, osaczając i prowokując a potem bezmózgie istoty wypowiadają sie "uśpić, zabić, dziecko by skrzywdzil !!!!1". Jakby pan nie łaził tam gdzie nie trzeba, a swojego futrzaka trzymał na smyczy to nie byłoby sprawy. A ze pierdyknął zwierzęciem, które broniło swojej przestrzeni świadczy o braku odpowiedzialności i rozumu

przecież ten uwiązany też nie miał kaganca a nie przeszkadza ci to .Powiem jedno, skoro biedny amstaf taki wrażliwy na towarzystwo ,to patrząc z innej perspektywy - mogłem zagapić sie i wchodząc do sklepu podejsc za blisko z dzieckiem.I co?/ to go usprawiedliwia do ataku??!! Uwierz mi,że gdyby w tym wypadku zaatakował moje dziecko to nie miałby zwichniętej łapki a leżałby z flakami na wierzchu razem ze swoją nieodpowiedzialną panią co poszła po serek :/



uważaj żebyś sie nie zagapił i nie wlazl pod samochód ryżowego , bo ciężko ci będzie flaki powkładać do tego zagapionego nieodpowiedzialnego ciała. Co wtedy powie twoja rodzina ? - przecież to nie jego wina : zagapił sie, a kierowca zabił jego i dziecko !


k.u.r.w.a co to za bełkot ?? naćpałeś się ? nie interesuje mnie twój astralny kolega ryży .A flaki to mogę tobie powyciągać gniocie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 9:43
żal mi was ludzie z płytkim myśleniem a pan to dupek i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 9:50
Fighter napisał(a):
~ napisał(a):
Fighter napisał(a):
~Aga napisał(a): Zachodząc psa, osaczając i prowokując a potem bezmózgie istoty wypowiadają sie "uśpić, zabić, dziecko by skrzywdzil !!!!1". Jakby pan nie łaził tam gdzie nie trzeba, a swojego futrzaka trzymał na smyczy to nie byłoby sprawy. A ze pierdyknął zwierzęciem, które broniło swojej przestrzeni świadczy o braku odpowiedzialności i rozumu

przecież ten uwiązany też nie miał kaganca a nie przeszkadza ci to .Powiem jedno, skoro biedny amstaf taki wrażliwy na towarzystwo ,to patrząc z innej perspektywy - mogłem zagapić sie i wchodząc do sklepu podejsc za blisko z dzieckiem.I co?/ to go usprawiedliwia do ataku??!! Uwierz mi,że gdyby w tym wypadku zaatakował moje dziecko to nie miałby zwichniętej łapki a leżałby z flakami na wierzchu razem ze swoją nieodpowiedzialną panią co poszła po serek :/
Fighter co to za pseudonim chyba z małym ptakiem i piszacy na forum by podniesc swoje ego zal mi Ciebie za brak rozumu i brak wypowiedzi na temat :P idz lepiej z dzieckiem sie po bawić a nie w internetach


uważaj żebyś sie nie zagapił i nie wlazl pod samochód ryżowego , bo ciężko ci będzie flaki powkładać do tego zagapionego nieodpowiedzialnego ciała. Co wtedy powie twoja rodzina ? - przecież to nie jego wina : zagapił sie, a kierowca zabił jego i dziecko !


k.u.r.w.a co to za bełkot ?? naćpałeś się ? nie interesuje mnie twój astralny kolega ryży .A flaki to mogę tobie powyciągać gniocie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza