Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
III Bolesławiecki Marsz dla Życia i Rodziny
10114
#alter nieaktywny
27 czerwca 2016r. o 16:49
hehe... krętacz :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 czerwca 2016r. o 16:56
tak?
to napisz coś co temu zaprzeczy człowieku ''wiary '' przez wielkie ''W'':)
to wszystko na co cię stać więc zamilcz...

prawda że nie pasuje ci że daleko mi do mundurka ''narodowciowcy'' :D

''pięć piw'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 czerwca 2016r. o 16:58
falco napisał(a): a niech to robią ale swojego ''uważam'' niech nie przenoszą na tych co nie ''uważają''


1. Udowodnij, że za "uważaniem" zwolenników aborcji stoją lepsze argumenty, niż przeciwników. Nie przeszło ci przez myśl, że to wy przenosicie swoje "uważanie" na innych?

2. Jako przedstawiciel zwolenników aborcji udowodnij, że człowiek nie jest człowiekiem w momencie poczęcia. Określ moment, kiedy to następuje.

3. Czy to, że powody dla aborcji są różne, uzasadnia możliwość jej dokonywania na chorych z z. Downa?

Do dzieła mądralo! Tylko nie używaj argumentów związanych z religią, bo mnie to nie dotyczy : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 czerwca 2016r. o 17:05
nie ''świruj jarząbka'' skornie ;)
jeszcze na nic nie odpowiedziałeś jak i ten u góry ...

:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 czerwca 2016r. o 17:12
z tobą dyskusji nie ma

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 czerwca 2016r. o 17:15
a z tobą jest?
zadajesz pytania sam nie lubiąc odpowiadać ...

więc nie dyskutujmy o dyskusji
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 czerwca 2016r. o 17:19
falco napisał(a): chcesz mi może powiedzieć że jeśli będą ''uważać'' że wszyscy mają chodzić do szkółek niedzielnych to mam też tak robić?...bo oni ''uważają'' ;)

nie

falco napisał(a): uważasz że dzieci z chorobą Downa to jedyna przyczyna aborcji?

nie uważam

teraz ty

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 czerwca 2016r. o 17:32
skorn napisał(a):
falco napisał(a):

2. Jako przedstawiciel zwolenników aborcji udowodnij, że człowiek nie jest człowiekiem w momencie poczęcia. Określ moment, kiedy to następuje.

jak ja mam to określić kiedy specjaliści są równie mocno podzieleni ...
i pewne sprostowanie -nie jestem zwolennikiem aborcji tylko jej dostępności na żądanie zainteresowanej ...to zasadnicza różnica skornie

3. Czy to, że powody dla aborcji są różne, uzasadnia możliwość jej dokonywania na chorych z z. Downa?

oczywiście że nie (to tylko decyzja rodziców )za to z rozszczepieniem mózgowym (przypadek Chazana)już tak

Do dzieła mądralo! Tylko nie używaj argumentów związanych z religią, bo mnie to nie dotyczy : )


zauważ że na twoje życzenie pominąłem religię i to co mówi jedna z jej wybitnych postaci ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza