Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 marca 2017r. o 12:12
~~barany ciemne napisał(a): Polskę ustanowił Bóg w 966 roku i tyle.
Wcześniej tu nic nie było .


Poważnie ? :D



:)

I jeszcze :



Miłej :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 marca 2017r. o 12:33
ta widokówka to miejsce gdzie ochrzczono Jezusa
gdzieś zapodziała mi się focia z czymś co przypomina mi budkę z leśnego parkingu jaki napotykamy jadąc w stronę Kliczkowa

jakieś kilka bali ,kilka desek imitujących zadaszenie ...
prawie paśnik ... :D

ale jak to bywa z tym co kościół kocha ponad ''boga'' czyli kasiorę , nie zapomniano o straganach z pamiątkami :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~japa japa jejo niezalogowany
26 marca 2017r. o 12:42
~~barany ciemne napisał(a): Polskę ustanowił Bóg w 966 roku i tyle.
Wcześniej tu nic nie było .


Czy jest różnica w "wierzeniach" Słowian i Polaków dziś?

"Chwalcie łąki umajone,
Góry, doliny zielone.
Chwalcie, cieniste gaiki,
Źródła i kręte strumyki!"

Chwalcie łąki, góry, gaiki, strumyki... Słowianie też chyba to chwalili i czcili.

Tysiąc lat, a my dalej chwalimy gaiki i strumyki... podsumowanie tegoż najlepiej odda zdanie Jasia z dowcipu:

Pani w szkole zadał dzieciom pytanie kim chcieliby zostać w przyszłości. Jasiu odpowiedział, że chciałby zostać menelem - nic by nie robil, nazbierał by na piwko z kolegami, przespał w noclegowni i miałby luz.
Po 25 latach Jasiu stojąc w swoim penthousie, posiadając sieć hoteli, kilka najdroższych aut - patrzy przez okno i zadaje sobie to samo pytanie, co my po 1000 latach chwalenia gaików - "CO ZROBIŁEM NIE TAK?"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~japa japa jejo niezalogowany
26 marca 2017r. o 13:04
falco napisał(a):

Cóż katolikiem jestem na pewno, może nie jestem dobrym katolikiem , ale przyznaję się publicznie do wielu błędów, do wielu uchybień i wielu kłopotów z utrzymaniem wszystkich przykazań i sposobów działania, które mnie jako katolikowi przystoją


"Jak więc przyjęliście Chrystusa Jezusa, Pana, tak w Nim chodźcie, (...)Wraz z nim zostaliście pogrzebani w chrzcie, w którym też zostaliście wespół wzbudzeni przez wiarę w moc Boga, który go wzbudził z martwych. I was, którzy umarliście w grzechach i w nieobrzezanym ciele waszym, wespół z nim ożywił, odpuściwszy nam wszystkie grzechy;Wymazał obciążający nas list dłużny, który się zwracał przeciwko nam ze swoimi wymaganiami, i usunął go, przybiwszy go do krzyża;(...) Jeśli tedy z Chrystusem umarliście dla żywiołów świata, to dlaczego poddajecie się takim zakazom, jakbyście w świecie żyli: Nie dotykaj, nie kosztuj, nie ruszaj?Przecież to wszystko niszczeje przez samo używanie, a są to tylko przykazania i nauki ludzkie. Mają one pozór mądrości w obrzędach wymyślonych przez ludzi, w poniżaniu samego siebie i w umartwianiu ciała, ale nie mają żadnej wartości, gdy chodzi o opanowanie zmysłów." Kol 2

Członek Kościoła Chrystusa nie podlega prawu mojżeszowemu "Albowiem końcem zakonu (czyli prawa mojżeszowego - przyp.) jest Chrystus, aby był usprawiedliwiony każdy, kto wierzy." Rz 10;4

Jezus na krzyżu umarł za WSZYSTKIE grzechy - nie za część, nie za byłe, nie za obecna - za WSZYSTKIE. To jest aż tak k...wa proste, że aż nie do wiary. Umarł, bo NIKT nie może wypełnić prawa mojżeszowego, czyli przykazań. NIKT. Więc się nawet nie ścieraj. Nawet król Dawid prosił Boga o łaskę, bo wiedział, że nie da rady wypełnić przykazań.

Nie usłyszysz tego w kościele ani na katechezie. Bo to zbyt proste i nie da się na tym zarobić. A zbawienie jest także dla ubogich i bezdomnych - ZA DARMO.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
26 marca 2017r. o 13:14
japa japa jejo
Kim Ty Jesteś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~japa japa jejo niezalogowany
26 marca 2017r. o 13:18
DP napisał(a): japa japa jejo
Kim Ty Jesteś?


Ważne jest to czy przeczytasz w Piśmie Świętym o tym, co napiszę. Ważne, że zajrzysz do Biblii choćby przez złość na mnie, żeby udowodnić mi, że się mylę - jestem tylko człowiekiem.

Nie wierz ani mnie, ani księdzu, ani katechecie - zacznij czytać Pismo, bo nie ma niczego ważniejszego. Auto się zepsuje, dom rozsypie, mąż w końcu odejdzie (tak czy inaczej), a Ty zawsze będziesz albo sam, albo z Bogiem w sercu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~japa w wierze niezalogowany
26 marca 2017r. o 13:23
~~japa japa jejo napisał(a):
DP napisał(a): japa japa jejo
Kim Ty Jesteś?


Ważne jest to czy przeczytasz w Piśmie Świętym o tym, co napiszę. Ważne, że zajrzysz do Biblii choćby przez złość na mnie, żeby udowodnić mi, że się mylę - jestem tylko człowiekiem.

Nie wierz ani mnie, ani księdzu, ani katechecie - zacznij czytać Pismo, bo nie ma niczego ważniejszego. Auto się zepsuje, dom rozsypie, mąż w końcu odejdzie (tak czy inaczej), a Ty zawsze będziesz albo sam, albo z Bogiem w sercu.


ja pi...ole ale po co ci on ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~japa w wierze niezalogowany
26 marca 2017r. o 13:24
~~japa japa jejo napisał(a):
DP napisał(a): japa japa jejo
Kim Ty Jesteś?


Ważne jest to czy przeczytasz w Piśmie Świętym o tym, co napiszę. Ważne, że zajrzysz do Biblii choćby przez złość na mnie, żeby udowodnić mi, że się mylę - jestem tylko człowiekiem.

Nie wierz ani mnie, ani księdzu, ani katechecie - zacznij czytać Pismo, bo nie ma niczego ważniejszego. Auto się zepsuje, dom rozsypie, mąż w końcu odejdzie (tak czy inaczej), a Ty zawsze będziesz albo sam, albo z Bogiem w sercu.


ja pi...ole ale po co ci on ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza