Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wizyta duszpasterska
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 21:35
falco napisał(a): opisz więc gdzie go widzisz :D Dopisane 07.01.2017r. o godz. 20:22:pózniej wpadnę poczytać ...
nie śpiesz się :D

Masz jakiś kwas na Kościół. Przyczyny powinieneś poszukać w sobie a nie u innych. Od tego powinieneś zacząć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 stycznia 2017r. o 21:43
szukałem ...nie znalazłem :D więc nie mam problemu ...

a ty co?
nowy ''ewangelista''?
próbuj a może ci się uda o ile nie będziesz klepał tu jako kolejny -lub ten sam tylko anonimowo-kolejnych pierdół o Jonaszach czy lewitujących prorokach :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
7 stycznia 2017r. o 22:03
~~ napisał(a): Pięknie się społeczność bolec.info dała podpuścić na kolejny temat który z założenia ma być kontrowersyjny i podzielić ludzi.
Pierwsze zdjęcie artykułu - koperta z pieniędzmi.
Jeśli ktoś nie chce dać nie daje, kto chce to daje. Proste.
U mnie był, nic nie wołał, ja mu sam dałem, wziął podziękował i poszedł. Sam chciałem to mu dałem. Bym nie chciał to bym nie dał. Z czym tu dyskutować?
Jak macie takiego co tylko woła to wiadomo, że takiemu żal dać, a jeśli w porządku to można coś dać.

Najbardziej mnie jednak mierzi to jak tutaj próbuje się na siłę rozpętać wojnę, by się ludzie kłócili i skakali sobie do oczu. I ta fotka z kasą... jakby tylko o to chodziło w wizycie duszpasterskiej. A jak ktoś uważa że księdzu tylko o to chodzi to niech nie wpuszcza, ale macie problemy.


Ale jak ktos ma troszkę oleju w głowie ,to nie da sie ogłupic prowokacjom , ile to mozna nazwac prowokacją.
Ja akurat ksiedzu bym dał z 10zł w kopercie ,tak symbolicznie ,ze wpadł i tyle.
Ale jak ktoś chce wywalić 500zł ,czy nawet biedna rodzina 100zł,które pozyczy ,bo nie ma - to mi to lotto ,kazdy robi to co uważa za stosowne .
Bez hejtu,bez plucia i tyle ;)

czy inni tak nie mogą?

p.s. Ksiadz był dziś u nas ,zona chora w wyrku ,ja w pracy ,dzieciak powiedział,ze nie przyjmujemy ksiedza ,bo mam śpi ,a ja w pracy i tyle .

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 22:05
~~Bolecnauta napisał(a):
~~ napisał(a): Niestety bolec.info jak i większość lokalnych przedsięwzięć gospodarczych jest w lapskach komunistów i sbeków, dlatego proszę nie bbądźcie zaskoczeni antypolska retoryka.



Trzeba być wyjątkowym idiotą, że tak napisać!


Trzeba nie znać najnowszej historii Polski aby temu zaprzeczyć, bo to przypadlosc nie tylko bBolesławca. Aha, lub mieć złe intencje, lub jak Falcon być idiotą :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 22:43
ja myślę że ty właśnie jetes tym idiotą bo robi z takimi jak ty co tylko chce
ot banda pelikanów co łapią w dzioby co tylko im podrzuci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 23:22
falco napisał(a): szukałem ...nie znalazłem :D więc nie mam problemu ...

Widać, słychać i czuć że masz :|
Mówisz ze nie znalazłeś... choć szukałeś. I tu chyba tkwi sedno...
Nie trać ducha. Jeszcze go odnajdziesz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 stycznia 2017r. o 23:41
falco napisał(a): tak boicie się muzułmanów ale kiedy UPA-ińcy wrzeszczą o oddaniu im ziemi po sam Kraków jakoś ''mordy w kubeł ''

może więc zacznijcie każdego napotkanego Ukraińca nazywać ''Banderą''
na to już jesteście za ''ciency''

Za to ty potrafisz wszystko wszyskim odważnie wygarnąć "w realu". A faktycznie tylko za klawiaturą jesteś cwaniak. Nawet księdza po kolędzie przyjmujesz, chociaż na forum pozujesz na wielkiego antyklerykała. Tyle jest warte twoje wirtualne mielenie ozorem.

Byli tacy co protestowali w Przemyślu, tyle że nie byli z twojej "parafii" bo narodowcy.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tak z boku patrząc... niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 23:51
~~Elka napisał(a): Znam wielu starszych ludzi, którzy są bardzo wierzący i przez całe swoje życie, chodzili, do kościoła. Teraz są już bardzo starzy , schorowani, nie mogą, się poruszać, są przykuci do łóżek. Ale wciąż, się modlą.Dlaczego, do tych starych, biednych, samotnych ludzi, nie zajrzy żaden ksiądz ??????NO BO PO CO !!!!!!!!! Kolędowanie, się opłaca, a odwiedzanie chorych, to już niekoniecznie!!!!! Przychodzenie księży, co roku, aby poświęcić mieszkanie, to lekka przesada !! po co, poświęcać coś, co roku ??? A moje, życie i życie mojej rodziny, księży nie powinno interesować !!!!!!

Nie jesteś dobrze zorientowana, iż księża odwiedzają ludzi schorowanych w pierwszą sobotę miesiąca, ale rodzina (Pani jak potrzebuje) zgłosić ten fakt i co miesiąc będzie posługa z Najświętszym Sakramentem. Nie wiem, nie wypowiadam się- taka powinna być zasada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza