Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wojska amerykańskie w Bolesławcu
10114
#alter nieaktywny
6 listopada 2016r. o 21:17
Pannazdzieckiem napisał(a): Moralność to uniwersalna cecha wszystkich Ludzi. Tak zostaliśmy zaprojektowani przez Stwórcę.


Panna, i tego się trzymaj :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mati niezalogowany
6 listopada 2016r. o 22:22
Pannazdzieckiem napisał(a):
No to jak mam Cię nazywać ? Występujesz pod tyldą . Głupoty gadasz i focha strzelasz.

Przedstaw się , ja jestem Piotr Różański . Piszę i komentuję na Bolcu od kilku lat. Dużo czytam i sporo wiem . Telewizor mi się zepsuł kilka lat temu i nawet moje dzieciaki nie chcą pudła dla i.diotów naprawić.

OK. Przepraszam , jeśli uraziłem , ale to co się dzieje nie zmierza w dobrym kierunku i bajeczki o sojusznikach możesz opowiadać kolegom i koleżankom na tym samym pułapie intelektualnym. Ja bajki już przerabiałem :]


Tyldą podpisałem się raz. Wcześniej tak jak teraz podpisywałem się Mati. Mati = Mateusz, przedstawiłem się na początku, nazwiskiem nie mam zwyczaju ludziom których nie znam. Tobie się dziwię, bo jak na ulicy ktoś cię zapyta jak się nazywasz to rzucasz od razu nazwiskiem? Mój rocznik to 83, owszem jestem od ciebie młodszy i pewnie mniej doświadczony. Natomiast wiedzę mam z pewnością większą niż może ci się wydawać. Nie uczyłem się historii z książek pisu czy innego po. Telewizor posiadam aczkolwiek tak jak pisałem wcześniej media są stronnicze KAŻDE, dlatego swoją wiedzę czerpię nie z TV ani kolorowych gazet. Są na szczęście miejsca, z których można się dowiedzieć ciekawych i rozsądnych rzeczy a co najważniejsze rzetelnych... Trzeba tylko chcieć znaleźć.

Focha gdybym strzelił to nie potrafiłbym napisać ci, że mnie obraziłeś. Zamiast tego pewnie ubliżyłbym tobie tak jak ty to właśnie robisz w stosunku do tych, którzy mają odmienne zdanie.

Dyskusję swoją kończę, bynajmniej z tobą. Z pewnością też skorzystam z twojej rady aby dyskusję prowadzić z ludźmi na moim pułapie intelektualnym. Pomimo swojego młodego (w stosunku do twojego) wieku potrafię bez spiny prowadzić dyskusję na różne drażliwe czy kontrowersyjne tematy. Rodzice nauczyli mnie przede wszystkim kultury i szacunku do innych, do tych o odmiennym zdaniu również. Niestety, jak widać na twoim przykładzie, nie wszystkich uczyli tego samego. No chyba, że podejścia do życia, kultury i szacunku uczyły cię bajki, które przerabiałeś...

Z góry przepraszam z off top :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
7 listopada 2016r. o 0:39
!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
7 listopada 2016r. o 1:15
400.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~optymista niezalogowany
7 listopada 2016r. o 5:33
Kazimierz Pawlak: Co się tak wystawiasz jak panna pod koszarami.Ania: Angielski szlifuję.Kazimierz Pawlak: Widzisz, szlifierka! Żeby ty pypcia na języku nie dostała, to tobie już rodziny mało do szlifowania, co? Myślisz, że ja głuchy, po murzyńsku nie rozumiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~}:{0 niezalogowany
7 listopada 2016r. o 8:12
Po jaki wuj?-się pytam.Jak we wszystkich zje...ch amerykańskich gniotach znowu ratują świat?Najpierw niech zrobią porządek na swoim podwórku z kosmitami i innymi zbuntowanymi robotami-Bez nich poradzimy sobie z naszymi białymi niedzwiedziami na ulicach.Mam pytanie-Czy ponieśli konsekwencje za akcję na autostradzie?-Tak będzie ze wszystkim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2016r. o 9:44
~Ja napisał(a): !
OJ będą boleslawieckie dziewczyny piszczeć,jak zobaczą Amerykanskich Pancerniakow,a i wskaźniki demograficzne się poprawia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawski niezalogowany
7 listopada 2016r. o 12:59
~ napisał(a): Jedno wojsko wyszło, to drugie przyszło.


dokładnie ruskie odeszły , przyjdą jankesi !!! Przeciez ich trzeba wykarmic i to dobrze karmic i nasz koszt !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.