Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wojska amerykańskie w Bolesławcu
14593
#klucznick nieaktywny
7 listopada 2016r. o 17:47
~ Przeciwny napisał(a): Co za bzdura że u nas będą wojska amerykańskie a ja nie mogę bez wizy polecieć do stanów! Jak można wpuścić obce wojsko a samemu nie móc polecieć do ich kraju?! No bzdura i jakaś chora sytuacja!!
oni przyjechali nas tu bronić,przed samym sobą ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
7 listopada 2016r. o 18:14
Oby ich dlatego jak najwiecej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 listopada 2016r. o 18:30
~Mati napisał(a): ...
Dyskusję swoją kończę, bynajmniej z tobą. ...


Zaimek osobowy pisać należy dużą literą Mateuszu :) Przez szacunek do nie lubianego dyskutanta. Jeszcze kilku rzeczy będziesz się musiał nauczyć :)

A wracając do sprawy , po Mieście chodzą słuchy , że nasi dzielni wojacy zostaną oddelegowani na wschodni front , jak niegdyś Niemcy byli oddelegowywani. Zrobił Macierewicz i żydowskie kumple czarną dziurę w Bolesławcu , Żaganiu , Żarach i Świętoszowie . My Polacy na wschodni front , a potomkowie złodziei z Anglii na nasze miejsce . To jest jeszcze gorsze od najazdu Islamistów na Europę .

Qurwa jego mać ... nigdy nie chciałem być żołnierzem , byłem tylko przez dwa lata ... z obowiązku , ale jak patrzę na moich sąsiadów , to nie życzę sobie , aby Ich wyeksportowano na Wschodni Front :|

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 listopada 2016r. o 18:39
Brytyjski wywiad wojskowy w dokumencie przygotowanym dla resortu obrony Wielkiej Brytanii ostrzega, że nowy rosyjski czołg T-14 Armata nie dałby szans w walce czołgom, jakimi dysponuje obecnie Wielka Brytania.

''brytole'' nie muszą się niczego obawiać
zanim ''ruskie'' tam dotrą.... sprostowanie ...
''ruskie'' tam nie dotrą bo na ich drodze staną polskie ''twarde''osłaniane na wszelki wypadek przez ''partyzantkę '' Antona wspomaganą przez batalion ''jankee'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
7 listopada 2016r. o 18:45
Pannazdzieckiem napisał(a):
Qurwa jego mać ... nigdy nie chciałem być żołnierzem , byłem tylko przez dwa lata ... z obowiązku , ale jak patrzę na moich sąsiadów , to nie życzę sobie , aby Ich wyeksportowano na Wschodni Front :|


Panna, bez histerii, wyluzuj :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M.G. niezalogowany
7 listopada 2016r. o 20:07
Wpiszcie w google haslo "Amerykanie chca walczyc z Rosja w Polsce" i posluchajcie ze zrozumieniem wypowiedzi na Youtube
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 listopada 2016r. o 20:13
czy czasem nie dlatego że jeszcze żywe są w nich wspomnienia ilu to z nic poległo w ich ''wojnie secesyjnej''?
po co strzelać do swoich kiedy można do innych?
po co palić swoją ziemię kiedy można spalić daleką od swoich granic?

zawsze przychodzą mi na myśl te ich hasła o ''obronie demokracji'' tej samej z którą nie radzą sobie u siebie od lat ...
a może o inną ''demokrację '' im chodzi ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~POLSKA niezalogowany
8 listopada 2016r. o 8:41
tu nie chodzi o żadną wojne światową polska ma bogate złoża złota miedzi i gazu,więc muszą wyludnić ludność tubylczą żeby dobrać się do skarbu ,,złotego pociągu''a ludzi dużo gesto,więc wojenka ,rosyjskie torpedy woda ziemia odkopią co trzeba przy okazji zakopią,hamerykanie w imię czego nie wiem przejmą złoto i pojadą ,a tu pustynia zostanie i paru nie dobitków,,strefa polska''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza