Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
III Bolesławiecki Marsz dla Życia i Rodziny
~ad niezalogowany
27 czerwca 2016r. o 17:34
Falko, zakiwałes sie :) Nie mozna zwyciężyć logiki brakiem logiki. Logiczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 czerwca 2016r. o 17:39
gdzie? :)


Dopisane 27.06.2016r. o godz. 17:39:

zrobię sobie kawę i poczekam ... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 czerwca 2016r. o 17:42
Skoro nie masz wiedzy, w którym momencie czlowiek staje sie człowiekiem, bo "specjaliści są równie mocno podzieleni" to najbezpiczniejszym rozwiązaniem jest nie abortować w ogóle, bo można przez przypadek zabić człowieka. Prawda?


"nie jestem zwolennikiem aborcji tylko jej dostępności na żądanie zainteresowanej ...to zasadnicza różnica skornie"

Nie rozumiem. Nie można zgadzać się na "dostępność na żadanie" i nie być jednocześnie zwolennikiem. To się wyklucza.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 czerwca 2016r. o 18:06
skorn napisał(a): Skoro nie masz wiedzy, w którym momencie czlowiek staje sie człowiekiem, bo "specjaliści są równie mocno podzieleni" to najbezpiczniejszym rozwiązaniem jest nie abortować w ogóle, bo można przez przypadek zabić człowieka. Prawda?

najbezpieczniejszym?...dla kogo?
nie chodzi tu o to co jest a co nie jest bezpieczne.
w tej dziedzinie nie ma przypadków...


"nie jestem zwolennikiem aborcji tylko jej dostępności na żądanie zainteresowanej ...to zasadnicza różnica skornie"

Nie rozumiem. Nie można zgadzać się na "dostępność na żadanie"
i nie być jednocześnie zwolennikiem. To się wyklucza.


nic się nie wyklucza
aborcji dokonują często ludzie o niskim statusie społecznym lub finansowym ,są też tacy którzy robią to z chęci wygodnego życia lub z tzw. ''wpadki'' (seks nie jest zakazany a gumki też lubią pękać)
związki kazirodcze czy zapłodnienie z gwałtu też są powodem do dokonywania aborcji ...
rozumiesz teraz dlaczego ''na żądanie''?

na koniec -uważasz że katoliczki nie dokonują aborcji a tylko ateistki i inne takie? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 czerwca 2016r. o 18:18
Skoro dopuszczasz aborcję z powodu niskiego statusu społecznego, to jesteś jej zwolennikiem. Tak samo jak z każdego powodu INNEGO niż zdrowie lub życie matki.

Nie odpowiedziałeś na:

< Skoro nie masz wiedzy, w którym momencie czlowiek staje sie człowiekiem, bo "specjaliści są równie mocno podzieleni" to najbezpiczniejszym rozwiązaniem jest nie abortować w ogóle, bo można przez przypadek zabić człowieka. Prawda? >

wtedy odpowiem na twoje

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 czerwca 2016r. o 18:55
skorn napisał(a): Skoro dopuszczasz aborcję z powodu niskiego statusu społecznego, to jesteś jej zwolennikiem. Tak samo jak z każdego powodu INNEGO niż zdrowie lub życie matki.

to że ludzie z tego środowiska dokonują aborcji nic nie mówi o tym że jestem jej zwolennikiem bo to nie ja wtedy dopuszczam aborcję a samo państwo które nic nie robi by te zabiegi ograniczać bo woli po prostu zakazać...


no i tu poruszyłeś pewną kwestię o której dotąd milczałem :)
czy czasem nic się nie mówi o dopuszczalności tylko o całkowitym zakazie?
za nic mając zdrowie czy życie?


Nie odpowiedziałeś na:

< Skoro nie masz wiedzy, w którym momencie czlowiek staje sie człowiekiem, bo "specjaliści są równie mocno podzieleni" to najbezpiczniejszym rozwiązaniem jest nie abortować w ogóle, bo można przez przypadek zabić człowieka. Prawda? >

wtedy odpowiem na twoje


zapytam ciebie czy ty masz wiedzę bo ktoś kogo o to samo wcześniej zapytałem czmychnął cichaczem :D
chcesz się postawić w roli ''Boga''? ciekawe ...

skornie -''przez przypadek'' to można przejechać żabę na jezdni ,medycyna nie zna przypadków cokolwiek nie napiszesz
dziwnym ''przypadkiem '' Chazan uznał że dziecko z rozszczepionym mózgiem ma się urodzić ...
resztę zapewne znasz

nie musisz odpisywać ,mam lekko ograniczony czas ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 czerwca 2016r. o 20:09
skorn napisał(a):
"nie jestem zwolennikiem aborcji tylko jej dostępności na żądanie zainteresowanej ...to zasadnicza różnica skornie"


Blablusiu genialna logika :D hehehe największy bredzisław na bolcu :]


Dopisane 27.06.2016r. o godz. 20:09:

~ad napisał(a): Falko, zakiwałes sie :) Nie mozna zwyciężyć logiki brakiem logiki. Logiczne.


Zakiwał się na amen ;) hehe

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 czerwca 2016r. o 20:16
ale ty tępak jesteś :D

powtarzasz te swoje oklepane zwroty które nic kompletnie nie znaczą
a tylko pokazują twoją niemoc intelektualną :D

wróć do kącika poezji i poczytaj metafory :D
wiesz już czym jest metafora?

wylewam morze łez ze śmiechu kiedy czytam to co wypisujesz :D

ucz się chłoptasiu :D to klucz do tego by kiedyś ktoś cię uznał za wartego by z tobą wypić piwo ...
chwilowo zostają ci kolesie spod budki :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza