Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

2900
#falco nieaktywny
21 stycznia 2017r. o 18:24
~~ napisał(a):
falco napisał(a):
a kiedy czytam ze jego autorytetem jest Wyszyński który swego czasu widział dobro w poczynaniach Adolfa i jego najbliższych współpracowników to nie wiem co o nim myśleć ...


Co trzeba wziąć, by mieć takie odjechane wizje?
To pewnie to samo źródło, co o kosmicie jahwe ? :D


oj byłbyś zaskoczony ale jak się postarasz to znajdziesz ...


Dopisane 21.01.2017r. o godz. 18:24:

a może chcesz cytacik ? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 stycznia 2017r. o 18:34
~~nieWikary napisał(a): ... A nikt z nas nie wie czy jego życie nie skończy się może już dziś! ...


I dlatego tak Cię lubię chopie ... wreszcie powiedziałeś coś z sensem :D Nikt.

Ale Mądrzy Ludzie gadają , że śmierć jest jedynie zmianą stanu Egzystencji , jak wszystko w Naturze Stwórcy. Mam nadzieję , że nie życzysz śmierci inaczej myślącym niż Ty :)

Jak dotrzymasz do ostatniej lekcji , to pogadamy o reinkarnacji , o której opowiadał Jezus , wyruszając do Indii.

Mam przed sobą książkę Wacława Korabiewicza ... przepisać Ci MOTTO ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 stycznia 2017r. o 18:38
~~nieWikary napisał(a):
~~Pankracy napisał(a):
Nie mieli mocy by te cedować na następnych



daj już spokój z tymi ''naukami'' bo jak widzisz nie bardzo one trafiają do czytających...
odpowiedz krótko ,jasno zrozumiale a nie opowiadasz coś co przypomina mi legendy o królu Arturze czy Robinie z Sherwood :D

napisz czy znasz legendę o tym wężu co to był ''wizerunkiem Chrystusa'' ?
wierzysz w cud z przyrośniętą ręką jakiegoś tam ''świętego'' ?

aproposik ...znasz jego imię? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 stycznia 2017r. o 18:42
falco napisał(a):
~~nieWikary napisał(a):
~~Pankracy napisał(a):
Nie mieli mocy by te cedować na następnych



daj już spokój z tymi ''naukami'' bo jak widzisz nie bardzo one trafiają do czytających...
odpowiedz krótko ,jasno zrozumiale a nie opowiadasz coś co przypomina mi legendy o królu Arturze czy Robinie z Sherwood :D

napisz czy znasz legendę o tym wężu co to był ''wizerunkiem Chrystusa'' ?
wierzysz w cud z przyrośniętą ręką jakiegoś tam ''świętego'' ?

aproposik ...znasz jego imię? :D


jełop pierdnął schizą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 stycznia 2017r. o 18:46
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 stycznia 2017r. o 18:55
jełop
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
21 stycznia 2017r. o 19:17
alter napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): dlaczego Stwórca tworzy od 14 mld , nie od 28 mld . Dlaczego nie od ubiegłego tygodnia ?


Myślę, że te miliardy lat 100,200, 300? To jest najmniej istotne. Bóg stworzył świat w 7dni? Ale te dni są umowne, alegoryczne... Czas jest umowny. Zacznij naprawdę wierzyć w Stwórcę, nie baw się w retorykę. Nie trać czasu na roztrząsanie i pseudonaukowe ważenie słów.

Powodzenia. Dobranoc :)


Co według Pana jest niepodważalną dowiedzioną prawdą a co pseudonaukowym ważeniem słów ?
Panna zadał dosyć ciekawe pytanie .Jesteśmy w posiadaniu wiedzy jak i od kiedy na ziemi jest życie .
Stoi to w całkowitej sprzeczności z dogmatami wiary.
Manipulacje interpretacją zapisków biblijnych doprowadzają do absurdu.
Nie mam nic przeciwko , że ktokolwiek wierzy w cokolwiek . Jednak wmawianie otoczeniu że mitologia ma cokolwiek wspólnego z rzeczywistością ..... ?
Nie wystarczy wierzyć ? Czy czuje Pan że musi o tym przekonywać innych ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 stycznia 2017r. o 19:22
~~ napisał(a): jełop


Widzę , że Kolega również religią się interesuje ... stuk , stuk ...

a kiedy przyjdą podpalić twój dom , ten w którym mieszkasz ... kiedy staną pod drzwiami i nocą kolbami w drzwi załomocą ... ze.kupczysz się ze strachu :D

Dawaj do mnie , jeszcze jedno piwo mam , to się podzielę ... :)

Piotr Różański , Bielska 17/3 :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza