Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wojska amerykańskie w Bolesławcu
~pacjent szpitala psych. niezalogowany
7 listopada 2016r. o 13:04
ciekawe czy bedzie mozna kupic na lewo od nich benzynę , tak jak od ruskich ! Ichna tuszonka była pyszna .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rico niezalogowany
7 listopada 2016r. o 15:47
Nie wiedziałem,że mieszkam na wschodzie! Do tej pory myślałem,że na zachodzie Polski! No ale czasy się zmieniły i flanka wschodu jest na zachodzie, jakie to mądre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rico niezalogowany
7 listopada 2016r. o 15:50
Nie wiedziałem,że mieszkam na wschodzie! Do tej pory myślałem,że na zachodzie Polski! No ale czasy się zmieniły i flanka wschodu jest na zachodzie, jakie to mądre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2016r. o 16:02
A ja to myślę ,że może wrócą z nimi synowie tych naszych bolesławieckich "kombatantów". ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2016r. o 16:26
~pacjent szpitala psych. napisał(a): ciekawe czy bedzie mozna kupic na lewo od nich benzynę , tak jak od ruskich ! Ichna tuszonka była pyszna .
Bezyny będzie skolko godno za grosze,tylko na beczki.Z tuszonka będzie gorzej,ale mundur tanio kupisz i GIWERE.Ich konserwy wojenne to Wolowina Argentynska,ma calkiem inny smak niż nasza,ale idzie wytrzymać.Bardzo chuda bez loju.Na zakaske idealna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pa pa niezalogowany
7 listopada 2016r. o 16:39
Po co w Bolesławcu to wojsko. Zamiast rozbierac pstraze to tam niech sobie remontuje i do poliolgonu bliziutko, cisza spokój. Haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2016r. o 16:47
~ napisał(a): A ja to myślę ,że może wrócą z nimi synowie tych naszych bolesławieckich "kombatantów". ?
Będzie wśród nich kilku oficerow i podoficerow ,biegle mowiacy po polsku,ale to nie synowie naszych kombatantow,tylko naszej Emigracji z lat 60 i 70 i późniejszej.W Afganistanie na jednej zmianie był sierżant,biegle mowiacy i piszący po polsku,ktorego rodzice pochodzili z Osiecznicy.Swiat jest maly.Rodacy sa na całym Swiecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ Przeciwny niezalogowany
7 listopada 2016r. o 17:26
Co za bzdura że u nas będą wojska amerykańskie a ja nie mogę bez wizy polecieć do stanów! Jak można wpuścić obce wojsko a samemu nie móc polecieć do ich kraju?! No bzdura i jakaś chora sytuacja!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.