Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
III Bolesławiecki Marsz dla Życia i Rodziny
~ niezalogowany
27 czerwca 2016r. o 14:59
falco napisał(a): wyrywam z kontekstu?
więc przeczytaj całość i spróbuj ją zrozumieć ;)


Ja nie mam problemu ze zrozumieniem tego co napisałem, bo myślę i jestem logiczny w swoich wypowiedziach. Ty unikasz odpowiedzi na pytania i nie wskazujesz, w którym miejscu nie mam racji. Dlatego właśnie zaczynasz drwić z braku argumentów. Tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
27 czerwca 2016r. o 15:03
Wyjaśnię Ci ptaku trochę inaczej jak nie rozumiesz co to jest to drugie DNA
...chociaż wiem ,że rozumiesz to doskonale tylko masz w genach droczenie się z innymi.

[img=1467032366_pgb504y.jpg]


Myślę ,żę obudzi się u Ciebie ten kawał mięsa pod żebrami?
Nie jestem jakimś zagorzałym katolem ,ale mnie boli patrząc na to.
Pa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 czerwca 2016r. o 15:15
~ napisał(a):
falco napisał(a): 223.

Istota ludzka, bo nie ma czegoś takiego jak okreslenie czasu kiedy mamy do czynienia z człowiekiem, kazdy podaje inny czas rozwoju. Jednak to co jest święte to życie ludzkie czyli istota ludzka. Tyle


ależ nie mam zamiaru drwić tylko widzę tu pewną nielogiczność ...
nie ma czasu jak to piszesz(każdy podaje inny czas) a jednak coś w tym samym ''czasie'' określasz jako istotę ludzką...

czyżbyś Ty znał ten ''czas''? ;)


Dopisane 27.06.2016r. o godz. 15:15:

:) Manson
to tylko chęć poznawania ciągle to nowych argumentów które mają mnie przekonać bym mógł bez skrępowania zmienić moje spojrzenie na tą sprawę...sprawę dobrowolności aborcji ;)

chyba nikt mi nie powie tutaj że katolika ktoś zmusza do zabiegu ?
za to katolicy chcą innym o innych poglądach zabronić podjęcia skądinąd ,trudnej decyzji ...
bo nie wierzę by taka decyzja była łatwą dla kobiety o jakichkolwiek poglądach...

dlaczego religia zawsze musi mieć decydujący głos a kobietę zawsze stawiać na marginesie życia ?
to naprawdę nie są czasy ''świętych'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gt niezalogowany
27 czerwca 2016r. o 15:44
Falco, to ze to jest istota ludzka Cie nie przekonuje? Warto poswiecic niewinną isote?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 czerwca 2016r. o 16:14
Katolicy (prawdziwi) chcą zabronić innym, ponieważ uważają, że życie trzeba ochronic od momentu poczęcia. Każde życie, nie tylko życie dzieci katolików.

Paniał czy dalej będzie palił głupa?


Dopisane 27.06.2016r. o godz. 16:07:

Z resztą nie dotyczy to tylko katolików, ale też tych, którzy w takich trudnych z moralnego punktu widzenia sprawach, są ostrożni z wydawaniem jednostronnych osądów.


Dopisane 27.06.2016r. o godz. 16:14:

W tej chwili można zabić w łonie matki dziecko z zespołem Downa. A przecież ludzie z tą chorobą są w stanie normalnie funcjonować i żyć kilkadziesiąt lat.

[img=1467036709_tb1jn0g.jpg]


Co ty na to, falco? Może podobnie jak Niemcy uważasz, że tacy ludzie nie zasługują by żyć? Często w dyskusjach szafujesz słowem 'faszysta', kto tu jest faszystą? ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 czerwca 2016r. o 16:14
wiecie co?
zapytam ponownie inaczej :)
znacie słowa i pewne stwierdzenia jednego ''najbardziej świętego ze wszystkich świętych''
przecież on w swoich słowach dobitnie przeczy temu co teraz po tysiącleciach chcecie usankcjonować dekretami czy ustawami ...
macie na to odpowiedz?

kiedy ją przeczytam wtedy coś z jeszcze innej ''beczki'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 czerwca 2016r. o 16:17
pierw ty odpowiedz

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 czerwca 2016r. o 16:31
na co mam odpowiadać?
mam się odnieść do tego co oni ''uważają''?
a niech to robią ale swojego ''uważam'' niech nie przenoszą na tych co nie ''uważają''
tylko tyle skornie

chcesz mi może powiedzieć że jeśli będą ''uważać'' że wszyscy mają chodzić do szkółek niedzielnych to mam też tak robić?...bo oni ''uważają'' ;)
co ty tu pieprzysz o faszyzmie?
nie mieszaj światopoglądu z ideologią bo po raz kolejny zbłądzisz ;)

uważasz że dzieci z chorobą Downa to jedyna przyczyna aborcji?
jeśli tak to współczuję ci podejścia do problemu...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie