Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~japa w wierze niezalogowany
26 marca 2017r. o 13:24
~~japa japa jejo napisał(a):
DP napisał(a): japa japa jejo
Kim Ty Jesteś?


Ważne jest to czy przeczytasz w Piśmie Świętym o tym, co napiszę. Ważne, że zajrzysz do Biblii choćby przez złość na mnie, żeby udowodnić mi, że się mylę - jestem tylko człowiekiem.

Nie wierz ani mnie, ani księdzu, ani katechecie - zacznij czytać Pismo, bo nie ma niczego ważniejszego. Auto się zepsuje, dom rozsypie, mąż w końcu odejdzie (tak czy inaczej), a Ty zawsze będziesz albo sam, albo z Bogiem w sercu.


ja pi...ole ale po co ci on ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~japa japa jejo niezalogowany
26 marca 2017r. o 13:39
~~japa w wierze napisał(a):

ja pi...ole ale po co ci on ?


Jeśli kiedyś w życiu się wyp...lisz tak, że żaden człowiek nie będzie chciał lub mógł ci pomóc i będziesz leżał w tym swoim upodleniu to wtedy wyciągnąć cię będzie mógł z tego tylko On. Inaczej tego nie zrozumiesz.

O zgrozo gorzej mają się ci, którzy sądzą, że żyje im się cudnie - kredycik na mieszkanko lub dom, autko od niemca za 20-30 tysia, grill w ogrodzie, praca jako taka, ale jest, zdrowie w miarę... Życie jak w scenie z Matrixa - tej z dwiema pigułkami. Moja chata z kraja, cały świat na wojnie, byle w moim kraju spokojnie...

I dlatego dzisiaj nie rozumiesz i zadajesz tak głębokie pytania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
26 marca 2017r. o 13:44
~~japa japa jejo napisał(a):
DP napisał(a): japa japa jejo
Kim Ty Jesteś?


Ważne jest to czy przeczytasz w Piśmie Świętym o tym, co napiszę. Ważne, że zajrzysz do Biblii choćby przez złość na mnie, żeby udowodnić mi, że się mylę - jestem tylko człowiekiem.

Nie wierz ani mnie, ani księdzu, ani katechecie - zacznij czytać Pismo, bo nie ma niczego ważniejszego. Auto się zepsuje, dom rozsypie, mąż w końcu odejdzie (tak czy inaczej), a Ty zawsze będziesz albo sam, albo z Bogiem w sercu.


Właśnie tam znalazłam Człowieka :)
Prawdziwego Człowieka, z Jego słabościami, strachami i pytaniami....
Nic więcej :)

Miłego dnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~japa w wierze niezalogowany
26 marca 2017r. o 13:44
~~japa japa jejo napisał(a):
~~japa w wierze napisał(a):

ja pi...ole ale po co ci on ?


Jeśli kiedyś w życiu się wyp...lisz tak, że żaden człowiek nie będzie chciał lub mógł ci pomóc i będziesz leżał w tym swoim upodleniu to wtedy wyciągnąć cię będzie mógł z tego tylko On. Inaczej tego nie zrozumiesz.
spokojnie...
I dlatego dzisiaj nie rozumiesz i zadajesz tak głębokie pytania.


Pierniczysz gościu.Jak by chcial i jak by mógł to by nie pozwolił sie wypieprzyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 marca 2017r. o 20:29
a co będzie kiedy podobnie jak Ty zapytam ...po co czytać Twoje śmieci?
co odpowiesz kiedy podobnie zapyta Cię stu czy tysiąc kolejnych osób ?

wybacz ale Ty już KAŻESZ czytać pismo a nie wszyscy mają na to ochotę ;)
zachęcaj do czytania książek historycznych a nie ''zbiorów legend i przypowieści ludowych '' bo inaczej będziesz tylko kolejnym ''wikarym'' ;)
podobnie jak ktoś kto będzie pisał w imieniu ŚJ czy też wyznawców '' latającego potwora'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
26 marca 2017r. o 22:53
czy dowiem się z tej książeczki ile to Bozia miała dzieci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 marca 2017r. o 6:13
~~ed napisał(a): czy dowiem się z tej książeczki ile to Bozia miała dzieci?


Z tej nie , ale z Ewangelii gnostyckich tak. :)

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
27 marca 2017r. o 14:39
pochwalony :)

a co to?
jakąś nową krucjatę ogłoszono czy tylko pielgrzymka ku odkupieniu grzechów :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza