Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wizyta duszpasterska
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 18:17
Pięknie się społeczność bolec.info dała podpuścić na kolejny temat który z założenia ma być kontrowersyjny i podzielić ludzi.
Pierwsze zdjęcie artykułu - koperta z pieniędzmi.
Jeśli ktoś nie chce dać nie daje, kto chce to daje. Proste.
U mnie był, nic nie wołał, ja mu sam dałem, wziął podziękował i poszedł. Sam chciałem to mu dałem. Bym nie chciał to bym nie dał. Z czym tu dyskutować?
Jak macie takiego co tylko woła to wiadomo, że takiemu żal dać, a jeśli w porządku to można coś dać.

Najbardziej mnie jednak mierzi to jak tutaj próbuje się na siłę rozpętać wojnę, by się ludzie kłócili i skakali sobie do oczu. I ta fotka z kasą... jakby tylko o to chodziło w wizycie duszpasterskiej. A jak ktoś uważa że księdzu tylko o to chodzi to niech nie wpuszcza, ale macie problemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 stycznia 2017r. o 19:55
ja nie mam z tym problemu :D
problem mają ci którzy na żądanie plebana gotowi są całować go nie tylko ''w pierścień'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 20:13
falco napisał(a): ja nie mam z tym problemu :D
problem mają ci którzy na żądanie plebana gotowi są całować go nie tylko ''w pierścień'' :D

Masz chłopcze problem i to duży...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 stycznia 2017r. o 20:22
opisz więc gdzie go widzisz :D


Dopisane 07.01.2017r. o godz. 20:22:

pózniej wpadnę poczytać ...
nie śpiesz się :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 20:28
Niestety bolec.info jak i większość lokalnych przedsięwzięć gospodarczych jest w lapskach komunistów i sbeków, dlatego proszę nie bbądźcie zaskoczeni antypolska retoryka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 20:38
~~ napisał(a): Niestety bolec.info jak i większość lokalnych przedsięwzięć gospodarczych jest w lapskach komunistów i sbeków, dlatego proszę nie bbądźcie zaskoczeni antypolska retoryka.


a Vaticano jest pro polskie? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 20:56
Tak, zgodnie z tradycją od 1000 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 21:04
~~ napisał(a): Niestety bolec.info jak i większość lokalnych przedsięwzięć gospodarczych jest w lapskach komunistów i sbeków, dlatego proszę nie bbądźcie zaskoczeni antypolska retoryka.



Trzeba być wyjątkowym idiotą, że tak napisać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.