Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wizyta duszpasterska
~~vitek niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 17:20
~~ napisał(a): Dobrze napisane czemu w ciągu roku ksiądz nie przyjdzie i nie zapyta czy coś trzeba pomóc ,przecież zna rodziny ubogie!!! czemu pytam???


smiać mi sie chce z takich postów. ja tam nie bronie wszystkich księży bo każdy ma coś na sumieniu. Tak jak we wszystkich zawodach są lepsi i gorsi. Jedni się nie nadają a jeszcze inni są stworzeni do posługi. ale jak wy sobie wyobrażacie 3 księży na parafii na 4000 ludzi i będą co miesiąc chodzić i pytać czy może coś pomóc po wszystkich? czy może zakupy zrobić? albo mieszkanie odkurzyć:) no bez jaj. Jednak ktoś musi mszę prowadzić, pogrzeby, chrzciny komunie. Kosiciołem ktoś sie musi zajmować. wydaje mi się że jednak jeśli komuś pomóc to ludzie albo sąsiedzi powinni przyjść i poprosić o pomoc? Bo jeśli rodzina ma problem i przyjdzie do xsiędza to myślę że jej pomoże. wesprze lub skieruje do ludzi którzy pomogą. Może nie wszyscy ale na pewno większość z batmanów tak zrobi:) . Ludzie trochę więcej empatii? I zróbcie sobie rachunek sumienia sami. Jak wy pomagacie. Bo według mnie cudze pod lasem widzicie ale swojego pod nosem to już nie zupełnie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Elka niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 17:24
Znam wielu starszych ludzi, którzy są bardzo wierzący i przez całe swoje życie, chodzili, do kościoła. Teraz są już bardzo starzy , schorowani, nie mogą, się poruszać, są przykuci do łóżek. Ale wciąż, się modlą.Dlaczego, do tych starych, biednych, samotnych ludzi, nie zajrzy żaden ksiądz ??????NO BO PO CO !!!!!!!!! Kolędowanie, się opłaca, a odwiedzanie chorych, to już niekoniecznie!!!!! Przychodzenie księży, co roku, aby poświęcić mieszkanie, to lekka przesada !! po co, poświęcać coś, co roku ??? A moje, życie i życie mojej rodziny, księży nie powinno interesować !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
7 stycznia 2017r. o 17:33
Najpierw piszesz, że ksiądz nie zagląda do ludzi i się nie interesuje, a na końcu twierdzisz, że twoje życie nie powinno księży interesować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ta niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 17:35
~~Elka napisał(a): Znam wielu starszych ludzi, którzy są bardzo wierzący i przez całe swoje życie, chodzili, do kościoła. Teraz są już bardzo starzy , schorowani, nie mogą, się poruszać, są przykuci do łóżek. Ale wciąż, się modlą.Dlaczego, do tych starych, biednych, samotnych ludzi, nie zajrzy żaden ksiądz ??????NO BO PO CO !!!!!!!!! Kolędowanie, się opłaca, a odwiedzanie chorych, to już niekoniecznie!!!!! Przychodzenie księży, co roku, aby poświęcić mieszkanie, to lekka przesada !! po co, poświęcać coś, co roku ??? A moje, życie i życie mojej rodziny, księży nie powinno interesować !!!!!!


Pierdoolisz. Księża co miesiąc odwiedzają chorych i starszych. Wystarczy tylko zgłosić taką potrzebę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hsgdhd niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 17:45
Jesli jestes katolikiem to uznajesz kosciol, jego hierarchie i to ze istnieja ksieza, ktorzy maja okreslone zadania wobec kosciola i wiernych. Jesli masz problem z ta hierarchia to wypada znalesc inna religie, wybor szeroki. Inna sprawa to ksieza jako ludzie, tutaj kazdy jest osobnym bytem i nalezy go oceniac jak kazdego innego... ale indywidualnie! Ksieza to zwykli ludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 stycznia 2017r. o 17:46
zaślepieni kościelno -pisowską propagandą całkowicie pogubiliście się w otaczającej was rzeczywistości
o znajomości historii i pewnych jej okresach już nie wspomnę bo nie macie o tym bladego pojęcia :D
tak to jest kiedy zamiast chęci przyswojenia sobie jakiejś wartościowej wiedzy ,zajmujecie się ''walką z komuną '' :D
powodzenia

czy falco będzie czegoś żałował ?
już żałuje...
tego że przyszło mu żyć w takim kraju gdzie wszyscy myślący inaczej niż pislanderzy to zdrajcy ,swołocz ,bydło ,gorszy sort , dziady ,zomowcy ,komuchy ,element animalny ...
czy o czymś zapomniałem?
za to ci ''halujący'' na wiecach ,przy światłach pochodni mają ''błogosławieństwo'' władzuni ...

tak boicie się muzułmanów ale kiedy UPA-ińcy wrzeszczą o oddaniu im ziemi po sam Kraków jakoś ''mordy w kubeł ''
jeszcze raz pytam po co Terlecki jechał na Ukrainę ,z kim się spotkał ?
pracujący uczciwie od czterech lat w Polsce Pakistańczyk dla jakiegoś ''łysola'' jest ''Osamą ''i jest za to pobity
może więc zacznijcie każdego napotkanego Ukraińca nazywać ''Banderą''
na to już jesteście za ''ciency''

:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 18:08
falco napisał(a): pracujący uczciwie od czterech lat w Polsce Pakistańczyk dla jakiegoś ''łysola'' jest ''Osamą ''i jest za to pobity
może więc zacznijcie każdego napotkanego Ukraińca nazywać ''Banderą''
na to już jesteście za ''ciency''

:D


Jakbyśmy byli łysolami to nazwalibyśmy ukraińca pracującego uczciwie od czterech w Polsce banderowcem a każdego napotkanego pakistańczyka Osamą!
Na to jesteśmy za "grubi"!

falco napisał(a): :D

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 18:14
Oj :| to czas na iiiii..dietę bo odstajecie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.